האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

תשרי ב770 • "ותיטיב לנו החתימה" • ליל הושענא רבה ב"בית משיח"

תשרי עם מלך המשיח

שניאור גרינפלד 1183 צפיות 0

תשרי ב770 • "ותיטיב לנו החתימה" • ליל הושענא רבה ב"בית משיח"

ליל הושענא רבה, אלפי החסידים השתתפו בריקודים קצרים שחתמו את חגיגות שמחת בית השואבה תשע"ח", ולקראת חצות הלילה נהרו כולם ל770 - בית חיינו לאמירת תהלים במנין המרכזי של כ"ק אדמו"ר מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א • אתר הגאולה מגיש סיקור מיוחד מליל הושענא רבה תשע"ח • הכתבה המלאה

אלפי האורחים מרחבי תבל כבר שוהים בימים אלו בחצרות קודשנו, ונהנים משפע גשמי ורוחני. תודה מיוחדת לסוכות אש"ל הפזורות ברחבי השכונה המעניקות שפע גשמי כיד המלך.

יש לציין כי בימי חול המועד קיימה המחלקה הרוחנית של אש"ל – הכנסת אורחים, מערך שיעורים מיוחד עבור אברכים ואנ"ש שהגיעו לשהות אצל הרבי מלך המשיח שליט"א בחודש החגים. היום נערך שיעור בהלכה מאת הרב משה קורנוויץ מרבני מכון הלכה חב"ד.

ליל הושענא רבה הגיע, לאחר תפילת ערבית ומעמד שיחת קודש של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א הלכו החסידים לריקודים הקצרים שחתמו את חגיגות שמחת בית השואבה תשע"ח", כיון שבחצות לילה כולם ממהרים לבית חיינו לאמירת תהלים במנין המלך, אך את השעות הקצרות האלו מנצלים האלפים לריקודים של שמחה יוצאת מגדר הרגיל, ושואבים חיות לכל השנה כולה.

מיד לאחר סיום הריקודים הסוערים של "שמחת בית השואבה" האחרונה לשנה זו בשכונת המלך קראון הייטס, נהרו המוני המשתתפים לבית חיינו 770, האורחים הרבים יחד עם תושבי השכונה הצטופפו זה לצד זה כשכל תנועה קטנה הינה משימה כמעט בלתי אפשרית ואמרו את ספר התהילים יחדיו במשך שעה ארוכה במנין המרכזי במחיצת כ"ק אדמו"ר מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א.

חסידים מספרים כי צפיפות כזו לא זכורה שנים רבות, בליל הושענא רבה בבית חיינו. עד כדי כך שגם המאהל שהוקם בסמיכות ל 770 היה מלא גם הוא מפה אל פה במאות מתפללים שאמרו את התהילים כנהוג.

צילומים: יינון סיוסה, שגב פלד, חיים טויטו - צלמי חב"ד אינפו, שמואל עמית, מענדי ציקשווילי ובאדיבות המצלם.
פרוייקט "תשרי עם מלך המשיח" - תשע"ח בשיתוף (גם) "פורטל חב"ד"
ומערכת "חדשות בית חיינו תשע"ח" ועל כן תודתנו נתונה להם.

 

 

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...