מאמר מערכת

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - א' סיון התשפ"א, 18:13

האינתיפאדה חצתה את הקו השחור

לו מאורעות הימים האחרונים היו מתרחשים בארץ אחרת היה אולי מקום לחששות, אולם התורה קובעת נחרצות כי ארץ ישראל מוגנת על-ידי הקב״ה 24/7. אך כשהדברים קורים בתקופה זו, יש להם להם גם משמעות שונה לגמרי.

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - כ"ג אדר התשפ"א, 10:53

יהודי הוא רק כזה המוכר לפי ההלכה!

כל נסיונותיו של בג"ץ ושופטיו להכתיב דרך עקומה ומזוייפת ליהדות לא יצלחו. דווקא החלטות אומללות אלו, הן שיביאו לחיזוק האמונה אצל העם והכרה בחשיבות קיום הוראותיו של הרבי שליט"א מלך המשיח, למרות שהמפלגות הדתיות עשו כל שביכלתם על מנת למנוע את תיקון החוק.

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - כ"ח שבט התשפ"א, 21:51

להזכיר לאו"ם את מטרת קיומו

העובדות שמאחורי הקמת האו"ם וצמיחתו. המרחק בין תפקידו המקורי לבין השמצה שנקשרה בשמו בעשרות השנים האחרונות. והשינוי שבטוח יקרה - כתוצאה מפעולותיו של הרבי שליט"א מלך המשיח.

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - ט"ו שבט התשפ"א, 20:58

השפעתו של מלך המשיח בעולם

השוני הגדול המתחולל בעולם, שהואץ באופן חסר תקדים בשנה האחרונה, מעיד כי אנו חיים ב'ימות המשיח' וכי העולם כיום פועל אחרת מבעבר במטרה להפוך למקום טוב יותר בלי מלחמות מיותרות.

מאמר מערכת / מערכת האתר - א' שבט התשפ"א, 08:47

השביעין חביבין וזוכים להיגאל

עם פתיחת ספר הגאולה, ספר שמות אנו נפגשים עם משה רבינו, "גואל ראשון" שנולד במצרים. במאמר קבלת הנשיאות של הרבי שליט"א מלך המשיח לפני שבעים שנה, הוא מצטט מתוך מהמדרש על מעלתו של משה רבינו, שהוא השביעי מאברהם אבינו ו"כל השביעין חביבין, ומיד משווה זאת ליחוס שלו עצמו - שהוא הוא השביעי לאדמו"ר הזקן, ולכן "גואל אחרון".

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - ג' כסלו התשפ"א, 11:48

לגלות את האמת עכשיו

רגע לפני הגאולה - הנקראת גם 'אמיתית' ו'שלימה' - שתוביל את העולם לגילוי האמת: הגיע הזמן לומר את האמת לציבור ולעמוד מאחוריה. אין אמת יותר ברורה מהנבואה הברורה: "הגיע זמן הגאולה". מאמר המערכת, שיחת הגאולה 1319

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - כ"ה חשון התשפ"א, 17:40

סדר עולמי חדש: נשיא בבחירה ישירה

עלינו להציב לנגד עינינו את הכרזתו של הרבי שליט"א מלך המשיח כי כבר סיימו את עבודת השליחות וכעת תפקידו של כל אחד ואחת היא להכין את סביבתו לקבלת פני משיח צדקנו תיכף ומיד ממש. מאמר המערכת של שיחת הגאולה 1318

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - כ"ג אייר התש"פ, 02:20

מהתהלוכות לעשרת הדיברות

זה הזמן למנף את ההצלחה בתהלוכות ואת האור שהביאו לכל יהודי בארץ ובעולם, ולסחוף את המוני בית ישראל ובמיוחד את הילדים לשמיעת קריאת עשרת הדברות בחג השבועות הבעל"ט.

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - כ"ח ניסן התש"פ, 19:02

הגילוי הגדול מתחולל עכשיו

ימים מיוחדים ביותר עוברים על העולם כולו. עלינו לנצל את הרגעים הנעלים בהם אנו חיים, בעידן ובתקופה היסטורית זו, כדי להביא את בשורתו של הרבי שליט"א מלך המשיח לכל אחד ואחת.

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - א' ניסן התש"פ, 13:17

מה אתם יראים? הגיע זמן הגאולה!

גם ברגעים אלו, אין מה לחשוש ומה לדאוג, אנו הובטחנו בנבואה ברורה כי הנה מגיעה הגאולה האמיתית והשלימה וכעת כל העולם כולו מסייע לכך. זה הזמן לקבל פני הרבי שליט"א מלך המשיח.

