האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

התמימים קיבלו סמיכה לרבנות בישיבה המרכזית

חדשות חב"ד

אתר הגאולה 130 צפיות 0

התמימים קיבלו סמיכה לרבנות בישיבה המרכזית

התמימים קיבלו סמיכה לרבנות בישיבה המרכזית

שישה תמימים מקבוצה תש"פ שנשארו ללמוד למרות הקשיים, הקורונה, המחסור באוכל ודיור מצד הנהלת הישיבה, חוסר מקום נורמלי ללימוד מצד סגירת בית המדרש העיקרי - בית חיינו 770, התגברו על כל הקשיים וקיבלו סמיכה לרבנות

הוראת הרבי שליט"א מלך המשיח לתלמידי ישיבות חב"ד, שילמדו, ויבחנו, ויקבלו תעודת סמיכה לרבנות, למרות שרובם לא יכהנו כרב בפועל, וזה, כדי כאשר יקימו בית בישראל, כבר יידעו "לדעת את המעשה אשר יעשון" בלי ליפול במהמורות ההלכה, ועוד יותר במקומות רחוקים של שליחות שאין מי לשאול ואיך לברר, שאז צריך לדעת את יסודות ההלכה.

כל תמים שנבחן על "סמיכה" ומקבל תעודת רבנות, ובפרט בישיבה המרכזית תומכי תמימים ליובאוויטש 770, תחת עינו הפקוחה של ראש הישיבה, הגאון הרב ש"ז לבקובסקי, ועוד בתנאים האלה, זכו לקיים כמה וכמה מחז"ל שמדברים על לימוד תורה מתוך "עוני" וקשיים, שמביא לתוצאות חיוביות ביותר בהמשך הדרך.

לאחר לימודים ארוכים ומאמצים משך חודשים ארוכים, שכללו כמה וכמה מבחנים, הגיעו התמימים למעמד קבלת התעודות, שנחתם בהתוועדות חסידית עם הרב לבקובסקי שחתם על התעודות בחתימת ידו, והטביע במסמך את חותמת המוסד. ראש הישיבה, הגאון הרב לבקובסיק הודה לבחורים על חיזוק בית חיינו בשעות שהיה סגור, תוך הקפדה על שמירת זמני הלימודים, וההתעקשות להמשיך גם בזמנים הקשים.

גם השנה מוכח, ועוד יותר משנים שעברו, שהשהות ב"קבוצה" שנה תמימה ליד הרבי שליט"א מלך המשיח, כפי רצונו, מוציאה תמימים בעלי מרץ וחיות, וחכמה איך לקיים את השליחות היחידה של דורנו, להביא את משיח צדקנו בפועל ממש.

עלו והצליחו!

 

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...