התוועדות חסידית

התוועדות חסידית / מערכת האתר - כ"ט חשון התשע"ז, 08:56

השליח בקונסוליה, עם כיתוביות

שמעון מרסר-ווד דובר הקונסוליה הישראלית בניו יורק, כשהיה שליח בהודו, תמיד השאיר מקום במכולה שלו לצרכים של הבית חב"ד. הוא מודה לשלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח בעולם, ובראשם לשלוחים בהודו שהוא זכה להכיר יותר מקרוב בזמן עבודתו בשגרירות שם. בדבריו ניכרת השפעת לימודי גאולה ומשיח. בסיום, מברך אותו המנחה, הרב קרליבך, שבקרוב הוא לא יעבוד יותר בשביל משרד החוץ...

התוועדות חסידית / מערכת האתר - כ"ג חשון התשע"ז, 22:13

אורי ורדי מהפעם הראשונה ב770

אורי ורדי, לשעבר שחקן טלווזיה, כעת עוסק בנדל"ן, חזר בתשובה ושייך לקהילת חב"ד ברמת אביב. השנה הוא הגיע לראשונה ל770 בית חיינו, ומעביר את התרשמותו לקהל בכינוס.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ב חשון התשע"ז, 23:34

הרב יוסף בא גד מברך את באי הכינוס

נשיא ישיבת בנ"ע נחלים, חה"כ (לשעבר, מולדת), הרב בא גד, היה ראש ישיבת בנ"ע נחלים כאשר הרב זמרוני ציק - יו"ר האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה, למד שם לפני שירותו הצבאי. הרב בא גד זוכר לטובה לתלמידו לשעבר שקרב לחב"ד רבים מתלמידי הישיבה, ומשך עשרות שנים מגיע הרב להשתתף בכינוסים שמארגן הרב זמרוני ציק, ולשאת דברי ברכה.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - כ"ב חשון התשע"ז, 21:27

הרב אלעזר קניג עם המסר מתשרי

הרב אלעזר קניג:פותח בדבר מלכות, ובא עם המסר של תשרי תשע"ז מהרבי שליט"א מלך המשיח: נמצאים בזמן הגאולה. ראשי המעצמות עוזרים לישראל, הנשיא הנבחר של ארה"ב הכשיר את המטבח בבית הלבן. בזמן הגלות, "כל המיצר לישראל נהיה לראש", אבל אנחנו נמצאים בזמן הגאולה, ואז "כל המסייע לישראל נהיה לראש".

התוועדות חסידית / מערכת האתר - כ"ב חשון התשע"ז, 20:52

י"ב הפסוקים ע"י חיילי צבאות ה'

כהדרכתו של הרבי שליט"א מלך המשיח לתת לילדים מקום ראשון ולשתף אותם בכל הענינים, ועוד שע"י אמירת פסוקים "מפי עוללים ויונקים" כו', ו"הבל תינוקות של בית רבן", וכך מתחילים אצלנו את הכנסים הגדולים באמת.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - כ"ב חשון התשע"ז, 20:47

הזמנת הרבי שליט"א מלך המשיח לכינוס

הזמנת הרבי שליט"א מלך המשיח לכינוס חב"ד "ברוכים הבאים" תשע"ז, ע"י הרב אורי דונר מכפר חב"ד ב', ולאחריה ריקודים ברוב שירה וזמרה לקבלת פני הרבי שליט"א מלך המשיח, עם אומן הקלידים גורפינקל והזמר אוריה שיף.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ט חשון התשע"ז, 10:05

הרבי שליט"א מלך המשיח נמצא רק ב770

לפני מס. שעות הסתיימה סעודת מלווה מלכה דפ' וירא עם סיום הלכות ברמב"ם במרכז חב"ד העולמי 770 ברוקלין ניו יורק. הרב משה אנטיזדה מנתניה סיפר שם עוד כמה סיפורי מופתים מדהימים, עם ניגונו המפורסם "רבי רבי רבי אני אוהב אותך מאד מאד מאד".

