האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

הודפס ספר התניא במתחם האימונים של מכבי חיפה

ספורט

מערכת האתר 134 צפיות 0

הודפס ספר התניא במתחם האימונים של מכבי חיפה

ליבם של יהודים ער לתורה ולמצוות, ומצפה לגאולה השלימה. גם שחקני מכבי חיפה זוכים לביקורים של אנשי חב"ד, לקיים מצות תפילין, לשמוע דברי תורה ולהתחזק. באופן פלאי, הם גם רואים קשר ישיר בין התחזקות בתורה ומצוות לבין הצלחה במשחקי הכדורגל.

בשלהי חודש אלול, נערכה הדפסת תניא במתחם האימונים של הקבוצה. היה זה ביוזמתו של הרב גרשון פריד שידיו רב לו בהפצת יהדות ומשיח בין קבוצות הספורט בצפון ובגליל ואף במרכז ופועל בתחום מזה עשרות שנים בעידודו של הרבי שליט"א מלך המשיח.

במעמד השתתפו השלוחים הרב שלומי קופצ'יק, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בשכונת נאות פרס בחיפה, והרב עמי פייקובסקי הפועל אף הוא בקרב שחקני הכדורגל. הרב שלומי הסביר בטוב טעם את ענינה של הדפסת התניא, ההופכת את מקום ההדפסה עצמו לגנרטור של הפצת חסידות.

לאחר מכן למדו השחקנים יחד עם הרב שלומי את פרק ל"ב בתניא מתוך הגליונות הטריים. פרק ל"ב מהווה את ה'לב' של התניא והוא עוסק באהבת ישראל אמיתית ובלתי מותנית בין כל יהודי. הרב שלומי חתם בתקיעת שופר שהדהדה במועדון וחדרה אל ליבם של השחקנים והצוות שחלקם עצמו עיניים בהתרגשות.

הרב עמי פייקובסקי חילק לשחקנים ולמאמן ברק בכר, קופסת שי מהודרת לקראת חגי תשרי, והם מצידם ביקשו להתברך ולזכות בהצלחה במשחקים הקרובים.

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...