האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

משיח בכיכר • היום: 'כינוס פעילים' מרכזי לתושבי קריית מלאכי והסביבה

פעילות משיח

שניאור גרינפלד 699 צפיות 0

משיח בכיכר • היום: 'כינוס פעילים' מרכזי לתושבי קריית מלאכי והסביבה

בהמשך להצלחה האדירה ב"כינוסי פעילים" שנערכו בסוף השבוע האחרון, היום (שני) יתקיים "כינוס פעילים" לתושבי קריית מלאכי והסביבה עם ראש ישיבת תומכי תמימים ליובאוויטש בראשון לציון הגה"ח הרב שמעון ויצהנדלר • המטרה להפוך כל חסיד לפעיל נמרץ השותף להבאת הרבבות ל"משיח מכיכר" • הכתבה המלאה

כפי שדווח, בחמישי האחרון נערכו ברחבי הארץ שלושה "כינוסי פעילים" שמטרתם להפוך כל חסיד לפעיל נמרץ השותף להבאת עמך בית ישראל ל"משיח מכיכר" - המעמד האדיר לקבלת פני הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א שיערך בעוד כחודש בחג הגאולה י"ב תמוז בכיכר רבין בת"א.

היום (שני) יתקיים אי"ה "כינוס פעילים" לתושבי קריית מלאכי והסביבה עם הגה"ח הרב הרב שמעון ויצהנדלר יתוועד ב"בית משיח", רחוב בן גריון 8. בשעה 22:00.

במשרדי "האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה" בראשות הרב זמרוני זליג ציק עובדים כבר מלפני חג הפסח על המעמד האדיר שיאחד את חסידי חב"ד ליובאוויטש יחד עם עמך בית ישראל סביב הנקודה העיקרית "קבלת פני משיח צדקנו" בכיכר המרכזית של ארץ הקודש.

האירוע יערך אי"ה יום שני חג הגאולה י"ב תמוז תשע"ח בכיכר רבין בתל-אביב, במעמד רבנים, משפיעים, שלוחים ואישי ציבור, וברוב שירה וזמרה עם מיטב האמנים.

יש לציין כי למרות מצבו הבריאותי של הרב ציק בבחודש וחצי האחרונים הזקוק לחסדי שמיים מרובים, צוות האגודה עובדים לילות כימים בברכתו הברורה של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א (באמצעות ה"אגרות קודש") וכמובן שכל ארגון המעמד לזכותו של הרב זמרוני זליג בן ציפורה פייגה שיחי' ציק לרפואה שלימה ומהירה, ולזירוז הגאולה האמיתית והשלימה תכף ומיד ממש!

אתר הגאולה ימשיך ויעדכן אי"הWhatsApp Image 2018-05-28 at 17.00.43

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...