האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

מרעישים עולמות • ב'ממש' יוצאים במבצע התאחדות ארצי לילדים

חדשות חב"ד

שניאור גרינפלד 642 צפיות 0

מרעישים עולמות • ב'ממש' יוצאים במבצע התאחדות ארצי לילדים

השבוע הכריזו ב'ממש' - מרכז ההפצה באה"ק על מבצע אמירת תהלים ארצי לילדים וילדות שיערך בשבת הקרובה "שבת מברכים - חודש סיון", לרפואת השליח והמשפיע הגה"ח הרב זמרוני זליג שיחי' בן צפורה פייגה • כל הילדים שיאמרו את כל ספר התהלים לרפואת הרב, יוכלו להירשם להכנס להגרלת ענק • כל הפרטים

בהמשך לפעולות הגדולות הנערכות בעקבות מצבו הרפואי של השליח והמשפיע הגה"ח הרב זמרוני זליג שיחי' בן צפורה פייגה, הכריזו ב'ממש' - מרכז ההפצה באה"ק על מבצע אמירת תהלים ארצי לילדים וילדות שיערך בשבת הקרובה "שבת מברכים - חודש סיון", החודש שבו ניתנה התורה.

כל ילד וילדה שיאמרו את כל ספר התהלים לרפואת הרב ציק, יוכלו להירשם במשרדי 'ממש' ולהכנס להגרלת ענק עם פרסים רבים ושווים במיוחד. גם אנ"ש, נשי חב"ד והתמימים מתבקשים בבקשה נפשית להוסיף באמירת תהלים, בתפילות ובהתוועדויות ובפרט בשבת מברכים הקרובה לרפואת הרב זמרוני זליג שיחי' בן צפורה פייגה.

ילדים שאמרו את כל ספר התהלים ויש להם על כך אישור מההורים, יכולים ליצור קשר עם 'ממש' ולהשאיר באופן ברור את שמם, גילם ומספר הטלפון שלהם עד לראש-חודש סיון בשעה 6 בערב.

ויהי רצון שע"י אמירת התהילים מפי "תינוקות של בית רבן" נזכה לרפואתו המהירה של הרב זמרוני זליג בן ציפורה פייגה ולהתגלותו של הרבי מלך המשיח שליט"א תכף ומיד ממש!

טלפון (תא-קולי): 077.5123.770; וואצאפ: 054.2248.770; פקס: 073.2412.770; דוא"ל: info@mamesh.org.

770770

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...