חדשות

פעילות משיח / אתר הגאולה - ז' אדר התשע"ז, 09:00

הילולת משה רבינו במירון

אתמול, מוצש"ק תרומה - ז' אדר, בית חב"ד הילולות" פעל במירון לקשר יהודים לרבי שליט"א מלך המשיח ע"י כתיבה באגרות קודש ובשורת בשורת הגאולה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ו' אדר התשע"ז, 23:52

ביקור שגריר יפן גלריה מלאה

גלריה מלאה מביקור שגריר יפן החדש בכפר חב"ד, עם הרב בנימין אדרעי - הרב הראשי ליפן. הביקור כלל סיור ב770 והסבר על רכבי "מד"א - הצלה כפר חב"ד", ארוחה בבית אדרעי, ביקור בפרדס אתרוגים ובמאפיית המצות בכפר חב"ד יותר ממאה תמונות.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ה' אדר התשע"ז, 16:12

קונגרס משיח ביום שני, ח' אדר.

קונגרס משיח, ביום שני ח' אדר, (6.3.17) אולמי "בלוודר" שמעון ישראלי 4, רשל"צ (מערב), החל משעה 14:00. תוכנית עשירה בשלושה מושבים, סעודה כיד המלך, תוכנית עשירה, רישום מראש חובה. דמי השתתפות 70 ש"ח.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ה' אדר התשע"ז, 15:46

ביקור שגריר יפן בכפר חב"ד

ביקור שכבר נעשה למסורת. עם כניסתו של השגריר החדש של יפן בישראל, נוהג הרב בנימין אדרעי, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח ליפן ורבה הראשי של יפן, לערוך לשגריר החדש ביקור בכפר חב"ד. מטרת הביקור להכיר לשגריר באמצעות הביקור את עולמה של חב"ד כתנועה הפועלת להפצת ערכי היהדות ובשורת הגאולה כולל שבע מצות בני נח בקרב כל באי עולם.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ד' אדר התשע"ז, 17:40

משטרת המנדט האמריקאי

בנובמבר 2007 הוציאה משטרת ישראל מכרז להקמת בסיס הדרכה ארצי בבית שמש. הקבוצה שזכתה במשרד (מהכתבה מובן למה) הכניסה למשטרה את התכנים האנטי יהודים ופרו ערבים שרואים היום במשטרה, דרך מתן הטבות למפקדי המשטרה, מלונות וסיורים וטיולי "לימודים" בארה"ב באירופה במימון שלוחה של "הקרן החדשה". מסמכי שיתוף הפעולה נחשפו ב2014 ע"י שמוליק פיקסמן במספר תחקירים, וזה אחד מהם.

פעילות משיח / מערכת האתר - ד' אדר התשע"ז, 16:11

קידוש לבנה באדר - כח של גאולה

התעוררות מחודשת למבצע קידוש לבנה לזירוז הגאולה, יוצאת לדרך, במיוחד השנה בה חל במוצאש"ק זו יום לידתו של משה רבינו. מעניין לציין כי גם בשנת התשמ"ו חל ליל ז' אדר במוצאי ש"ק והרבי שליט"א עורר לחבר את "יום לידת - משה רבינו - מושיען של ישראל" עם עניינו של משיח בקידוש לבנה בהכרזת "דוד מלך ישראל חי וקיים".

פעילות משיח / אתר הגאולה - ג' אדר התשע"ז, 16:34

משלוחי מנות במחיר מסובסד

כמידי חג ומועד מפיקים ב'ממש' את כל הנצרך להפצת המעיינות ולקיום מבצעיו הק' של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א. בהתייעצות מקדימה עם מספר שלוחים ומנהלי בתי חב"ד, הוחלט השנה לשדרג את משלוח המנות לחטיפים מכובדים ואכילים יותר, שבאמת יעוררו שמחה ורעות בלב האנשים, החיילים והילדים שמקבלים אותם בחג הפורים.

שלימות הארץ / מערכת האתר - ג' אדר התשע"ז, 12:30

השב"ס רוצים שטייטל ימות?

יעקב (ג'אק) טייטל שובת רעב זה היום ה-18 ברציפות בשל הרעת תנאי מאסרו. השב"ס לא הסכים להכניס אליו רופא פרטי למרות הפצרות אשתו תחי'. כעת היא פנתה בתחינה לבג"ץ דרך עמותת חוננו, להורות לשב"ס להרשות לרופא פרטי לבדוק את טייטל. האם השב"ס מעדיף שטייטל ימות ככה?

