חדשות

שלימות הארץ / אתר הגאולה - י' ניסן התשע"ז, 20:47

אפקט אזריה אלאור מתגלגל

אפקט אזריה אלאור מתגלגל. צה"ל הקים רח"ל יחידה מיוחדת לחקירת עבירות בפעילות מבצעית. צה"ל הקים יחידה מיוחדת לחקירת לוחמים בגין עבירות במהלך פעילות מבצעית. בארגון חוננו המסייע לחיילים אומרים בתגובה: "הקמת היחידה צריכה להדאיג כל אזרח בישראל. בושה שצה"ל רודף את חייליו עם יחידה מיוחדת התוקעת סכין בגב החיילים ופועלת בשירות בצלם ושוברים שתיקה"

אקטואליה / מערכת האתר - י' ניסן התשע"ז, 19:44

בנות מחויילות בניגוד לחוק

בנות דתיות רבות שהצהירו על פטור מצה"ל לפי החוק - מטעמי דת, נקראו לשוב לבקו"ם ונחקרו על דברים שהן בכלל לא אמורות לדעת הגם שגדלו בבית דתי, כמו "נוסח קידוש לבנה" שעל פי מנהג ישראל נשים כלל לא אומרות. המלחמה על גיוס בנות נמשכת, ולמפקדים בצה"ל נדמה שהותרה הרצועה. דעת הרבי שליט"א מלך המשיח וגדולי ישראל שוללת לחלוטין גיוס בנות לצה"ל, ולא רק לקרבי.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י' ניסן התשע"ז, 19:24

ספר חדש על עניני משיח וגאולה בספרדית

הוראות הרבי שליט"א מלך המשיח "אל עם ועם כלשונו, מדינה ומדינה". אנו שמחים להודיע על הוצאה לאור של ספר חדש בספרדית על עניני משיח וגאולה שנקרא Mashíaj Diario, משיח היומית. בספר יש 385 הוראות מכל חלקי התורה ובמיחד כל עניני משיח שאומר הרבי שליט"א מלך המשיח בשנים תשנ''א ותשנ''ב.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י' ניסן התשע"ז, 18:55

עזרה לבית חב"ד פלורנטין

מאחת הגולשות באתר נתבקשנו לפרסם לעזור לבית חב"ד פלורנטין. "נודע לי משיחה עם הרב גבריאל משכונת פלורנטין בתל אביב, שהישיבה לבעלי תשובה שבראשותו, נמצאת בקשיים כלכליים קשים, וזקוקים לכספים רבים. נא, אם אפשר מצידכם לפרסם לזמן מה בעלון שלכם שהם זקןקים לתרומות עבור"...

אקטואליה / מערכת האתר - י' ניסן התשע"ז, 10:04

יותר "יהודים" ופחות "ישראלים" בארץ

בסקר שהוזמן ע"י כמה רמטכ"לים לשעבר שמנסים לפרוץ לפוליטיקה עם תנועה בשם "פנימה" מתברר שבין היהודים, 46% הגדירו עצמם קודם כל כ"יהודים", ורק 41% הגדירו את עצמם קודם כ"ישראלים". מה שמסמל את החזרה בתשובה מהאמונה במדינה הציונית.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ח' ניסן התשע"ז, 18:11

י"א ניסן במרכז ממש - התוועדות חסידים מרכזית

לרגל יום הבהיר י"א ניסן יום הולדתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, ולציון 115 שנה ליום ההולדת, נערכים במרכז ההפצה ממש, בשיתוף איגוד אברכים בארץ הקודש, להתוועדות חסידים המרכזית של י"א ניסן, שתיערך ברוב עם הדרת מלך ביום חמישי י' ניסן ה'תשע"ז, באולם "ממש" רח' מתתיהו 16 בני ברק בשעה 20:00.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ח' ניסן התשע"ז, 11:10

רוצחי יהודים יפסיקו לקבל משכורת

חוק לעצירת מתשלום משכורות 12,000 לרוצחים פלסטינים. אחרי שנים של חלם ואיוולת, מישהו "נפל על השכל". בעקבות האמריקאים - חוק חדש למניעת העברת תשלומי משכורות לרוצחי יהודים ע"י הרשות הפלסטינית.

