האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

ועכשיו לקריאה • הספרון החדש של ממ"ש לתהלוכות ל"ג בעומר

סיפור

מערכת האתר 888 צפיות 0

ועכשיו לקריאה • הספרון החדש של ממ"ש לתהלוכות ל"ג בעומר

ספרון חדשני ומרהיב ביפיו הנקרא בשם "הוא יודע" יצא לאור השנה לקראת תהלוכות ל"ג בעומר שייערכו בסימן 'יחד כל ילדי ישראל – לקבלת פני משיח צדקנו' • ב'ממש' עמלו ועבדו על הספרון כבר מזמן החורף, עת התכנסו לדון ולחשוב כיצד להגיש משהו מעניין, מרתק ועכשווי לילדי ישראל • הכתבה המלאה


ספרון חדשני ומרהיב ביפיו הנקרא בשם "הוא יודע" יצא לאור השנה לקראת תהלוכות ל"ג בעומר שייערכו בסימן 'יחד כל ילדי ישראל – לקבלת פני משיח צדקנו'.

ב'ממש' עמלו ועבדו על הספרון כבר מזמן החורף, עת התכנסו לדון ולחשוב כיצד להגיש משהו מעניין, מרתק ועכשווי לילדי ישראל. אין זו משימה קלה עם יבול המסכים אשר כל ילד מצוי בו. אל לחברי ההוצאה לאור של ממש יש יתרון, הם מביאים ומנגישים לכולם סיפור מופת מהרבי מלך המשיח שליט"א, המראה גם כיצד כיום ההתקשרות היא אמיתית עכשווית ואיתנה.

בנוסף מסביר הספרון בקלילות ובהירות אודות חשיבות כשרות המאכלים, בפרט לקראת ימי הקיץ בו נמצאים הילדים במסגרות חצי רשמיות במקרה הטוב או סובבים ברחובות העיר לבדם. הספרון מעוטר בציורי האמנית ר' דויד ונכתב ע"י השליח והמחנך הרב מנחם אקסלרוד.

הספרון מצטרף אל יבול ענק ומבורך של מוצרים ועזרים לל"ג בעומר, לשלוחים ומארגני תהלוכות וכן לאנ"ש הרוצים לשדרג את התהלוכה שבעירם בענייני משיח וגאולה, במגוון המוצרים ניתן לצפות באתר 'ממש' www.mamesh.org.

בנוסף לכך נערך השנה מבצע מיוחד לזכות רפואתו השלמה של השליח הרה"ח זמרוני זליג שיחי' בן צפורה פייגה ציק, במהלכו יחולקו טרופיות לכל השלוחים שיפיצו ספרונים אלה יחד עם עוד עזרי גאולה ומשיח לתהלוכות ל"ג בעומר.

לפרטים נוספים והזמנות: ממש 077.5123.770

-2-1_1-2-2-2-4-2-5-2-6-2-7-2-9

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...