האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

מרכז ההפצה באה"ק ביריד ל"ג בעומר ענק • דיוח וגלריה

פעילות משיח

שניאור גרינפלד 655 צפיות 0

מרכז ההפצה באה"ק ביריד ל"ג בעומר ענק • דיוח וגלריה

בימים אלו נערך בבני ברק "יריד ל"ג בעומר ענק" במטרה להקל על השלוחים ועל מארגני התהלוכות להגיע למקום אחד במרכז הארץ ולאסוף את כל המצטרך לתהלוכה מוצלחת וגאולתית • היריד מתקיים מטעם ממ"ש - מרכז ההפצה באה"ק המפיק מאות מוצרי יהדות להפצת בשורת הגאולה • כל הפרטים

מאות מוצרי גאולה ועזרי הפצה לתהלוכת ל"ג בעומר מופצים בימים אלה ע"י 'ממש' – מרכז ההפצה בארץ-הקודש. יריד מיוחד פועל באולם 'ממש' בבני-ברק במטרה להקל על השלוחים ועל מארגני התהלוכות להגיע למקום אחד במרכז הארץ ולאסוף את כל המצטרך לתהלוכה מוצלחת וגאולתית.

מגוון ענק של מוצרי תהלוכה חדורים בעבודה היחידה שנותרה 'קבלת פני משיח צדקנו', החל מספרון לתהלוכה, אפודות, כובעים, דגלים, בלונים, שלטים ועד לעשרות סוגי פרסים במחירי יבואן במחיר מיוחד לשלוחים ומארגני תהלוכות.

בנוסף, למארגני תהלוכות החדורים בעניני גאולה ניתנים בחינם – בתרומת נדיבים מאנ"ש – טרופיות לכל ילדי התהלוכות בכדי לסייע לשלוחים המארגנים תהלוכות משיח.

יש לציין כי מרכז ממ"ש קיים כבר שנים רבות ופועל במרץ רב בכל הנושא של הפצת תכנים יהודיים במעגל השנה החדורים בהפצת בשורת הגאולה ללא פשרות, כאשר על המוצרים מופיע הכרזת הקודש "יחי אדוננו" ותמונת הרבי מלך המשיח שליט"א - ומבהירים לכל כי הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א חי וקיים ותכף ומייד נזכה להתגלותו לעין כל.

במרכז ההפצה באה"ק מציינים כי השנה כל המבצע מוקדש לגה"ח הרב זמרוני זליג בן ציפורה פייגה שיחי' לרפואה שלימה תכף ומיד.

לפרטים נוספים והזמנות 'ממש': 077.5123.770 www.mamesh.org

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...