• ב"ה ימות המשיח!
  • י"ד אדר א' התשפ"ד (23.02.2024) פרשת תצוה

להמשיך את מה שהרב יצחק פיין התחיל

היום נלב"ע ביסורים גדולים רח"ל הרב יצחק פיין מבני ברק, שהחל בהדפסה והפצה של שיחות ה"דבר מלכות" אחרי ג' תמוז, ומנ"כ בהר הזיתים. "והחי יתן אל לבו" להמשיך את הדפסת והפצת ה"דבר מלכות" שהתחיל בה, "והקיצו ורננו" כו'
להמשיך את מה שהרב יצחק פיין התחיל
הישארו מעודכנים בסטטוסים של אתר הגאולה

להמשיך את מה שהרב יצחק פיין התחיל

היום נלב"ע ביסורים גדולים רח"ל הרב יצחק פיין מבני ברק, שהחל בהדפסה והפצה של שיחות ה"דבר מלכות" אחרי ג' תמוז, ומנ"כ בהר הזיתים. "והחי יתן אל לבו" להמשיך את הדפסת והפצת ה"דבר מלכות" שהתחיל בה. "והקיצו ורננו" כו'.

להלן קטע מ"אורח חיים" משיחת הגאולה 1259, בנושא הדפסת והפצת הדבר מלכות:

מידי שבוע רואים אור חוברות 'דבר מלכות' היוצאות לציבור הרחב, באלפי עותקים, את שיחות הקודש של הרבי שליט"א מלך המשיח משנים תנש"א-נ"ב. הרב אריאל לוזון, חבר המערכת להדפסת ה'דבר מלכות' מספר על הפרויקט:
"מי שבעצם הגה, יזם ודחף את הרעיון בראשיתו היה המשפיע הבלתי נשכח הרב חיים לוי יצחק גינזבורג. לפני שנים הוא לקח את זה על עצמו והחל להדפיס ולהפיץ את השיחות מידי שבוע יחד עם הרב יצחק פיין מבני ברק, שמאוחר יותר לקח על עצמו את כל עלות והטיפול בהדפסה והמשלוח.

DM1

תגובות חמות
כיום ב"ה חוברות הדבר מלכות מודפסות מידי שבוע ב-5000 עותקים והם מחולקות חינם בבתי כנסת, ריכוזי אנ"ש, ישיבות, מרכזים תורניים ובדיוור ישיר לבתים רבים.
עלויות ההדפסה וההפצה כרוכות בסכומים לא מבוטלים. בעבר היו החסידים שנטלו זאת על עצמם מכתתים רגליהם לגיוס תרומות מנדיבים או שילמו מכיסם הפרטי. התייעצנו עם משפיעים והם אמרו שהתעסקות עם דבר כל כך נעלה כמו האבן שבכתר המלך צריכה להיות ענין של הציבור. לכן המעורבות הכללית בהפצת השיחות של הרבי שליט"א מלך המשיח חשובה מאוד מבחינתנו גם ברמה הרעיונית והעקרונית, וגם ברמה הפרקטית, שזו האפשרות הטובה ביותר לגייס את המשאבים שיבטיחו שנה של הדפסה והפצה ללא תקלות.
מידי שבוע זורמות אל המערכת תגובות חמות. אנחנו מקבלים כל הזמן סיפורים על שיעורים חדשים שנפתחו בזכות החוברת הלבנה, על אנשים שהתחילו ללמוד את השיחות בקביעות, ועל מקורבים שגילו את העומק האדיר של תורת הרבי שליט"א מלך המשיח ושל התקופה שלנו בזכות זה.
הקמפיין יוצא
אין עוררין על כך שהשיחות האחרונות מהוות מקור בלתי נדלה של כח ועוצמה לעבור את התקופה עד להתגלותו המלאה של הרבי שליט"א מלך המשיח ברגע הבא. אלו השיחות וההוראות העדכניות, בהן מתרכזות כל ההנהגות המתאימות לתקופתינו. זו הליבה והתמצית של כל הדור השביעי האבן שבכתר המלך, התרופה היחידה לימים אלו.
בין מסלולי התרומה בקמפיין שיתקיים השבוע, התורמים מעל סכום מסויים יוכלו לקבל הקדשה בחוברת השבועית, וגם להיכנס להגרלה על דולר מידו הק' של הרבי שליט"א מלך המשיח, כרטיס טיסה ל-770 וקונטרס 'ואתה תצווה' שהתקבל מידיו הקדושות. אבל הערך האמתי של ההשתתפות בקמפיין היא הזכות העצומה להיות חלק מנבחרת העילית שעוסקת ב'דבר האמיתי'. שותפות בדבר מלכות היא שותפות ב'פרויקט הדגל'. מי שזוכה לכך הוא הופך חלק מהיחידה המובחרת שכובשת את העולם באמצעות הנשק המתקדם ביותר ומכינה אותו לגאולה.

 

תרומה להדפסת חוברות הדבר מלכות נא נב:

בהעברה בנקאית:
חשבון מספר 293303
בנק מזרחי טפחות
סניף 425
ע"ש מרכז חבד לענייני חינוך בת ים

בכרטיס אשראי: https://secure.cardcom.solutions/e/hGd

לומדים על בית הבחירה עם הרב אושקי

32 שנה להנחת אבן הפינה | כינוס מיוחד בכפר חב״ד

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...