האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

צפת • תלמידי "אור מנחם" התכנסו ל"כינוס השלוחים"

חדשות צבאות ה'

מערכת האתר 869 צפיות 0

צפת • תלמידי "אור מנחם" התכנסו ל"כינוס השלוחים"

בתלמוד תורה "אור מנחם" בצפת התקיים מבצע בית ספרי מרתק ומאתגר. במשך עשרה ימים התכוננו התלמידים לקראת כינוס השלוחים שיתקיים בתלמוד תורה. המשימות כללו פתיחת שיעורי דבר מלכות, שיעורי רמב"ם, גמחי"ם ועוד. בתלמוד תורה נתלו מודעות 'שטורעם' רבים אודות: כינוס השלוחים • לדיווח וגלריה

במהלך עשרה ימים האחרונים של חודש מר-חשון בתלמוד תורה אור מנחם חב"ד בצפת הוכנו מבצעים רבים על ידי הרכז הנמרץ הרב מנחם מענדל רחימי מבצע בית ספרי מרתק ומאתגר של  10 ימי שליחות שהכין את התלמידים לקראת כינוס השלוחים שיתקיים בתלמוד תורה. המשימות כללו פתיחת שיעורי דבר מלכות, שיעורי רמב"ם, גמחי"ם ועוד. בתלמוד תורה נתלו מודעות 'שטורעם'  רבים אודות: עשרה ימים של שליחות! וכינוס השלוחים!

השתתפות התלמידים במבצע הייתה סוחפת וכללה כ-450 חמישים מתלמידי התלמוד תורה.  בנוסף לכך, כל תלמיד עשה עבודת חקירה אודות שליח ברחבי העולם. ובסוף ערכנו ספר שלוחים מיוחד מכל עבודות החקירות שעשו התלמידים, בתלמוד תורה.

ר"ח כסלו הגיע, והנה כל 520 תלמידי התלמוד תורה נאספו לכינוס השלוחים מיוחד. כל תלמיד קיבל תג צבעוני עליו כתוב את שמו ואת השליחות שעשה. מיד כשנכנסו לאולם נשמע ניגון ראש חודש כסלו. הכינוס נפתח באמירת 12 הפסוקים על ידי הרב אברהם קומער, בתחילת הכינוס עלה לבמה התלמיד יוסף שמואל אוריאן שסיפר חוויות וניסים משליחותו בעיר קצרין. לאחר הנאום הוקרן מראות קודש מכינוס השלוחים העולמי תשנ"ג, לאחמ"כ מנהל הרב מרדכי ידגר הסביר לילדים שאפילו פעולה אחת קטנה  של תלמיד היא זו שתכריע את הכף לגאולה האמיתית והשלמה.

בהמשך הכנס הוקרן וידאו של המחנכים שטסו לרבי לכינוס השלוחים – הרב אהרון שיפמן והרב ניסן מור יוסף שסיפרו חוויות מכינוס השלוחים ועוררו את הילדים להמשיך ולעשות עוד פעולות כדי להביא את הגאולה. לאח"כ עשו סיום הש"ס אותו למדו כל תלמידי התלמוד תורה לע"נ השליחה חנה סגל ע"ה, סיום הש"ס נערך בהתרגשות רבה על ידי בנה התלמיד היקר מאיר סגל. בסיום הכנס סיכם המנחה הרב מנחם רחימי את המבצע בו השתתפו למעלה מ450 תלמידים והודיע על חלוקת ספר השלוחים מיוחד של התלמוד תורה בו לוקטו כל עבודות החקר של התלמידים על שלוחים של הרבי מרחבי העולם.

לאחמ"כ נערכה הגרלת פרסים בין כל השלוחים – תלמידי התלמוד תורה. ולבסוף פצחו בשירה ובזמרה ובריקודים לכבוד ראש חודש כסלו. התלמידים יצאו חדורים בשליחות העיקרית של דורנו – הבאת הרבי משיח צדקנו.

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...