• ב"ה ימות המשיח!
  • י"ג סיון התשפ"ד (19.06.2024) פרשת בהעלותך

ארוחת הגאולה בפלורידה באתר Ynet

כתבה באתר וואינט על "ארוחת הגאולה" הדינר השנתי בפלורידה לפני מס. ימים ע"י שליח הרבי שליט"א מלך המשיח - מוטי ענתי. למעלה ממאתיים חברי וידידי קהילת "בית משיח", הגיעו למלון אושן סקיי שבפורט לודרדייל ונהנו מהתעלות רוחנית. במהלך הערב הוקרן וידיאו, המתאר את פעילות המרכז מאז נוסד לפני 24 שנים, על ידי הרב ענתי
ארוחת הגאולה בפלורידה באתר Ynet
הישארו מעודכנים בסטטוסים של אתר הגאולה

ברוב כבוד והדר, נערכה ביום ראשון שחלף, ארוחת הגאולה השנתית של מרכז משיח 770, בראשותו של הרב מוטי ענתי. למעלה ממאתיים חברי וידידי קהילת "בית משיח", הגיעו למלון אושן סקיי שבפורט לודרדייל ונהנו מהתעלות רוחנית. במהלך הערב הוקרן וידיאו, המתאר את פעילות המרכז מאז נוסד לפני 24 שנים, על ידי הרב ענתי.

השנה התקיים הערב בסימן 24/7 "מסביב לשעון", בהם פועלים השלוחים ועורכים תפילות לביאת מלך המשיח בדמותו של הרבי מלובביץ', נוסעים עם "טנק המצוות" ברחבי דרום פלורידה, צוות ניידות הפוקדות את מרכזי הקניות, עם אברכים המחלקים נרות לשבת, מסייעים בהנחת תפילין, מחלקים עלוני הסברה לחגים ומעניקים אוכל ועזרה לנזקקים.

במהלך הערב הופיע הרב חיים שלמה הכהן ממונטריאול, אשר דיבר בשבחם של חסידי "בית משיח" ועל מסירותו של הרב המייסד מוטי ענתי, ראש קהילת "בית משיח". בהמשך דיבר הרב מוטי ענתי ועמד על הקשר ההדוק של המרכז עם קשת רחבה ומגוונת של אנשים בקהילה היהודית והישראלית והדגיש את האהדה הרבה לה הם זוכים בקרב הקהילה וציין לשבח את העבודה המסורה של השלוחים. הרב בירך אותם בברכת שנה טובה לקראת השנה החדשה. בסוף הערב התקיימה הגרלת פרסים, בה זכו ארבעה איש לחדר במלון המפואר ווסטין, שם יתקיימו תפילות ראש השנה של המרכז.

המשך הכתבה, לפני הסופה:

בעוד תושבי פלורידה מגישים סיוע לתושבי טקסס, הם התבשרו על בואה הקרב של סופת ההוריקן האימתנית, "אירמה", המוגדרת כ"רמה 5"- הדרגה החמורה ביותר. משבי הרוח עלולים להגיע למהירות של 280-320 קמ"ש, הסופה צפויה להמטיר בין 100 ל–200 מ"מ גשם, על כן "אירמה" נחשבת ל"הוריקן החזק ביותר באגן האטלנטי, מחוץ לים הקריבי ולמפרץ מקסיקו" אשר תיעד המרכז הלאומי להוריקנים. כבר ביום שלישי החלו להיערך לקראת פגיעת הסופה הצפויה ביום שבת. ריק סקוט, מושל פלורידה, הכריז על מצב חירום בכל 67 מחוזות המדינה. "הוריקן אירמה, היא סופה רבת עוצמה ומסכנת חיים, ועל פלורידה להיות מוכנה", אמר סקוט בהודעה.

 הרשויות מבקשות מהתושבים להתפנות מהאזור ולנסוע צפונה וכבישי האגרה לא יגבו תשלום, עד להודעה חדשה.

במיאמי ביץ' נערכים להצפות ומחלקים עשרה שקי חול לכל משפחה. בנוסף, יפתחו בחינם חניונים עירוניים כדי שתושבים יוכלו להחנות את רכביהם, למקרה של הצפת רחובות. במקביל, ממוקמים בעיר גנרטורים ומשאבות שיוכלו לשאוב את המים. לצד כל אלה הודיעה משטרת מיאמי ביץ' כי על התושבים להיערך לפינוי אפשרי. מטות החרום נפתחו, הנשיא דונלד טראמפ, הכריז על מצב חירום בפלורידה, והבטיח למושל את מלוא הסיוע הפדראלי שיידרש. 

החשש המתגנב ללב הפך כבד יותר, במיוחד לאור מחזות האימים שנצפו במהלך השבוע מטקסס. חברות הביטוח כבר החלו לפנות אל לקוחותיהם, לבדוק את הפוליסות שלהם ולפנות אליהם במקרה של נזקים.

 ביום שלישי בצהריים התרוקנו המשאבות בתחנות הדלק. אבי אביב, בעל תחנת דלק בצפון מיאמי, צפה את הנולד ומכלי התחנה מולאו פעמיים תוך יממה. במרכולים התרוקנו המדפים ממוצרי מזון ומים, הבטריות אזלו ורבים רכשו עצים והחלו לאטום את חלונות הבתים והעסקים. כבישי האוטוסטרדה היו עמוסים, בטורים ארוכים של מכוניות, שעשו את דרכן צפונה אל מחוץ לפלורידה. כל כרטיסי הטיסה של הטיסות היוצאות מפלורידה אזלו.

כבר מיום רביעי שובשו החיים והתוכניות השתנו. בתי ספר ומוסדות ציבוריים החלו להסגר, גם ארגון "ערכים" ביטל את הסמינר, שהיה אמור להתקיים בדרום פלורידה. התושבים מצפים במתח ובדריכות לבואו הצפוי של ההוריקן, בין יום שישי בלילה לשבת בבוקר. אם התחזיות יתממשו, ההוריקן עלול לזרוע הרס נוראי. מתפללים ומקווים לטוב

סניף צבאות ה' בחריש פתח בסערה

בראש חודש תמוז: עצרת גאולה ומשיח

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...