פעילות משיח / מערכת האתר - ח' ניסן התשע"ז, 00:37

מעמד ההכנה לי"א ניסן

אמש אור לח' ניסן, התקיים בהיכל מנורה ביד אליהו ערב הכנה לקראת י"א ניסן יום הולדת הרבי שליט"א מלך המשיח, בהשתתפות רבנים, משפיעים, אישי ציבור נכבדים, חסידים והמוני בית ישראל, אנשים נשים וטף. הערב עמד בסימן הדרישה להתגלות הרבי שליט"א מלך המשיח מתוך שמחה אותה בטאו ברוב שירה וזימרה אומני הזמר החב"די ר' מנדי ג'רופי ור' יוני שלמה.

אקטואליה / אתר הגאולה - ז' ניסן התשע"ז, 17:54

פקיסטן רשמה אזרח כ"יהודי" במסמכים רשמיים

פישל בנקלד, יהודי אזרח פקיסטן, שהיה רשום במסמכים כ"פייסל" מוסלמי, זכה לאחר מאבק להירשם כיהודי בכל המסמכים הרשמיים, למרות שחוק המדינה כביכול אוסר זאת. היהודי, נצר אחרון ליהודם שהגיעו לעיר לפני כ130 שנה, והיחיד שנשאר בפקיסטן.

פעילות משיח / מערכת האתר - ז' ניסן התשע"ז, 16:58

הכינוס לדוברי עברית בניו יורק

לפני מספר שעות נחתם הכינוס לישראלים דוברי עברית בניו יורק לכבוד יום הולדתו של הרבי שליט"א מלך המשיח. הכינוס נועד לשעות תפילת מנחה כדי לאפשר למאות האורחים להתפלל בציבור עם הרבי שליט"א מלך המשיח. לקראת התפילת מנחה נפרש השטיח עליו עבר הרבי שליט"א מלך המשיח בדרכו לתפילה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ז' ניסן התשע"ז, 16:53

שיירת האופניים כובשת את תל אביב

ביום חמישי הקרוב י' ניסן תסתובב ברחובה של עיר - תל אביב, שיירת אופניים אדירה בה כלל עם ישראל ייחשף לבשורת הגאולה. השיירה תסתובב ברחובות המרכזיים של תל אביב ובהם: נמל תל אביב, כיכר המדינה, כיכר רבין, רח' אלנבי. ועוד. כעת אנו זקוקים לעזרתך. . . פרטים בכתבה.

נפלאות הגאולה / מערכת האתר - ו' ניסן התשע"ז, 21:32

האימאם המסית גורש מסינגפור

סינגפור: אימאם שדיבר נגד יהודים ונוצרים בסונגפור, הוכרח להגיע לבית כנסת כדי להתנצל. הממשלה שהאזינה לדבריו של השייך (בלבוש הלבן) בדרשת יום השישי נגד היהודים והנוצרים, אילצה אותו להגיע לבית כנסת ולהתנצל בפני הקהילה היהודית. הממשלה אילצה מנהיגי כתות גדולות להגיע למעמד הנזיפה, והאימאם עצמו - גורש מסינגפור. אם רק היו לומדים משהו מזה בארץ ישראל...

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ו' ניסן התשע"ז, 20:02

צה"ל ימשיך להרוס מאחזים יהודים

בהחלטה תמוהה החליט הקבינט בראשות נתניהו על המשך "ריסון משמעותי" של הבניה ביו"ש, והחלטה נוספת מבישה עוד יותר, להרוס מאחזים חדשים רח"ל, כפי שהיה בעבר. במקביל לחשיפת הבטחות שקר של נתניהו, מועצת ישע מברכת על ה"השגים" וכולם מודים ש"צריך לעקוב אחרי הביצוע", אבל לגבי ההריסה וההקפאה - זה דבר בטוח רח"ל.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ו' ניסן התשע"ז, 19:38

מרזל: "מתערב שנתניהו לא יבנה"

ברוך מרזל איש חברון בראיון לערוץ 7, טוען שנתניהו יפר את הבטחת הקבינט לבנות ישוב חדש למגורשי עמונה. נתניהו מעולם לא בנה ישוב בשומרון, וממשיך להקפיא את הבניה ביו"ש ובירושלים. "עד הקיץ, הוא ימצא את התירוץ להפר את הבטחתו, אני מוכן להתערב על זה עם כל אחד".

