כללי

כללי / אתר הגאולה - כ"ה אייר התשע"ז, 17:59

3 דקות על 30 שעות פעילות

התמימים מישיבת חב"ד צפת הכינו קליפ מסכם, 3 דקות על פעילות 30 שעות בית חב"ד הילולות במירון. נפלא

כללי / אתר הגאולה - ט"ו אייר התשע"ז, 17:22

ניגונים ללג בעומר עם ישראליק בש

רמיקס מירון וניגוני חב"ד שמחים עם ישראליק בש. הרמיקס שיעשה לכם את ל''ג בעומר! הקלידן החסידי ישראלי'ק בש מגיש רמיקס מקפיץ לקראת ל"ג בעומר הכולל מחרוזת ניגוני מירון המסורתיים לצד ניגוני חב''ד מקפיצים ● רוצים כבר לרקוד? הרמיקס הזה בדיוק בשבילכם! האזנה עריבה.

כללי / אתר הגאולה - ד' אייר התשע"ז, 15:24

תהילים בשדרה עם איחוד הצלה

שחר צברי: "תודה להשם יתברך מעל 200 ילדים והורים הישתתפו בתהילים בשדרה במסיבת ראש חודש והדרכת הורים וילדים בנושא זהירות בדרכים. שהעבירו צוות איחוד הצלה

כללי / אתר הגאולה - ד' ניסן התשע"ז, 12:53

הניגון הנבחר לפרק קט"ז

ניגונו של הרב דוד כהנוב נבחר להיות ניגון החדש לפרק קט"ז בתהילים, הרב כהנוב הכניס בשיר את תוכן העניין שבשנה זו נכנסים לשנת ה"חיים" (68) שנה לנשיאות הרבי שליט"א מלך המשיח, כזכור, גם הניגון שהולחן על ידו ונבחר לפני 17 לפרק ק' "מאה שנים אזמרה לך". דיבר על נושא שנות החיים של הרבי שליט"א מלך המשיח.

כללי / אתר הגאולה - ב' אדר התשע"ז, 14:22

סמיכה-נט סרטון תדמית

מהפכת להסמיכה המקוונת "סמיכה נט" בסרטון תדמית מושקע. הסמכה לרבנות במספר מסלולים, לימוד מהבית במפגשים מקוונים, בחינות והסמכה לרבנות ע"י רבנים מומחים.

כללי / אתר הגאולה - כ"ד שבט התשע"ז, 16:43

אריאל זילבר - כולנו אתך אזריה

אריאל זילבר בשיר חדש על טמטום מערכות, אטימות ורשעות מפקדי צה"ל, המדינה והשופטים נגד אזריה אלאור, חייל שהרג מחבל רוצח בקרב.

כללי / אתר הגאולה - כ"ד שבט התשע"ז, 15:35

הדולר הזה חזר לרב זלמן לנדא.

הרב זלמן לנדא עבר בחלוקת הדולרים ב-י' שבט תשע"ז, וכשהגיע תורו, כבר נגמרו הדולרים. לפתע הוא ראה מולו את הרבי שליט"א מלך המשיח שאומר לו "קח את הדולר הזה" והצביע על הדולר שהיה בידיו של המשב"ק. הרב זלמן לא רצה כי הרגיש שהמשב"ק לקח את הדולר האחרון לחלוקה לעצמו. בסוף, הדולר חזר אליו כמו שהרבי שליט"א מלך המשיח אמר.

כללי / אתר הגאולה - י"ג טבת התשע"ז, 15:49

כסלו טבת ושנות הניסים והנפלאות

בחודשים כסלו וטבת של שנות הניסים, הפכו את י"ט כסלו וי' טבת לתאריכים בינלאומיים, סאדאם חוסיין שדיבר עם ערפאת לזרוק טילים כימיים על ישראל (ב1990, כאשר ערפאת היה בתוניס), נתפס בי"ט כסלו, ונתלה כשנה לאחר מכן בי' טבת. כתבתו של שניאור אוריאן על הניסים והנפלאות

כללי / מערכת האתר - ב' כסלו התשע"ז, 10:29

רן פקר הלך לעולמו

בתחילת השבוע הלך לעולמו אחד מבכירי המפקדים בחיל האוויר, רן פקר, שזכה גם להיכנס ליחידות אצל הרבי שליט"א מלך המשיח. לפני מספר שנים דיבר רן פקר בכינוס ג' תמוז בבת ים עיר הגאולה, וסיפר על על החלטתו כטייס קרב להפציץ את שדה התעופה הבינלאומי של מצרים בלי רשות מהממשלה, ועל ביקורו אצל הרבי שליט"א מלך המשיח. ההנאום המלא בסיום מהדורת החדשות.

