האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

מאות אורחים התחזקו בהפצת בשורת הגאולה

חדשות ועידכונים

זמן הגאולה 257 צפיות 0

מאות אורחים התחזקו בהפצת בשורת הגאולה

מאות אורחים התחזקו בהפצת בשורת הגאולה

אמש נערך ב770 הכינוס השנתי של פעילי משיח. הכינוס מתקיים מידי שנה בימי חודש תשרי, ובו מתכנסים התמימים ואנ"ש, אורחי המלך ותושבי השכונה, לדון ולשוחח באופני הפעילות להפצת בשורת הגאולה.

הכינוס השנה התקיים בסימן 'שלושים שנה להפצת בשורת הגאולה', וסביב נושא זה סבבו הנאומים השונים.

את הכינוס פתח המנחה הרב מנחם מענדל שי' חלק, משגיח ראשי בישיבת המלך המשיח בירושלים, שסקר בדבריו את מהותה של העבודה בדורנו זה, הפצת בשורת הגאולה וזהות הגואל.

הרב רועי שי' שמש, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח בשכונת קוני איילנד בניו יורק, עלה אל הדוכן וסיפר למאות המשתתפים על הפעילות ב'מרכז הגאולה' בשכונתו.

לאחר נאומו של הרב שמש הוקרן על המסכים נאום מיוחד מגדול מפיצי בשורת הגאולה בכבישי ארץ הקודש, הרב ירון בר-זוהר, שנבצר ממנו להגיע לבית משיח 770, אך שלח נאום מוקלט בו חיזק את הקהל בהפצת הבשורה.

אל הדוכן עלו, בזה אחר זה, תמימים-פעילים העוסקים במהלך השנה בפעילות משיח נמרצת, וסיפרו לקהל על פעילותם, תוך שהם מעודדים את המשתתפים לנקוט אף הם ביוזמה אישית בנושא.

הת' שמואל שי' מלכה סיפר על קמפיין החוצות המוצלח 'זה המשיח', שתופס תאוצה בארץ הקודש.

על הפעילות העכשווית אודות שלימות הארץ והקשר שלה לבשורת הגאולה דיבר הת' דוד שי' חיון, שעסק רבות במחאה נגד 'תכנית המאה'.

שני נאומים מוסרטים של משפיעים מארץ הקודש סיכמו את החלק הזה של הכינוס. הרב שלמה שי' שמידע סיפר כמה מחוויותיו בפרסום משיח בעיר הקודש ירושלים, והרחיב על החשיבות והאפקטיביות של שלטי החוצות.

הרב טוביה שי' דורון הסביר ו'התוועד' על תפקידם של תלמידי התמימים בחוד החנית של הבאת הגאולה, וקישר זאת למצב העולם כיום, תחת נגיף הקורונה.

לסיכומו של הכינוס ניגש הרב בנצי שי' פרישמן. בדבריו פירט הרב פרישמן על המעלות של הגליון השבועי של ימות המשיח - שיחת הגאולה, ועל השינויים הרבים לטובה שהוא עובר לאחרונה.

הכינוס נחתם בהכרזת הקודש 'יחי אדונינו', ולאחריו פרץ הקהל בריקודי 'יחי' סוערים.

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...