האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

פחות מחודש • המודעה המלאה של עצרת הענק "משיח בכיכר" נחשפת

פעילות משיח

שניאור גרינפלד 1234 צפיות 0

פחות מחודש • המודעה המלאה של עצרת הענק "משיח בכיכר" נחשפת

בעוד פחות מחודש, קהל חסידי חב"ד ליובאוויטש יחד עם רבבות עמך בית ישראל יתכנסו לעצרת הענק "משיח בכיכר" לקבלת פני הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א • האירוע יערך אי"ה יום שני חג הגאולה י"ב תמוז תשע"ח בכיכר רבין בתל-אביב • כעת המודעה המלאה נחשפת עם כל הפרטים • הכתבה המלאה

זה קורה בעוד פחות מחודש, בפעם השלישית בהיסטוריה,קהל חסידי חב"ד ליובאוויטש יחד עם רבבות עמך בית ישראל יתכנסו ל'עצרת הענק' לקבלת פני הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א בארץ הקודש.

כעת נחשפת המודעה המלאה, בה נכתב כי האירוע יערך אי"ה יום שני חג הגאולה ה91 של כ"ק אדמו"ר מוהריי"צ מליובאוויטש י"ב תמוז תשע"ח בכיכר רבין בתל-אביב.

העצרת תעמוד בסימן "אמונה, שמחה וגאולה", כאשר גולת הכותרת של העצרת יהיה מעמד הקידוש לבנה הגדול ביותר בעולם שנערך עד עתה.

בתוכנית יהיה גם: מחאה על הפגיעה בשלימות התורה העם והארץ, משא מיוחד בשם "הללו את ה' כל גויים", וכמובן העיקר של הערב - "מעמד קבלת פני משיח צדקנו".

במודעה המלאה נחפשים כעת גם גדולי הזמר היהודי מכל הגוונים: מענדי ג'רופי, אריאל זילבר, מיילך קאהן ואבי בן ישראל ומקהלת הילדים "פרחי צבאות השם" שיופיעו ברוב שירה וזמרה במופע מיוחד של ניגוני חב"ד ושירי משיח וגאולה עם תזמורת מורחבת בניצוחו של בני לאופר.

יש לציין כי העצרת תערך במעמד רבנים, משפיעים, שלוחים ואישי ציבור מרחבי הארץ והעולם, כמו כן הסעות מכל רחבי הארץ במחיר סמלי ומוזל ביותר של 5 עד 10 ש"ח בלבד לנרשמים בהקדם.

כמו כן גם השנה יתקיים בסוף הערב הגרלה מיוחדת בין כל המשתתפים במעמד על כרטיס טיסה לחצר הקודש של הרבי מלך המשיח שליט"א ב770 שבנוי יורק, ההשתתפות בהגרלה באמצעות האתר המיוחד.

כמובן שהעצרת תיהיה גם ההתועדות המרכזית באה"ק לרגל חג הגאולה - היום בו יצא כ"ק אדמו"ר מוהריי"צ מליובאוויטש ממאסר על כך שמסר נפשו ברוסיה על שמירת הגחלת היהודית למען כלל ישראל.

מ"האגודה למען הגאולה האמיתית והנשלימה" נמסר כי ארגון המעמד נערך ביוזמת ולזכות היו"ר הגה"ח הרב זמרוני זליג בן ציפורה פייגה שיחי' ציק הזקוק לרחמי שמיים מרובים ושיזכה לרפואה שלימה ומהירה תכף ומיד ממש.

ויהי רצון שנזכה להתגלות המלאה והמושלמת של הרבי מלך המשיח שליט"א תכף ומיד ממש!

אתר הגאולה ימשיך ויעדכן אי"ה

WhatsApp Image 2018-05-28 at 18.41.01

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...