כללי / מערכת האתר - כ"ו אלול התשע"ו, 07:23

סיפורה של שליחות עם הרב גרומך

השדרן טובי והבה מראיין את הרב מוטי גרומך באולפן ערוץ זמן הגאולה על השליחות שלו בהאמפי, הודו, משולב בסרטונים ותמונות מהשליחות.

כללי / אתר הגאולה - ז' סיון התשע"ו, 14:01

הוידאו היומי 580 ג' סיון

ימי הכנה למתן תורה מראש חודש סיון עד חג מתן תורה ועד י"ב סיון סוף ימי התשלומים של חג השבועות, הם ימים מיוחדים בהם אין קיטרוגים על עם ישראל, בדוגמת הימים מראש השנה ועד יום הכיפורים. בימים אלו הרבי שליט"א מלך המשיח אומר שיחות באופן שמח במיוחד. הקב"ה רצה להרבות את הזכויות של כל יהודי וכל היהודים, ולכן הרבה להם תורה ומצוות, שיהיה לכל אחד אפשרות למה שיותר זכויות.

כללי / אתר הגאולה - כ"ג אייר התשע"ו, 08:02

מרימים 770 בישיבת מצפה יצהר 0779022771

בשעה זו ממש נערך מבצע 1שקל מול שקל לתמיכה וחיזוק בישיבת מצפה יצהר. כל שקל שלך יתורגם לשני שקלים לישיבה. טלפן עכשיו לתרומה 0779022771 להרחבת הישיבה במקום המרהיב בחיק הטבע עם נוף עוצר נשימה, ולעזור לקו הראשון של התמימים בלימוד נגלה וחסידות, ומבצעים עם החיילים בקו הראשון.

כללי / אתר הגאולה - כ"א אייר התשע"ו, 18:13

דני ליטני כבר 21 שנה בימות המשיח

לפני 21 שנה עבר הזמר דני ליטאני בהשגחה פרטית בכיכר מלכי ישראל בכינוס "הקהל" לקבלת פני משיח צדקנו. וכששאל לשמחה זו מה עושה, ענו לו שנמצאים בימות המשיח. הוא התרשם עד כדי כך שכתב על זה שיר, שקטעים ממנו כאן (בליווי הפילהרמונית של רשות השידור) על רקע הכינוס שראה לפני עשרים ואחת שנה, כהכנה לכינוס הקהל לקבלת פני הרבי שליט"א מלך המשיח שיתגלה עוד לפני כן.

כללי / אתר הגאולה - י"ז אייר התשע"ו, 10:39

ברכה לפוריות בל"ג בעומר ומשיח בכיכר

אצל אדמו"רי חב"ד ידוע היום של ל"ג בעומר כיום מסוגל למופתים בעניני לידת ילדים ופוריות. בשנת תש"ן (1990) הרב בן שמעון שלח בקשת ברכה של 40 משפחות שעדיין לא נפקדו לרבי מליובאוויטש בל"ג בעומר. בשנים שלאחר מכן באו רבות מהמשפחות לבשר לו על התגשמות הברכה, ולכתוב מכתב תודה לרבי שליט"א מלך המשיח. הרב אבי בן שמעון 0544-951-770

כללי / אתר הגאולה - י"ח ניסן התשע"ו, 18:33

סיפור מופת באגרות קודש - בוידאו

לרגל יום הברית של הרבי שליט"א ויום הולדת אביו המקובל רבי לוי יצחק שניאורסהן נ"ע - מגיש מרכז חב"ד למושבי צפון הנגב בניהולו של השליח ליאור מימון מלכא - וידאו מרענן בקשר לעוצמה של הרבי שליט"א. עוצמה השואבת כוחה מיום הולדתו ואת התוצאות הרואים בשטח. בוידאו עדויות ממקור ראשון על גלויים של הרבי שליט"א לאחר ג' תמוז. מופת ב"אגרות קודש" מדהים - נס בריאותי מיוחד ומפתיע! הוידיאו קורה לכל אחד לגלות את ה"כתר", כוח המסירות נפש, "כוח ה11" ולתת "משהוא מיוחד" כמתנת יום הולדת לרגל שנת ה115 להולדת מלכנו - מלך המשיח שליט"א.

כללי / אתר הגאולה - י"ח אדר ב' התשע"ו, 11:07

לפעול כאלאור שירה במחבל

"מתגייסים באמונה" מעלים לרשת סרטונים של מועמדים לגיוס, שמצהירים שהם יפעלו כמו החייל אלאור להרוג מחבלים. נריה שילת מכריז ומודיע, שבנוסף, ישפיע על עוד חיילים לנהוג כך.