האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

תשרי ב770 • שידור חי מ"שמחת בית השואבה" העולמית

תשרי עם מלך המשיח

שניאור גרינפלד 3435 צפיות 0

תשרי ב770 • שידור חי מ"שמחת בית השואבה" העולמית

משנת הקהל תשמ"א בהוראת הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א נערך המעמד העולמי של ריקודי "שמחת בית השואבה" בצומת של קינגסטון ומונטגומרי. • כמידי שנה מועברת "שמחת בית השואבה" העולמית בשידור חי, החל מהשעה עשר בלילה (שעון ניו יורק) • לסיפור המלא ולשידור חי "הכתבה המלאה":

משנת הקהל תשמ"א בהוראת הרבי מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א נערך המעמד העולמי של ריקודי "שמחת בית השואבה" בצומת של קינגסטון ומונטגומרי. בריקודים משתתפים אלפים מתושבי השכונה והאורחים, ובנוסף מושכים אליהם קהל מבקרים מגוון משכונות ניו יורק. הריקודים ממשיכים ברחוב עד השעה 6:00 בבוקר. בשנים האחרונות מרקיד את הציבור הקלידן ר' יוסי כהן בלילות החול של החג.

הסדר הוא שבכל לילה של חג הסוכות נוהג הרבי מלך המשיח שליט"א לומר שיחה בתור התוועדות הפותחת את שמחת בית השואבה, ואחריה מתחילים הריקודים. בשיחות אלו מדבר הרבי רבות על מעלת הריקודים וההשתתפות בהם בשמחה שלמעלה ממדידה והגבלה, גם כאשר עייפים ממאמץ הריקוד, וכן מעורר על הוספה בשמחה מידי יום ביחס ליום שלפניו. הרבי התבטא פעמים רבות שהשמחה צריכה להגיע "עד שהרחוב עצמו ירקוד".

כמידי שנה מועברת שמחת בית השואבה העולמית בשידור חי, באתר האינטרנט 770live, החל מהשעה עשר בלילה, ועד השעה שש לפנות בוקר (שעון ניו יורק), כאשר המשטרה מפנה את הרוקדים ופותחת את הכביש לתנועה • לצפיה בשידור חי

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...