האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

הניסים ממשיכים: מחבל נתפס עם סכין בגרב במערת המכפלה

ביטחון עם ישראל

אורי מאיר 537 צפיות 0

הניסים ממשיכים: מחבל נתפס עם סכין בגרב במערת המכפלה

ביום שישי האחרון נעצר מחבל צעיר פלסטיני, לאחר שניסה להיכנס עם סכין המוסלקת בגרבו למערת המכפלה שבחברון בו קבורים האבות הקדושים • יש לציין שזו פעם שלישית לפחות החודש שנמנעו שם פיגוע דקירה • למרות אוזלת היד של ממשלת ישראל, בחסדי ה' עירנותם ומקצועיותם של לוחמי משמר מנעו אסון גדול • הכתבה המלאה

הניסים ב"מערת המכפלה" ממשיכים: ביום שישי האחרון כ"ד שבט תשע"ח, בחסדי שמים נמנע פיגוע דקירה לאחר שמחבל צעיר פלסטיני כבן 23 תושב חברון הגיע לאחת מעמדות הבידוק במערת המכפלה שבחברון מקום קבורתם של האבות הקדושים.

במהלך הבידוק שביצעו לוחמי מג"ב למחבל שבחסדי ה' העלה בהתנהגותו את חשדם, התבקש לעבור בידוק של גלאי המתכות במקום, בדיקות שעבר מספר פעמים במהלכן התריע הגלאי כל פעם מחדש עד שבחיפוש קפדני על החשוד בנס גלוי אותרה סכין מטבח גדולה מוסלקת בגרבו.

כל פי התחקור שנערך בשטח התגלה כי המחבל תכנן לבצע פיגוע דקירה במקום.

יש לציין כי למרות אוזלת היד של ממשלת ישראל בראשות ביבי נתניהו, הלוחמים במקום מנעו בפעם השישית לפחות מתחילת השנה לסיכול פיגועי דקירה במערת המכפלה.

כזכור בתקופה האחרונה ישנו גל טרור מושתק בקברי הצדיקים ביהודה שמורון ועזה. וב"ה בזכות הצדיקים ישנם ניסים גלויים, ויהי רצון שתכף ומיד נזכה לנס הגדול ביותר - הגאולה השלימה עם קיום הייעוד "והקיצו ורננו שוכני עפר".

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...