התוועדות חסידית

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - א' אב התשע"ח, 12:58

התוועדות עם הרב זמרוני ציק, שיקאגו ר"ח כסלו תשע"ה

יהודי מצרפת שאל את הרבי שלוש שאלות: א. למה כולם אוהבים אותך. ב. איך לרבי יש תשובה לכל אחד. ג. האם התמונה של הרבי בכל מקום זה לא פולחן אישיות? ועוד סיפור על הילדה שחנקה נחש. קטע מהתוועדות הרב זמרוני ציק בבית משיח שיקאגו,ר"ח כסלו תשע"ה.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - י"ב אייר התשע"ח, 10:57

משיחקאסט • אחרי קדושים

תכנית ה"רדיו" השלישית של מנדי איבערט ואיצ'ה קראוס "משיח קאסט" 3 אחרי קדושים, והפעם עם אורח בתכנית, איש עסקים שמדבר איך הוא רואה את הגאולה

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - ד' אייר התשע"ח, 22:31

משיחקאסט • תזריע מצורע

משיח קאסט מס 2, על דבר מלכות פ' תזריע מצורע, מיזם משיחי גאולתי של מענדי איבערט ואיצ'ה קראוס, מוקדש לרפואת הרב זמרוני זעליג בן ציפורה פייגה

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ז ניסן התשע"ח, 21:03

משיחקאסט • כח ניסן

"משיח קאסט" מענדי איבערט ואיצ'ה קראוס עם תוכנית חדשה שמסבירה כמה ענינים בתקופה שלנו והמסקנות איפה אנו נמצאים, מוקצני התוהו או דוברי התיקון ועוד

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - ח' טבת התשע"ח, 13:01

בלעדי • הנאומים של ר' שלום רובשקין והעו"ד > התמליל המלא

בשיא ה"התוועדות העולמית" של "יום הבהיר - ה' טבת" בבית מדרשו של כ"ק אדמו"ר מליובאוויטש מלך המשיח שליט"א, הזמין המנחה את "חתן השמחה השנה" הרה"ח ר' שלום מרדכי רובשקין ועורך דינו לשאת דברים • 'אתר הגאולה" שמח להגיש את הוידאו המלא מהנאום (באנגלית) כולל תרגום בלעדי • הכתבה המלאה

התוועדות חסידית / ראובן רענן - כ"ז סיון התשע"ז, 10:07

הרב ויצהנדלר מתוועד עם אנ"ש • "יחידה אצל הרב"

לקראת שבת שכולה משיח, בה (בין השאר) יתוועד הרב שמעון ויצהנדלר הי"ו, אנו מגישים קטע וידאו של ההתוועדות החסידית השנתית עימו בקונגרס משיח ה'תשע"ז • תוכן הדברים הוא שיחת כח' סיוון "היחוד של כל אחד ואחד מישראל בתור יחיד עם עצמות ומהות - כך שהם נעשים מציאות אחת ממש"

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ב אדר התשע"ז, 02:44

סיפורי הניסים של דוד מרציאנו

להשלמת סיפור המופת שסיפר הרב שם טוב אברביה על בנו של דוד מרציאנו, אנו מביאים כאן את הסיפור המלא על ניסי ההצלה של דוד מרציאנו, כפי שהוא עצמו סיפר בשנת תשע"ג, כאשר בא לרבי שליט"א מלך המשיח לתספורת "אפשערניש" של בנו בן השלוש.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - כ' שבט התשע"ז, 19:59

להביא את המאור לכל יהודי בשפתו

בליל יו"ד שבט האחרון נערך פארברענגען מלכותי וערב השקה ל'אלבום השליחות' שיצא לאור לאחרונה ע"י 'ממש' – מרכז ההפצה בארץ-הקודש. בערב זה נשאו דברים מספר שלוחים ואורחים נוספים והעלו על נס את האלבום החדש והמפואר, המביא את משנתו של הרבי מלך המשיח שליט"א על השליחות של כל אחד ואחת מבאי העולם והסתכלותו המיוחדת על כל יהודי שהוא שליח. בערב נשא דברים הרה"ח ארי' קדם שי' מעורכי האלבום ומשפיע בישיבת תות"ל לוד.

