חדשות

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ט שבט התשע"ז, 15:08

ע"ת לתרומת זהב - יתרו תש"נ

לקראת ש"פ יתרו, כ"ב שבט, מפרסם "המכון להפצת תורתו של משיח" הנחה מהתוועדות ש"פ יתרו, כ"ב שבט תש"נ - יאָרצייט-הילולא השני של הרבנית הצדקנית מרת חי' מושקא נ"ע זי"ע - תדפיס מתוך ספר "דברי משיח - ה'תש"נ". ההנחה נערכה מחדש בהתבסס על מספר רשימות מההתוועדות.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ח שבט התשע"ז, 15:58

שליח - זה "מה אני צריך לעשות"

בערב השקת 'אלבום השליחות' של 'ממש' – נשאו דברים מספר שלוחים ואורחים נוספים והעלו על נס את האלבום החדש והמפואר, המביא את משנתו של הרבי מלך המשיח שליט"א על השליחות של כל אחד ואחת מבאי העולם והסתכלותו המיוחדת על כל יהודי שהוא שליח. כיבד את האירוע בנוכחותו ונשא דברים פרופ' הרב יצחק קראוס, שעשה דוקטורט על תורתו של הרבי וחיבר ספר על דור השביעי.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ח שבט התשע"ז, 15:42

תופי מרים לזירוז הגאולה

לאור הוראת הקדושה של הרבי "שנשי ישראל הצדקניות . . מתחילות תיכף בהשירה בתופים ובמחולות", נערכים במרכז ההפצה ממש – למכירה מסיבית של תופים, שהופקו במיוחד עם כיתוב זהה לזה שהוגש לרבי מלך המשיח שליט"א. ניתן להשיג גם תופים קטנים לילדות. להזמנות : 077-5123770

חדשות חב"ד / מערכת האתר - י"ח שבט התשע"ז, 15:12

הרב מנדי וילשנסקי במרכז משיח י-ם

ביום ראשון, אור לי' שבט התכנסו עשרות רבות להתוועדות סוחפת לרגל קבלת הנשיאות של הרבי שליט"א מלך המשיח. רבנים ומשפיעים, לצד עסקנים וחסידים והמוני בית ישראל, התוועדו אל תוך הלילה וכדברי אחד המשתתפים "היתה התוועדות מרוממת, אין ספק שתזרז את הגאולה!"

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ח שבט התשע"ז, 14:13

ברוב פאר והדר: ערב השקה ופארברענגען מלכותי ב'ממש'

כחלק מההפקות הלא פוסקות וקו עשיה ההולך וגובר ב"ה, תמיד מפתיעים מחדש במרכז ההפצה בארץ-הקודש – 'ממש'. בהתרעה קצרה מאד, קיבלו רק השבוע מאות ידידי ממש, שלוחים ופעילים, הזמנה לערב מפואר לרגל השקת היצירה החדשה "אלבום השליחות".

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ז שבט התשע"ז, 21:05

הושק אלבום השליחות בהתוועדות מלכותית

ביום ראשון בערב ליל יו"ד שבט, נערכה התוועדות ידידים מיוחדת לרגל יום הגדול והקדוש, ולציון צאתו לאור עולם של האלבום החדש "השליחות – הקריאה הנצחית לכל אחד ואחת". הערב נערך בהדר ופאר בלתי רגילים באולם 'ממש', שהוסב ועוצב ביד אמן לטרקלין מפואר במיוחד ובו נערכה ההתוועדות החסידית סביב לשולחנות ערוכים ועמוסים בכל טוב.

