האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

תיירות חינוכית של ימות המשיח

בני נח

מערכת האתר 1167 צפיות 0

רוח חדשה נושבת בתיירות הארץ-ישראלית. תיירות חינוכית של ימות המשיח. לפני שנים אמר הרבי שליט"א מלך המשיח, למנהל מחלקת החינוך בעירית חיפה, מר מנשה קורן "בחיפה יש ים ומשם צריכה לצאת תורה לכל העולם". הרב בועז קלי מקרית שמואל יו"ר "מטה שבע לשבעים אומות" 7for70, הרים את הכפפה והקים בחיפה את המרכז עולמי לשבע מצוות בני נח. במסגרת פעילות המטה הוקמה מחלקה העוסקת בתיירות 7 מצוות בני נח, בניהולו של הרב עמית רונן מכפר חיים, בעל ותק בתיירות והפקת אירועים.
שבע מצות בנ נח, הינם 7 מצות אונבירסליות - איסור רצח, גזל, ניאוף, עבודה זרה, זהירות בכבוד הבורא, חיוב משפט צדק, צער בעלי חיים - שניתנו לאנושות במעמד הר סיני. עפ"י הוראת הרבי שליט"א מלך המשיח, יש להשתדל להשפיע על כל גוי לקיימן.
אורות דתוהו בכלים דתיקון
לארץ הקודש באים כארבע מליון! תיירים בשנה. במטה שבע מצות כבר הפינמו, שהדחף הפנימי של התיירים הוא לפגוש את הפן הרוחני של ארץ ישראל. "כי מציון תצא תורה ודבר השם מירושלים". פחות מעניין אותם גובהו של החרמון וגודלה של הכינרת, בארצותיהם הרים ואגמים, חיצונית אולי אטרקטיביים יותר, מעניין אותם המסר הרוחני של עם ישראל לעולם כולו.
"אנו פועלים, אומר הרב קלי, בפריסה ארצית, בכל מקום, בהתאם לאופיו המיוחד. בצפת למשל, בין סמטאותיה חיו ופעלו ה'מקובלים', שם נגלו להם רזי הבריאה, יודגש הפן הקבלי של שבע מצוות בני נח. בירושלים עיר הקודש יתמקד המסר בנושא המקדש, עליו נאמר "כי ביתי בית תפילה יקרא לכל העמים", בים המלח מודגשת מהפכת סדום והמסר לדורות. טבריה מקום הסנהדרין לאחר החורבן ועד חיפה בה פועל המרכז העולמי של שבע מצוות בני נח, הכולל תערוכה, סרטי וידאו. במפגש המסכם למשתתפים במסלול התיירותי-רוחני הם מקבלים תעודה אישית מיוחדת על השתתפותם בסמינר בני נח.
שגרירים של משיח
התיירים הנחשפים למסר היחודי, חוזרים כשגרירים ומפיצי שבע מצוות בני נח בארצותיהם. להבדיל, מתיירים המטופלים ע"י מדרכי תיירים פלסטיניים מהעיר העתיקה, החוזרים לארצותיהם גדושי שנאה. יש לציין כי גם יהודים צריכים להכיר את שבע מצוות בני נח, בבחינת "דע מה שתשיב". סטודנט הלומד בחו"ל כמו גם בעלי עסקים צריכים לדעת מהו המסר לעמיתיהם הגויים. גם ישראלים בארץ צריכים ללמד את העובדים הזרים, את שכננו הערבים או גויים בהם פוגשים בטיול בחו"ל. אנו מקיימים גם תכניות פעילות מיוחדות לקבוצות המאורגנות ע"י שלוחים ברחבי הארץ. פעילות הכוללת טיולים והתוועדויות חסידיות, שבתות למקורבים, במרכז העולמי בחיפה או בכל מקום אחר בארץ.
בתערוכת התיירות
בשבוע הבא בראש חודש אדר א', תתקיים תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית IMTM בגני התערוכה בתל אביב. למטה שבע מצות בני נח, יש אתר יחודי בתערוכה בו מיוצגים גופים חב"דיים נוספים כגון, מכון אסנט מצפת. בניהול הרב שאול לייטר, מרכז הסתם מצפת, "ירושלים של מעלה" בניהול איילת אורן, ים המלח ומצדה בניהול הרב שמעון אלחרר. יהדות בצה"ל בניהול הרב מנחם אופן וגופים נוספים. בהחלט יש כאן פריצת דרך חשובה להפצת יהדות משיח וגאולה בכלים תיירותיים.
לפרטים ולהזמנות טל' 077-3014770,
052-5707707 a7for70@gmail.com.

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...