האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

הרב חיים ציק בעצרת התעוררות ט"ז סיון

כנסים והרצאות

אתר הגאולה 338 צפיות 0

עצרת התעוררות ט"ז סיון בבת ים עיר הגאולה

מתוך עצרת התעוררות ט"ז סיון לרגל "סיום השנה" של המשפיע הרב זמרוני – שליח הרבי מלך המשיח שליט"א, שממשיך לפעול למען הגאולה האמיתית והשלמה, צפו בנאום הסיכום מפי בנו ממלא מקומו, הרב חיים ציק.

אור ליום ט"ז סיון, נערכה "עצרת התעוררות המרכזית" לרגל "סיום השנה" של המשפיע הרה"ח הרב זמרוני זליג ב''ר חיים ציק ע"ה – שליח הרבי מלך המשיח שליט"א, אשר מסר נפשו למען הגאולה האמיתית והשלימה.

באירוע נוכחו בני המשפחה, אנ"ש חסידי חב"ד ליובאוויטש בבת ים, מקורבים, תלמידי הרב, ועמך בית ישראל שבאו לערב שכולו התעוררות לחיזוק עניני ההתקשרות וההתעקשות על הבאת המשיח.

את הכינוס הנחה עו"ד ר' אלון עמר שהזמין שורה ארוכה של רבנים, משפיעים, שלוחים ואישי ציבור ותלמידים שדיברו על מעלתו והייחודיות של הרב זמרוני ציק וכמובן עוררו את הקהל לחזק את מפעליו הכבירים ובראשם בית חב"ד בת ים והאגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה.

האירוע נפתח באמירת פרקו של הרבי מלך המשיח ע"י הרב טוביה דורון – רב בית כנסת חב"ד רמת הנשיא.

יש לציין כי במרכז העצרת הגיע ראש העיר החדש מר צביקה ברוט שסיפר מזווית אישית על הרב ציק וכן חשף אודות פגישה מיוחדת עמו בה היה נכח לפני כמה שנים, וכן דיבר על פעילות העיירה שתמשיך לפעול למען מוסדות הבית חב"ד בעיר.

אחריו נשא דברים מ"מ ראש העיר מר אלי יריב שסיפר על הקשר האישי עם הרב והציג את הדולר של הרבי שקיבל ממנו במתנה ונמצא עמו תמיד.

במהלך הערב נשאו דברים: ר' אורי בוסקילה – סגן ראש העיר. הרב יוסי אבוהב – גבאי בית הכנסת "בית מנחם" כפר חב"ד. הרב דניאל סמדג'ה והרב יוסף סולומון – מרבני העיר בת ים. הרב בועז סגל – מנהל הת"ת חב"ד בעיר. הרב נועם הרפז – משפיע ושליח המלך לשכונת הר הזיתים בירושלים. הרב חיים לוי יצחק גינזבורג – משפיע ראשי בישיבת תומכי תמימים ליובאוויטש בראשל"צ, הרב יוסף יצחק אבלסקי – רבה הראשי של מולדובה. הרב זלמן לנדא – משפיע אנ"ש רעננה ובני ברק.

המעמד נחתם בנאום בנו הרב חיים ציק שדיבר על נקודת ההתמסרות המוחלטת של אביו לרבי מלך המשיח ועל היוזמות הפרטיות שיזם במשך השנים שלאח"מ הפכו לנחלת הכלל. ועל הדרישה הבלתי מתפשרת שהיתה לו להתגלות המלאה שתהיה תכף ומיד ממש. וסיים בקריאה נרגשת לציבור לבא וליטול חלק ב'עצרת הענק' שתערך לקראת ג' תמוז, ובהכרזת הקודש "יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!"

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...