• ב"ה ימות המשיח!
  • י"ד תשרי התשפ"ד (29.09.2023) פרשת וזאת הברכה

• "המעמד הגדול" • המחיר עולה

עוד 13 יום המעמד הגדול י"א ניסן ב"יד אליהו" לכבוד יום ההולדת של הרבי שליט"א מלך המשיח, יום שני ז' ניסן היכל מנורה יד אליהו תל אביב. בעוד יומיים עליית מחירים... הזדרזו להירשם ושריינו את מקומכם. קישור לאתר הרישום בכתבה.
• "המעמד הגדול" • המחיר עולה
הישארו מעודכנים בסטטוסים של אתר הגאולה

ממשיכים בהכנות להתגלות: טרם הספקנו לשכוח את "מעמדי ההקהל" המרשימים ביותר שידעו חסידי חב"ד ליובאוויטש בארצנו הקדושה כדוגמאת "המעמד הגדול" - בי"א ניסן בהיכל נוקיה בת"א ומעמדי ההקהל הארצי "משיח בכיכר" - שנערך לכבוד ג' תמוז בכיכר רבין בת"א, כנסים שנועדו לקבל את פני כ"ק הרבי שליט"א משיח צדקנו עם התגלותו המלאה.

לאתר מכירת הכרטיסים

 

"המעמד הגדול – י"א ניסן" שמתקיים זו השנה השש-עשרה(!) איחד במשך השנים רבבות חסידי חב"ד ליובאוויטש תחת קורת גג אחת לערב שכולו ספוג ברוח ההתקשרות והאהבה עצמית לנשיא הדור כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א ובשליחותו היחידה: להכין את העולם כולו לקבלת פני משיח צדקנו.

tizer_resized

גם השנה, הוחלט לערוך את האירוע לכבוד יום הולדת ה-116 של הרבי מלך המשיח שליט"א. ב"היכל נויקה" הענק שבשכונת יד-אליהו בתל אביב שיכיל את המוני המשתתפים. הכנס יתקיים ביום שני ז' ניסן, החל מהשעה 19:00.

הכנס מאורגן על ידי המוסדות המרכזיים הרשמיים של חסידי חב"ד ליובאוויטש באה"ק בראשות "מטה משיח הארצי".

חשוב לציין כי בנוסף לכנס הענק יתקיים הכנס השנתי העוצמתי של תנועת הנוער צבאות השם באה"ק, שתאחד רבבת חיילים בצבאות ה' בכנס שייערך מוקדם יותר.

אתר הגאולה ימשיך לעקוב ולדווח ויביא סיקור מלא ומיוחד מההכנות וההפקות לקראת האירוע.

 

המטר שלכם שווה בניין

חב"ד בפארק: סיום והכנסת ספר-תורה לבית-הכנסת

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...