האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

כסלו טבת ושנות הניסים והנפלאות

כללי

אתר הגאולה 872 צפיות 0

בחודשים כסלו וטבת של שנות הניסים, הפכו את י"ט כסלו וי' טבת לתאריכים בינלאומיים, סאדאם חוסיין שדיבר עם ערפאת לזרוק טילים כימיים על ישראל (ב1990, כאשר ערפאת היה בתוניס), נתפס בי"ט כסלו, ונתלה כשנה לאחר מכן בי' טבת.

שניאור אוריאן.

באחת התכניות של "אולפן שישי" לפני מספר שנים, נערך מעין שיחזור וידאו של כמה הקלטות אודיו שנתפסו בארמונו של הצורר סאדאם חוסיין, בהן הוא מדבר עם ערפאת בשנת 1990 על ירי ח"ו טילים כימיים וביולוגיים על ישראל, ועל הפקודה שנתן לצבאו לירות טילים עם ראש נפץ כימי לעבר ישראל אם הקשר איתו יאבד, וכן על הפיתוחים הגרעיניים שהיו במרחק של כמה חודשים מהשג ידו, ומלחמת המפרץ קטעה את פיתוחם.

ממקורות אחרים - חומרי חקירה נוספים מעיראק ששוחררו לציבור ע"י צבא ארה"ב, מובן גודל הניסים שהקב"ה שומר עלינו, כאשר גנרל שוורקופף, ראש המטות המשולבים של צבא ארה"ב אמר שהוא לא מבין מדוע סאדאם לא ירה על ישראל טילים כימיים שהיו ברשותו גם כאשר ידע שמשטרו בסכנה.

הניסים לא קורים "סתם ככה", אלא צדיק גוזר והקב"ה מקיים. ב"בשורת הגאולה" הרבי שליט"א מלך המשיח מנבא על כל הנ"ל שהתחיל במלחמת המפרץ ונמשך בימים אלו ביתר שאת ויתר עז.

יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד!!

 

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...