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ו' ניסן התשע"ז, 17:51

מצדנו, אתם יכולים לתלות אותו

בסוף השבוע בכפר יטא שבגזרת חברון, אותרה מזוודה שהכילה מאות אלפי דולרים החשודים כמזויפים שיועדו לממן טרור. כזכור, ארה"ב ביטלה את תמיכתה בערפאת במהלך מלחמת "חומת מגן", כאשר צה"ל גילה שבארמונו במוקטעה נתפסו גלופות להדפסת דולרים. ראש המטות המשולבים של ארה"ב אמר ש"מצדנו, אתם יכולים לתלות אותו".

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ו' ניסן התשע"ז, 17:09

מזל טוב, פנסאים 13

בשעה טובה ומוצלחת יצא ממכבש הדפוס העיתון השלוש-עשרה במספרו של פנסאים - העיתון החודשי של דור הגאולה. העיתון גדוש ומלא בתוכן חסידי גאולתי, ומוגש בכלי נאה ומפואר מבית היוצר של מרכז ההפצה ממש. האם מותר בטיול לראות חמץ? - שו"ת פסח עם הרב מנחם כהן. ומדוע באמצע כל ההכנות לפסח מגיע י"א ניסן? - מאמר הגות מאת הרב זלמן לנדא, ועוד.

דעות / הרב אבישי איפרגון - ו' ניסן התשע"ז, 16:51

למכה מצרים בבכוריהם כיום

"שבת הגדול" נקראת בשם זה, משום שבה אירע ה"נס הגדול" של "למכה מצרים בבכוריהם". המשמעות הפנימית של הפסוק "למכה מצרים בבכוריהם – כי לעולם חסדו" - שהקב"ה הכה את המצרים עם הבכורות שלהם בעצמם .. התייצבותו התקיפה של ממשל טראמפ מול איראן מזכירה את התייצבות ארה"ב מול עיראק במלחמת המפרץ. איראן כבר ביטלה ניסוי בשיגור טילים, ואף השעתה את שיגור הלויינים שתכננה לעשות.הרב אבישי איפרגון בטור אקטואלי.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ו' ניסן התשע"ז, 15:47

המדריך ההלכתי לפסח

לאחר חודשי עבודה ארוכים המדריך ההלכתי כעת הגיע לחנויות ובריכוזי חב"ד. על מנת שתוכלו להגיע לליל הסדר עם מדריך נקי, המדריך חולק לשני קבצים. חוברת א' - ניקיון הבית, הכנות לחג, שבת הגדול, מכירה ובדיקת חמץ, ועוד. חוברת ב' - הידורים, ערב פסח, ליל הסדר, דיני חול המועד, דיני ספירת העומר ועוד.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ו' ניסן התשע"ז, 12:06

התוועדות י"א ניסן ב'ממש'

לרגל יום הבהיר י"א ניסן יום הולדתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, ולציון 115 שנה ליום ההולדת, נערכים במרכז ההפצה ממש, בשיתוף איגוד אברכים בארץ הקודש, להתוועדות חסידים המרכזית של י"א ניסן, שתיערך ברוב עם הדרת מלך ביום חמישי י' ניסן ה'תשע"ז, באולם "ממש" רח' מתתיהו 16 בני ברק בשעה 20:00.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ו' ניסן התשע"ז, 11:47

אופנוע גאולה חדש תמורת השרוף

ביום ג' ראש חודש ניסן, קיבלתי שיחת טלפון משכן שלי (נריה מ.) וצועק לי שהקטנוע של הגאולה עולה בלהבות .. בתוך הקטנוע היה שיחות "דבר מלכות" וסטיקרים להדבקה. ושיחות המדבקות לא נשרפו. והשיחה שנשארה בקטנוע היתה פרשת "האזינו" שבכותרת הראשית רשום "לא להתבייש לרקוד ברחוב לקבלת פני משיח צדקנו". עזרו לראובן בבאי לרכוש אופנוע גאולה חדש.