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ד חשון התשע"ז, 17:43

"לחיים לחיים" עם אורי רווח ב770

אתמול (שני) התוועד שדרן הרדיו והטלוויזיה אורי רווח במשך כשעה, במעמד "סיום הלכות ברמב"ם" ב-770. אורי לקח חופשה בת חודש ימים על מנת לשהות במרכז חב"ד העולמי 770 בניו יורק כבחור ישיבה מן המניין, להתשתתף בסדרי הלימוד היומיים של חסידות וגמרא עם ה"חברותא" שלו, ולצאת ל"מבצעים". סיפורים של איש תקשורת בכיר.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - י"ב חשון התשע"ז, 14:11

הרב אנטיזדה עם המון מופתים

לפני מספר שעות הסתיימה ב770 התוועדות מלווה מלכה מוצאי שבת קודש פ' לך לך, וסיום ספר המדע ברמב"ם, שבמהלכה סיפר הרב משה אנטיזדה מנתניה סדרה נוספת של שבעה סיפורי מופתים באגרות קודש.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - ט' חשון התשע"ז, 16:09

הרב יהושע רסקין בכינוס התמימים

בסגנון וחן מיוחד ומרתק, הרב יהושע רסקין סוחף את קהל התמימים בסיפורי חסידים מהמחתרת היהודית ברוסיה בה זכה ללמוס תורה עד גיל 19, כשמשפחתו עלתה לארץ מגורקי בנס גלוי בשנת תשכ"ז, וקיבלה כרטיסי טיסה לניו יורק מהרבי שליט"א מלך המשיח שהמשיך ללוות אותו, לחתן אותו, ולדאוג לחינוך ילדיו.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - ט' חשון התשע"ז, 09:43

גאולה לכל העם בזכות האמונה

הרב משה קורנוויץ, בכינוס התמימים העולמי, "אין אנו מניחים אותו", עם ישראל לא האמינו לקב"ה שמשה יכול למות, ויש בכח עם ישראל למחות ולהחיות את "משה רבינו". האמונה בבירת המשיח של "הרשעים" מביאה גם אותם לזכות לימות המשיח, ולראות את ביאת הרבי שליט"א משיח והתגלותו בגאולה האמיתית והשלמה.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - ט' חשון התשע"ז, 09:00

הרב ברוין: לא להכניס את החוץ פנימה

הרב ישעי' ברוין אב בית דין צדק קראון הייטס, בכינוס התמימים העולמי תשמ"ז, אומר ללמוד את שיחות הרבי בברכת התמימים ששם נמצאות ההוראות לתלמידי הישיבה התמימים. "תמים" יש לו כל מה שהוא צריך בשביל ללמוד תורה כמו "אוכלי המן", והוא לא צריך להסתכל "בחוץ", ובטח לא להכניס את "החוץ" פנימה ע"י "מכשירים" סלולריים.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - ח' חשון התשע"ז, 13:28

לשמוח ביום כיפור עם הרב קניג

השליח, המשפיע, בעל התפילה המפורסם אלעזר קניג ש"סוחב" כל שנה את התפילות בימים הכי דחוסים ב770 מקצה לקצה, מתוועד בדרכו המיוחדת, מלמד במשך שעתיים את פרק השמחה בעבודת ה' החסידית, איך לקיים את הוראת הרבי שליט"א מלך המשיח לשמוח ביום הכיפורים.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - ח' חשון התשע"ז, 08:35

שלוש וחצי שעות עם הרב עקיבא וגנר

הרב עקיבא וגנר ראש ישיבת תומכי תמי מים חב"ד בטורונטו (מאז הקמתה בשנת תשנ"ז) מתוועד עם תלמידי ישיבות חב"ד בעולם, ה"תמימים" מישראל שבאו לרבי שליט"א מלך המשיח לחודש החגים, במוצאי ראש השנה תשע"ז.