שלימות הארץ / מערכת האתר - ג' אדר התשע"ז, 09:42

משה זר מדבר על שופטי בג"ץ

גואל הקרקעות משה זר, משוכנע שההסטוריה לא תשכח את אלה שנתנו את הצו להרוס את תשעת הבתים בעפרה: גם שרון שהיה מפקדי ואהובי הפך למי שבגד בעם ישראל. מה שחסר בדבריו של משה זר, שללא שיתוף הפעולה של הממשלה עם בג"ץ, הגירוש לא היה יוצא לדרך. ואם כן, המגרשים בפועל הם הממשלה: נתניהו, ליברמן, ארדן ובנט.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ג' אדר התשע"ז, 09:14

בר מצוה ושם יהודי

מידי שנה בחג חנוכה, מקיימים בחורי ישיבות חב"ד, "התמימים" בעגה החסידית, "שיירות של אור", שיירות של טנקי המצוות נושאי חנוכיות, לזיכוי הרבים ולפרסום ניסי חנוכה. בועז לוי שהשתתף בסלול הארוך - 3200 ק"מ לאורך ארה"ב, מספר על אחד מהניסים שקרו בדרך, יהודי שגילה את יהדותו ע"י ה"טנק חב"ד".

שלימות הארץ / מערכת האתר - ג' אדר התשע"ז, 08:01

גירוש עופרה אדר תשע"ז

כתבה מתוך אתר "הקולה היהודי". תמונות מביזיון גירוש עופרה, אדר תשע"ז, הרס בשביל הרס בלי כל סיבה. כריעה והשתחוואה של כל ממשלת ישראל ה"ימנית" דתיים - חרדים, צה"ל והמשטרה, אל החלטה שרירותית של שלושה שופטי בג"ץ שמאלנים שככה התחשק להם.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ב' אדר התשע"ז, 20:15

הגרלה על דולר

הגרלה על דולר מהרבי שליט"א מלך המשיח, בין 70 הנרשמים הראשונים לקונגרס משיח, יום ב' - ח' אדר, אולמי בלוודר ראשל"צ.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - א' אדר התשע"ז, 16:39

2000 איש בסיבוב שערים לכבוד ר"ח אדר

סיבוב השערים הינו חידוש של מנהג מימי הגאונים. ב-15 השנים האחרונות השתתפו מאות אלפי יהודים מכל המגזרים ומכל החוגים בסיבוב השערים שמארגנת אגודת "אל הר המור", מתוך ציפייה ותפילה לבניין בית המקדש בקרוב.

חדשות חב"ד / מערכת האתר - א' אדר התשע"ז, 16:06

מהפכת הסמיכה שמגיעה לכל בית בעולם

כעת הזדמנות בהישג ידך! בעלי עסקים, אברכים ושלוחים מספרים על המענה שקיבלו במסגרת סמיכה-נט, ורבני המכון מדברים על החשיבות הצורך וההכרח שבדבר וקוראים לכולם להצטרף למיזם

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ל' שבט התשע"ז, 15:19

נמצאים בערב שבת לאחר השקיעה!

השיעור גאולה ומשיח המרכזי השבועי נמסר השבוע ע״י הרב ניסים לגזיאל, בנושא ׳שני אלפים ימות המשיח׳, בשיעור הוסבר עניין חלוקת הדורות לשני אלפים תוהו, שני אלפים תורה, ושני אלפים ימוהמ״ש. לאחר מכן, ביאר את השיטות השונות לגבי תקופתנו, ולדעות מסויימות אף מספר דקות אחרי שקיעת החמה! גלריה.

נפלאות הגאולה / הרב אבישי איפרגון - כ"ח שבט התשע"ז, 10:49

וכתתו חרבותם לאיתים עכשיו

מאז נחתם ההסכם הראשון לצמצום הנשק הגרעיני שהרבי שליט"א מלך המשיח מדבר עליו בדבר מלכות פ' משפטים, נחתמו בין המעצמות שוב ושוב הסכמים "חזקים" יותר מההסכם הראשון, גם הם בשבוע של פ' משפטים, מידי כמה שנים. כמות הנשק הגרעיני שבידי המעצמות צומצם מ30,000 לפחות מ1500 לכל מעצמה משך השנים שעברו, והולך ופוחת.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - כ"ז שבט התשע"ז, 11:05

שיר בג"ץ "עוד לא הרסתי די"

חבורת הסאטירה "צבר", קליפ חדש - "עוד לא הרסתי די", וזאת במסגרת קמפיין שמובילה התנועה בתקופה האחרונה כנגד מה שהם מכנים "הדיקטטורה של בג"צ". בקליפ מוצגת דמות שופט בימ"ש העליון אשר שר שיר המבוסס על שירה של נעמי שמר "עוד לא אהבתי די". לא יודעים אם לצחוק... עד דמעות.