התוועדות חסידית

התוועדות חסידית / ראובן רענן - כ"ז סיון התשע"ז, 10:07

הרב ויצהנדלר מתוועד עם אנ"ש • "יחידה אצל הרב"

לקראת שבת שכולה משיח, בה (בין השאר) יתוועד הרב שמעון ויצהנדלר הי"ו, אנו מגישים קטע וידאו של ההתוועדות החסידית השנתית עימו בקונגרס משיח ה'תשע"ז • תוכן הדברים הוא שיחת כח' סיוון "היחוד של כל אחד ואחד מישראל בתור יחיד עם עצמות ומהות - כך שהם נעשים מציאות אחת ממש"

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ב אדר התשע"ז, 02:44

סיפורי הניסים של דוד מרציאנו

להשלמת סיפור המופת שסיפר הרב שם טוב אברביה על בנו של דוד מרציאנו, אנו מביאים כאן את הסיפור המלא על ניסי ההצלה של דוד מרציאנו, כפי שהוא עצמו סיפר בשנת תשע"ג, כאשר בא לרבי שליט"א מלך המשיח לתספורת "אפשערניש" של בנו בן השלוש.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - כ' שבט התשע"ז, 19:59

להביא את המאור לכל יהודי בשפתו

בליל יו"ד שבט האחרון נערך פארברענגען מלכותי וערב השקה ל'אלבום השליחות' שיצא לאור לאחרונה ע"י 'ממש' – מרכז ההפצה בארץ-הקודש. בערב זה נשאו דברים מספר שלוחים ואורחים נוספים והעלו על נס את האלבום החדש והמפואר, המביא את משנתו של הרבי מלך המשיח שליט"א על השליחות של כל אחד ואחת מבאי העולם והסתכלותו המיוחדת על כל יהודי שהוא שליח. בערב נשא דברים הרה"ח ארי' קדם שי' מעורכי האלבום ומשפיע בישיבת תות"ל לוד.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - י"ח שבט התשע"ז, 16:09

הרב זמרוני ציק בכינוס יא שבט ראשל"צ

הרב זמרוני ציק בכינוס והתוועדות ארצית י"א שבט תשע"ז, הרבי שליט"א מלך המשיח חי וקיים כפשוטו ממש, מספר מה שסיפר הרב אלי'הו דוד בורנשטיין, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח לבולוניה - איטליה, על גויה שכנה של בית חב"ד שהיתה רגילה לראות את הרבי שליט"א מלך המשיח, ולמה אנו לא רואים, אם יש כאלה שכן?

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ח שבט התשע"ז, 16:08

אנו, העם, נותנים לו את החיים.

הרב שמעון וייצהנדלר, שליח ומשפיע ב"מודעות ליובאוויטש" רמת גן, ראש ישיבת חב"ד בראשל"צ, מחבר ספרים ואחראי על פירסומי ההוצאה לאור של "ממש", במשא מיוחד לרגל הכניסה לשנת ה"חיים" לנשיאות הרבי שליט"א מלך המשיח, על כך שאנו - פשוטי העם, נותנים את החיים לרבי שליט"א מלך המשיח. עוד וידאו מהתוועדות חב"ד הארצית, יא שבט בראשל"צ

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ד שבט התשע"ז, 09:35

וידאו שלישי מכינוס יא שבט

ר' צבי סוכות (יצהר) ממנהיגי מאבק עמונה מספר על מסירות הנפש של הנוער שבא למקום כדי להקשות באופן פסיבי על הגירוש, על רקע סרטי הגירוש. ואחריו בהמשך הכנס, ברוב שירה וזמרה עם הזמר יוני שלמה ויוסף חיים.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ג שבט התשע"ז, 10:30

כינוס יא שבט ראשל"צ - פסוקים

וידאו נוסף מכינוס והתוועדות חב"ד ארצית י"א שבט תשע"ז ראשל"צ, ברכת כהן למשתתפי הכינוס ע"י בנציון כהן שקיבל מהרבי שליט"א מלך המשיח הוראה לברך, ואחריו י"ב הפסוקים ומאמרי חז"ל ע"י ילדי צבאות ה'.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ב שבט התשע"ז, 22:34

וידאו: חלק ראשון מכינוס י"א שבט

וידאו מחלקו הראשון של כינוס חב"ד אתמול, פתיחת המנחה הרב בנצי פרישמן, הקראת פרק התהילים ע"י הרב אליהו תורג'מן, הזמנת הרבי שליט"א מלך המשיח לכינוס בשם הקהל ע"י הרב יצחק סנדרוי, וברוב שירה וזמרה עם הזמר יוני שלמה והקלידן יוסף חיים.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - ד' שבט התשע"ז, 11:18

איך העיזו לומר "טעינו"?!

הרב החסיד המקובל שלום מחפוץ בכינוס "הקהל" כ"ב אדר א' תשנ"ה (פבר' 1995) במחאה על אלה שהעיזו לומר "טעינו", גילויים בקבלה, וחשיפה של המלכת הרבי שליט"א מלך המשיח עשרות שנים לפני, ע"י מניין צדיקים ביניהם אריה לוין.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ח טבת התשע"ז, 11:55

פסק דין שהרבי שליט"א מלך המשיח

סרטון מתשנ"ח (נובמבר 1997) שנעלם מהרשת למשך זמן, הרב אקסלרוד מקריא את פסק הדין הראשון אחרי ג' תמוז, ופוסק ש"הרבי שליט"א מלך המשיח". על פסק הדין חתמו, כמפורסם, כ400 רבנים מורי הוראה, אדמו"רים, רבני ערים, ודיינים.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - ט"ו טבת התשע"ז, 14:48

ככר מלכי ישראל לפני 22 שנה

שחזור באיכות טובה יחסית של אחד מהכנסים הגדולים, תרתי משמע, שהגביהו את רף המינימום לאמונה לדור זה עד ההתגלות המלאה והמושלמת של הרבי שליט"א מלך המשיח בגאולה האמיתית והשלמה. בכתבה זו מובא החלק הראשון, שאר החלקים במדור "וידאו התוועדות חסידית"

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ז כסלו התשע"ז, 19:28

אובמה חתם 7 פעמים על 7 מצוות בני נח

ימות המשיח כבר כאן הרב רפי חירותי. הרב רפי חירותי, מחנך וותיק ומשפיע, מחבר ספרים בנוגע להתממשות הנבואות של הרבי שליט"א מלך המשיח, ממחיש את הניסים הגלויים שמתרחשים לעינינו, מלחמת המפרץ והמשכה, חוק "יום החינוך" בארה"ב שכל נשיאי ארה"ב מאז קרטר חותמים עליו מחדש בתאריך העברי י"א ניסן, (אובמה חתם עליו שבע פעמים!!), בו מקבלת ארה"ב לחזק ולהתחזק בערכים האוניברסליים לכל האנושות, שבע מצוות בני נח. ועוד.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ג כסלו התשע"ז, 01:54

לא צריך את התעודת זהות שלכם

יצחק ליבוביץ השתתף כחייל מילואים באינטיפדה הראשונה. היו שם כעשרה חיילים שהתנפלו עליהם אלפי ערבים, לא ביתה להם ברירה והם ירו, וכמה ערבים נהרגו. שפטו אותם, ונתנו להם לא חמש שנים "על תנאי" ו5000 ש"ח קנס. ליבוביץ מספר שהוא עזב את אולם המשפט ואחד השופטים אמר לו לחזור לקחת את תעודת הזהות שלו. יצחק ענה לו - לא צריך את תעודת הזהות שלכם. מתוך התוועודות סיום הלכות ברמב"ם כ"א כסלו