התוועדות חסידית / מערכת האתר - י"ח שבט התשע"ז, 16:09

הרב זמרוני ציק בכינוס יא שבט ראשל"צ

הרב זמרוני ציק בכינוס והתוועדות ארצית י"א שבט תשע"ז, הרבי שליט"א מלך המשיח חי וקיים כפשוטו ממש, מספר מה שסיפר הרב אלי'הו דוד בורנשטיין, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח לבולוניה - איטליה, על גויה שכנה של בית חב"ד שהיתה רגילה לראות את הרבי שליט"א מלך המשיח, ולמה אנו לא רואים, אם יש כאלה שכן?

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ח שבט התשע"ז, 16:08

אנו, העם, נותנים לו את החיים.

הרב שמעון וייצהנדלר, שליח ומשפיע ב"מודעות ליובאוויטש" רמת גן, ראש ישיבת חב"ד בראשל"צ, מחבר ספרים ואחראי על פירסומי ההוצאה לאור של "ממש", במשא מיוחד לרגל הכניסה לשנת ה"חיים" לנשיאות הרבי שליט"א מלך המשיח, על כך שאנו - פשוטי העם, נותנים את החיים לרבי שליט"א מלך המשיח. עוד וידאו מהתוועדות חב"ד הארצית, יא שבט בראשל"צ

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ד שבט התשע"ז, 09:35

וידאו שלישי מכינוס יא שבט

ר' צבי סוכות (יצהר) ממנהיגי מאבק עמונה מספר על מסירות הנפש של הנוער שבא למקום כדי להקשות באופן פסיבי על הגירוש, על רקע סרטי הגירוש. ואחריו בהמשך הכנס, ברוב שירה וזמרה עם הזמר יוני שלמה ויוסף חיים.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ג שבט התשע"ז, 10:30

כינוס יא שבט ראשל"צ - פסוקים

וידאו נוסף מכינוס והתוועדות חב"ד ארצית י"א שבט תשע"ז ראשל"צ, ברכת כהן למשתתפי הכינוס ע"י בנציון כהן שקיבל מהרבי שליט"א מלך המשיח הוראה לברך, ואחריו י"ב הפסוקים ומאמרי חז"ל ע"י ילדי צבאות ה'.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - י"ב שבט התשע"ז, 22:34

וידאו: חלק ראשון מכינוס י"א שבט

וידאו מחלקו הראשון של כינוס חב"ד אתמול, פתיחת המנחה הרב בנצי פרישמן, הקראת פרק התהילים ע"י הרב אליהו תורג'מן, הזמנת הרבי שליט"א מלך המשיח לכינוס בשם הקהל ע"י הרב יצחק סנדרוי, וברוב שירה וזמרה עם הזמר יוני שלמה והקלידן יוסף חיים.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - ד' שבט התשע"ז, 11:18

איך העיזו לומר "טעינו"?!

הרב החסיד המקובל שלום מחפוץ בכינוס "הקהל" כ"ב אדר א' תשנ"ה (פבר' 1995) במחאה על אלה שהעיזו לומר "טעינו", גילויים בקבלה, וחשיפה של המלכת הרבי שליט"א מלך המשיח עשרות שנים לפני, ע"י מניין צדיקים ביניהם אריה לוין.

התוועדות חסידית / אתר הגאולה - כ"ח טבת התשע"ז, 11:55

פסק דין שהרבי שליט"א מלך המשיח

סרטון מתשנ"ח (נובמבר 1997) שנעלם מהרשת למשך זמן, הרב אקסלרוד מקריא את פסק הדין הראשון אחרי ג' תמוז, ופוסק ש"הרבי שליט"א מלך המשיח". על פסק הדין חתמו, כמפורסם, כ400 רבנים מורי הוראה, אדמו"רים, רבני ערים, ודיינים.