התוועדות חסידית

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ד שבט התשע"ז, 09:35

וידאו שלישי מכינוס יא שבט

ר' צבי סוכות (יצהר) ממנהיגי מאבק עמונה מספר על מסירות הנפש של הנוער שבא למקום כדי להקשות באופן פסיבי על הגירוש, על רקע סרטי הגירוש. ואחריו בהמשך הכנס, ברוב שירה וזמרה עם הזמר יוני שלמה ויוסף חיים.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ג שבט התשע"ז, 10:30

כינוס יא שבט ראשל"צ - פסוקים

וידאו נוסף מכינוס והתוועדות חב"ד ארצית י"א שבט תשע"ז ראשל"צ, ברכת כהן למשתתפי הכינוס ע"י בנציון כהן שקיבל מהרבי שליט"א מלך המשיח הוראה לברך, ואחריו י"ב הפסוקים ומאמרי חז"ל ע"י ילדי צבאות ה'.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ב שבט התשע"ז, 22:34

וידאו: חלק ראשון מכינוס י"א שבט

וידאו מחלקו הראשון של כינוס חב"ד אתמול, פתיחת המנחה הרב בנצי פרישמן, הקראת פרק התהילים ע"י הרב אליהו תורג'מן, הזמנת הרבי שליט"א מלך המשיח לכינוס בשם הקהל ע"י הרב יצחק סנדרוי, וברוב שירה וזמרה עם הזמר יוני שלמה והקלידן יוסף חיים.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - ד' שבט התשע"ז, 11:18

איך העיזו לומר "טעינו"?!

הרב החסיד המקובל שלום מחפוץ בכינוס "הקהל" כ"ב אדר א' תשנ"ה (פבר' 1995) במחאה על אלה שהעיזו לומר "טעינו", גילויים בקבלה, וחשיפה של המלכת הרבי שליט"א מלך המשיח עשרות שנים לפני, ע"י מניין צדיקים ביניהם אריה לוין.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ח טבת התשע"ז, 11:55

פסק דין שהרבי שליט"א מלך המשיח

סרטון מתשנ"ח (נובמבר 1997) שנעלם מהרשת למשך זמן, הרב אקסלרוד מקריא את פסק הדין הראשון אחרי ג' תמוז, ופוסק ש"הרבי שליט"א מלך המשיח". על פסק הדין חתמו, כמפורסם, כ400 רבנים מורי הוראה, אדמו"רים, רבני ערים, ודיינים.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - ט"ו טבת התשע"ז, 14:48

ככר מלכי ישראל לפני 22 שנה

שחזור באיכות טובה יחסית של אחד מהכנסים הגדולים, תרתי משמע, שהגביהו את רף המינימום לאמונה לדור זה עד ההתגלות המלאה והמושלמת של הרבי שליט"א מלך המשיח בגאולה האמיתית והשלמה. בכתבה זו מובא החלק הראשון, שאר החלקים במדור "וידאו התוועדות חסידית"

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ז כסלו התשע"ז, 19:28

אובמה חתם 7 פעמים על 7 מצוות בני נח

ימות המשיח כבר כאן הרב רפי חירותי. הרב רפי חירותי, מחנך וותיק ומשפיע, מחבר ספרים בנוגע להתממשות הנבואות של הרבי שליט"א מלך המשיח, ממחיש את הניסים הגלויים שמתרחשים לעינינו, מלחמת המפרץ והמשכה, חוק "יום החינוך" בארה"ב שכל נשיאי ארה"ב מאז קרטר חותמים עליו מחדש בתאריך העברי י"א ניסן, (אובמה חתם עליו שבע פעמים!!), בו מקבלת ארה"ב לחזק ולהתחזק בערכים האוניברסליים לכל האנושות, שבע מצוות בני נח. ועוד.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ג כסלו התשע"ז, 01:54

לא צריך את התעודת זהות שלכם

יצחק ליבוביץ השתתף כחייל מילואים באינטיפדה הראשונה. היו שם כעשרה חיילים שהתנפלו עליהם אלפי ערבים, לא ביתה להם ברירה והם ירו, וכמה ערבים נהרגו. שפטו אותם, ונתנו להם לא חמש שנים "על תנאי" ו5000 ש"ח קנס. ליבוביץ מספר שהוא עזב את אולם המשפט ואחד השופטים אמר לו לחזור לקחת את תעודת הזהות שלו. יצחק ענה לו - לא צריך את תעודת הזהות שלכם. מתוך התוועודות סיום הלכות ברמב"ם כ"א כסלו

התוועדות חסידית / מערכת האתר - י"ח כסלו התשע"ז, 13:21

המחאה הקבועה של של צ'ארלי

ר' צדיק הלוי, הידוע בכינוי צ'ארלי גר בקראון הייטס עשרות שנים, וזכה למאות עידודים מהרבי שליט"א מלך המשיח. הוא מפורסם שמסתובב באוברול עליו כפתורי פירסום של הרבי שליט"א מלך המשיח והמבצעים הקדושים. צ'ארלי נוהג להגיע לכל סיום רמב"ם ומלווה מלכה ב770, ולשאת את מחאתו הקבועה בנוגע לשלימות הארץ, שחלק מההכרזה נוסח ע"י קותי ראפ ע"ה שהיה המשתתף העיקרי בסיומים.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ח כסלו התשע"ז, 12:49

ניסים באגרות קודש בפסטיבל ליד הכינרת

הרב מיכאל קדלבורג מקים "פסטיבל אור" - בית חב"ד פסטיבלים, התוועד אתמול, מוצאי שבת קודש וישלח במלווה מלכה וסעודת סיום הלכות ברמב"ם, וסיפר עוד מופת גלוי על הפעילות, הפעם בפסטיבל ליד הכינרת. לצפיה.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - ט"ו כסלו התשע"ז, 15:44

אני אייגע אותכם ואתם תייגעו אותי

אחרי הריקודים התיישבו להתוועדות חסידיםי"ד כסלו. ערכנו קטע קצר מתוך ההתוועדות בוידאו. "אמר אני יעביד אותכם ואתם תעבידו אותי וביחד אנחנו נתאמץ ונביא את הגאולה האמיתית והשלמה"

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"א כסלו התשע"ז, 21:43

סיפורים על אריאל צימר

במהלך התוועדות י' כסלו המרכזית ב770, מוצאי שבת קודש ויצא, סיפר המנחה, ואחריו הרב ברוין כמה סיפורים על הרב אוריאל צימר. לנוחות הגולשים תרגמנו את הסיפורים שסיפר הרב ברוין באידיש.