• ב"ה ימות המשיח!
  • ט"ו תשרי התשפ"ד (30.09.2023) פרשת וזאת הברכה

את זה המשטרה והשב"כ לא יחקרו

אחד מ"נערי הגבעות" שהואשם ב"תג מחיר" פעמים רבות בעשר השנים האחרונות, הצליח להוכיח שארגוני שמאל רדיקלי וערבים ימח שמם טופלים עליו בשיטתיות עלילות דם. הפעם, המשטרה והשב"כ לא יחקרו את זה, למרות שיש הוכחות וצילומים, כי הם רוצים לראות את היהודים בכלא. ואם אנחנו טועים - איפה המעצרים של הערבים?! בכתבה - גלריה של עלילת דם.
את זה המשטרה והשב"כ לא יחקרו
כל הידיעות מאתר הגאולה אצלכם בואצאפ

ערבים ופעילי שמאל טופלים בשיטתיות אשמות שווא של ביצוע התקפות "תג מחיר". שבוע שעבר, נאספה אחת העדויות המצולמות המשכנעות ביותר עד היום להתנהגות הבזויה של מביימי התקפות "תג מחיר".

את התיעוד ביצע ק', בן 27, אחד מ"נערי הגבעות" הבולטים, שנעזר באחרונה בשירותיו של ארי קניאל, מנכ"ל חברת IS לייעוץ משפטי וביטחוני. קניאל שיכנע את ק' לתעד את מעשיהם של מביימי התקפות תג מחיר במקום להתעמת איתם, וכך עשה ביום שלישי, כשניתקל בחבורת "במאים" במורדות של עלי לכיוון קראיוט, ליד קוסרא, בשטח שהוא מעבר לשטחו של היישוב.

ק' זועזע לראות חבורת ערבים אשר עסקה בכריתה של עשרות עצי זית, כאשר חלקם "מאבטחים" את עצמם ואת האחרים עם אפודים של ארגון הסהר האדום. "לא מדובר פה בגזם של אחרי המסיק, לשיפור העצים, בו כורתים ענפים קטנים," הבהיר קניאל לערוץ 7, "אלא בכריתה מהגזע".

"מדובר בעשרות עצים", אמר. הנער ק' היה עצור רק לפני חודשיים בחשד שביצע מעשה דומה לזה שהערבים ביצעו אתמול. הוא סובל מתלונות כאלה כבר כ-10 שנים.

"הם אוספים את העצים להסקה ואחר כך הולכים לתקשורת וטוענים שהמתנחלים עשו 'תג מחיר,'" הסביר ק'. "היינו בטוחים שזה מה שהם יעשו ואכן, ק' חזר הבוקר למקום וגילה שהם כתבו בצבע בצהוב על עץ זית וסלע, את המילים 'תג מחיר'".

עו"ד איתמר בן גביר מעמותת חננו שמלווה את הבחור כבר זמן מה, אמר בתגובה: "התמונות מלמדות שמשטרת ישראל רדפה את ק' במשך תקופה ארוכה לשווא, ולמעשה הערבים העלילו עליו עלילה. אם בתמונות היו מצולמים יהודים, הם היו נעצרים עד לתום ההליכים. אנו דורשים דין שווה ואכיפת החוק גם אם לפתע מסתבר כי כל הקונספציה של המשטרה שגויה".

לשחרר מיד את מאיר אטינגר

רק כשנעמוד בתוקף על דרישותינו ארצות הברית תיהיה מרוצה

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...