שיחת הגאולה

שיחת הגאולה / מערכת האתר - ט"ז כסלו התשפ"א, 09:28

חסר תקדים: יופצו רבע מיליון עלוני י''ט כסלו

הגיליון השבועי 'שיחת הגאולה', אשר השתדרג לאחרונה במערכת כותבים חדשה ובעיצוב עדכני, יוצא בימים אלו במבצע הפצה בהיקף אדיר. ביוזמה בעלת תעוזה מיוחדת הופק מוסף חג מיוחד לרגל י''ט כסלו, אשר יצורף לגיליון השבועי ויופץ לקראת שבת בכל בתי הכנסת ברחבי הארץ. הגיליון הודפס ב250,000 עותקים (!)

שיחת הגאולה / שיחת הגאולה - י' חשון התשפ"א, 13:10

רשות חירום לצדקה וחסד

תחושת חירום אמיתית צריכה לצאת בקריאה להצלת נפשות ומשפחות בישראל שהגיעו לקריסה כלכלית בעקבות המשבר של החודשים האחרונים. יש להרבות בנתינת הצדקה "שמקרבת את הגאולה" מאמר מערכת שיחת הגאולה גליון 1316

שיחת הגאולה / שיחת הגאולה - י' חשון התשפ"א, 13:04

המצווה שפגעה בסופה

בהלה גדולה תקפה את העיר. תיירים רבים נמלטו, אחרים הזדרזו לברוח לעומק היבשה ובבית חב"ד בלבול ומבוכה: מה עושים עם המתוכנן לאותו ערב? מתוך שיחת הגאולה גליון 1316 מדור נפלאות עכשיו מאת מענדי ליפש.

שיחת הגאולה / מערכת האתר - י' חשון התשפ"א, 12:59

המוהל - כינוי שהפך לשליחות

פרשת לך לך היא פרשת השבוע המזוהה יותר מכל עם אחת המצוות הבסיסיות והחשובות ביותר - ברית מילה. החל מציווי אלוקים לאברהם אבינו אודות ברית מילה המופיע בפרשתנו, זוכה כל תינוק יהודי בגיל שמונה ימים להיכנס לברית נצחית עם הקדוש ברוך הוא. סיפרו של המוהל הרב מנחם מרדכי ישראלי \ מתוך שיחת הגאולה מדור אור החיים גליון 1316.

שיחת הגאולה / שיחת הגאולה - י' חשון התשפ"א, 12:55

"לאמריקאים אין בחירה חופשית"

"כי הם [הגויים] תלויים בהחלטת הקב"ה" כך מבהיר הרבי מלך המשיח שליט"א בשיחה מרתקת עם קונסול ישראל בניו-יורק מר אורי סביר - מוגש בקשר עם הבחירות בארה"ב \ מתוך שיחת הגאולה גליון 1316 מדור הראש והממשלה.

שיחת הגאולה / שיחת הגאולה - י' חשון התשפ"א, 12:48

לדמותו של היהודי הראשון

אצל העמים ככל שמבינים יותר ומשיגים את הבורא כך יותר קרובים אליו, ואילו אצל עם ישראל הקירבה אל הקב"ה היא לא מצד העבודה האישית אלא מצד עצם העובדה שהקב"ה בחר בהם. רעיון שבועי מתורתו של משיח מעובד משיחת קודש של הרבי שליט"א מלך המשיח. מתוך שיחת הגאולה גליון 1316.

שיחת הגאולה / מערכת האתר - ט"ו תמוז התש"פ, 20:53

26 שנה אחרי: שיפורים ושידרוגים בשיחת הגאולה

עשרים ושש שנים אחרי שראה אור הגליון הראשון של שיחת הגאולה, השבוע לרגל גליון 1300 חודש ועוצב מראהו החיצוני יחד עם שיפורים ושידרוגים בתוכן הגליון הנפוץ והמשפיע. אין ספק ששיחת הגאולה, העומדת כיום בראש עלוני משיח וגאולה השבועיים, מביאה לידי ביצוע את הוראתו הק' "לפרסם לכל אנשי הדור" "אורות דתוהו בכלים דתיקון" כפשוטו ממש ומזרזת את התגלותו של הרבי שליט"א מלך המשיח בפועל ממש.

שיחת הגאולה / מערכת האתר - ט"ו תמוז התש"פ, 00:32

פרסום משיח: הפצת שיחת הגאולה

פרסום משיח: עיצוב חדש ומרענן לצד שורת כתבים חדשה הצטרפו למערכת הגליון השבועי של ימות המשיח - שיחת הגאולה. החל מהשבוע קוראי העלון יחפשו לחומר חדש ומרענן לצד עיצוב מרהיב עיניים. צפו בסרטון.

שיחת הגאולה / שיחת הגאולה - ו' ניסן התש"פ, 15:48

שיחת הגאולה במהדורת י"א ניסן - להורדה

כמידי שנה רואה אור הגליון השבועי של ימות המשיח - שיחת הגאולה, במהדורה חגיגית לרגל יום הבהיר י"א ניסן. והשבוע: הסבר על חשיבות אמירת הפרק של הרבי שליט"א מלך המשיח, מכתב כללי, על ענינו של שבת הגדול ופניני גאולה וסיפור מופת עכשווי.

שיחת הגאולה / מערכת האתר - כ"א אדר התש"פ, 09:58

להורדה: שיחת הגאולה 1286

בעקבות המצב בעולם כולו, עם החששות מהתפשטות נגיף הקורונה, ובעיקר לאור הצורך לחזק את עם ישראל במסרי הגאולה מהרבי שליט"א מלך המשיח, הוראות הבטיחות לשמירה , הגנה והצלה לכל יהודי, יצא לאור שיחת הגאולה השבוע במהדורה מיוחדת המביאה בשלימותה את המכתב כללי משנת תנש"א: "ודאי שהקב"ה יראה ניסים גדולים יותר".

שיחת הגאולה / מערכת האתר - ד' שבט התש"פ, 14:15

שבעים שנה: שיחת הגאולה בתפוצה רחבה

לרגל יום הבהיר יו"ד שבט, מלאת שבעים שנות נשיאות הרבי שליט"א מלך המשיח, יצא לאור הגליון השבועי של ימות המשיח - שיחת הגאולה, במהדורת הפצה מיוחדת, כאשר הביקוש מצד הפעילים והשלוחים גבר וכל העותקים הרבים נחטפו מהמערכת.

שיחת הגאולה / שיחת הגאולה - א' טבת התש"פ, 13:10

נס ביטול 'עסקת המאה'

ופה רואים את הנס העצום! התכנית היתה אמורה לצאת לפועל מיד אחרי הבחירות הראשונות בשנה שעברה, אלא שבזכות המשבר הפוליטי היא נדחית ונדחית ובעזרת ה' יתקיימו בה דברי חז"ל "כיון שנדחה - ידחה"... שיח חסידים עם ר' בנצי פרישמן, בת ים עיר הגאולה

שיחת הגאולה / שיחת הגאולה - י"ב תשרי התשע"ט, 16:24

הסוכות הזה עם ענני הכבוד

ענני הכבוד אוספים את ישראל יחד עם בתיכנ"ס שבחו"ל אל בית רבינו שבבבל - 770, שם כבר ממתין להם בית המקדש השלישי ועולים עם הרבי שליט"א מלך המשיח על ענני שמיא לארץ הקודש