מאמר מערכת / מערכת האתר - כ"ב אדר התש"פ, 15:39

אפשר לטפל בחיידק האלים

שיעורי חסידות, הן לגברים והן לנשים, מתקיימים באמצעות מוקדי חב"ד ברחבי הארץ ובעולם כולו, באמצעותם ניתן לעצור לא רק את החיידק האלים, אלא את כל המגפות הרוחניות של דורנו. מאמרו של הרב זמרוני ציק, שיחת הגאולה י"ט אדר תשס"ז מס' 638

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - כ"ב אדר התש"פ, 13:44

"תהיה רפואה קרובה ברוב שירה וזמרה"

קו השמחה של חודש אדר, משתלב בענינו של החודש "בריא מזליה" ומשפיע בריאות איתנה לכל אחד ואחת מאחינו בני ישראל בכל מקום שהם. כל מה שנעשה בעולם מוביל לגאולה האמיתית והשלימה

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - ב' אדר התש"פ, 13:43

יום של מהפך לטובת ישראל

יום הולדתו של משה רבינו, ז' באדר, הוא יום המהפך ההיסטורי שהוביל לנס המיוחל בזמן מרדכי ואסתר וגם עכשיו מסוגל לפעול לטובת עם ישראל - עצירת הממשלה המנהלת משא ומתן עם הערבים!

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - כ"ו שבט התש"פ, 09:45

חדשות מפתיעות בקרוב ממש

התעמולה כנגד הדת והדתיים היא המבשרת כי בקרוב ממש נזכה לחדשות מפתיעות בעניני טוב וקדושה, וכמובן התגלותו של הרבי שליט"א מלך המשיח, שכבר הודיע כי ארץ ישראל המקום הבטוח ביותר בעולם.

מאמר מערכת / מערכת האתר - י"ז שבט התש"פ, 12:05

שלימות הנשיאות מביאה לגאולה

אמרו חז"ל "נכנס יין יצא סוד", המילים יין וסוד בגימטריה 70, ומשציינו, בשבוע שעבר, שבעים שנה לנשיאותו של הרבי שליט"א מלך המשיח, הרי שכעת עלינו להביא את הסוד לגילוי אצל כל אחד ואחת. מתוך שיחת הגאולה.

מאמר מערכת / מערכת האתר - ד' שבט התש"פ, 14:07

שלימות הנשיאות בשבעים שנה

לקראת יום זה, יתקיים אי"ה השבוע כנס מרכזי שמרכזו החגיגה לרגל שבעים שנות נשיאות ואור, ביום שני הקרוב, אור לט' שבט (3.2), באודיטוריום ע"ש סמולרש באוניברסיטת תל אביב, בשעה 7 בערב.

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - א' טבת התש"פ, 13:16

הדרך הבטוחה להבאת הגאולה

עלינו ללמוד מהמכבים שלא התפשרו על שמן טמא להדלקת המנורה, התאמצו למצוא את הכד הקטן שדלק שמונה ימים. גם היום, נמשיך לפעול ללא פשרות ולהביא את הגאולה האמיתית והשלימה.

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - כ"ד חשון התש"פ, 00:45

שגרה של ניסים ונפלאות

חודש כסלו מציין את הניסים הגדולים שאירעו בו לעם ישראל, לאורך הדורות. כעת, כשקיבלנו תזכורת כי הקב"ה שומר ומגן על כל יהודי, אנו סמוכים ובטוחים בנס הגדול - הגאולה האמיתית והשלימה מיד ממש • מאמר המערכת מתוך גיליון שיחת הגאולה 1269 • לקריאה.

מאמר מערכת / שיחת הגאולה - י"ט חשון התש"פ, 01:52

הגענו לשלב ההתגלות

כך קובע הרבי שליט"א מלך המשיח "בימינו אלו נתבטלו כל המניעות והעיכובים כו', וכיון שכן, ישנה (לא רק המציאות דמשיח, אלא) גם ההתגלות דמשיח, ועכשיו צריכים רק לקבל פני משיח צדקנו בפועל ממש" • מאמר המערכת מתוך גיליון שיחת הגאולה 1268 • לקריאה.

מאמר מערכת / מערכת האתר - ח' חשון התש"פ, 11:12

לקראת קבלת שלשת הארצות

השינויים הדרסטיים מתחוללים בסוריה ועיראק של היום, הינם הכנה לקראת השלב הבא, בו ימוגרו כל שונאי ישראל, ושלשת הארצות המובטחות לנו יועברו בדרכי נועם ובדרכי שלום, בקרוב ממש