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - י"ב שבט התשע"ז, 20:57

ציון שלוש שנים לפטירת הרב שמולביץ ע"ה

במלאות שלוש שנים לפטירתו של השליח הבלתי נשכח לבית שאן הרב יעקב שמולביץ ע"ה, התאספו בני משפחתו, מקורביו ומושפעיו להתוועדות חסידית עם בנו וממלא מקומו בשליחות הרב שלום בער שמולביץ שתבע להמשיך את שליחות הרבי שליט"א מלך המשיח כל אחד היכן שהוא נמצא ולהכין את העיר לקבלת פני משיח.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ב שבט התשע"ז, 02:40

יא שבט בסימן חיים

מאות רבות של חסידי חב"ד, רבנים ותמימים אנשים נשים וטף הגיעו אמש לכינוס י"א שבט לכניסת שנת ה"חיים" לנשיאות הרבי שליט"א מלך המשיח. דיווח ראשוני וגלריה ענקית מהצלם לוי ישראלי.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י' שבט התשע"ז, 17:14

הפצת נושאי הגאולה ב-6 שפות

כלי חדש ומוצלח ביותר להפצת לימוד ענייני משיח וגאולה שכידוע הלימוד בעניינים אלו 'היא הדרך הישרה לגאולה'. הנכם מוזמנים להצטרף בעצמכם לרשימת התפוצה וכן לשלוח ולשתף על הכלי האמור למקורבים ידידים ועוד. לנוחיותכם צירפנו כאן הודעה מוכנה ותמונה. - רק לעשות העבר לרשימות התפוצה שלכם ועוד עשרות יהודים לומדים ענייני משיח וגאולה - היא הדרך הישרה לגאולה.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י' שבט התשע"ז, 16:27

פנסאים11 : גליון מרהיב לרגל י' שבט

הבטאון החסידי והפופולארי "פנסאים" מס' 11 בגליון מיוחד לרגל י' שבט, היו"ל ע"י 'ממש' – מרכז ההפצה בארה"ק, להעצמת המחשבה דיבור ומעשה בענייני גאולה ומשיח. לצפיה בגליון בכתבה.

פעילות משיח / מערכת האתר - י' שבט התשע"ז, 15:43

נתניה - ערב עיון והתוועדות סוחפת

קהל רב השתתף בלימוד ענייני גאולה ומשיח בליל שישי האחרון שנערך על ידי מרכז ההפצה ממש, בביהכנ"ס מרכז ממ"ש. את הערב הנחה הרב יוסף יצחק טאוב, ונמסרו שיעורים מאת מרצי ממש הרב משה קורנוויץ והרב שמעון ויצהנלדר, בהמשך נערכה התוועדות ליל שישי סוחפת, אל תוך הלילה. דיווח מלא וגלריה

פעילות משיח / מערכת האתר - ט' שבט התשע"ז, 20:38

התוועדות יו"ד שבט פנימית ומיוחדת

הערב אי"ה - השקת 'אלבום השליחות', החדש, בהשתתפות הרה"ח ארי קדם, הרה"ח זלמן ברנשטיין, פרופ' הרב יצחק קראוס ומופע אמנותי של הקומיקאי מוטי בן-ישי. בערב תוגש ארוחה חגיגית ומפוארת, ולאחר התכנית הרשמית תתקיים התוועדות חסידים כהכנה ליו"ד שבט עם הרה"ח שמעון ויצהנדלר עורך פרסומי 'ממש'. נותרו מקומות אחרונים בהרשמה מוקדמת. (לגברים). לפרטים: 077.5123.770

חדשות חב"ד / אתר הגאולה - ט' שבט התשע"ז, 10:07

הכנסת ספר תורה בבת ים עיר הגאולה

זה היום עשה ה' נגילה ונשמחה בו. הכנסת ספר תורה לבית הכנסת "מרכז חב"ד ליובאוויטש" בראשות הרב שמואל אניג'ר, מחר (שני) י' שבט, בהשתתפות הרב זמרוני ציק, רבנים ואישי ציבור. פרטים בכתבה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ח' שבט התשע"ז, 20:49

התוועדות י' שבט מרכז משיח ירושלים

הציבור החרב מוזמן להשתתף בהתוועדות המרכזית לכבוד י' שבט בירושלים, עם הרב מנחם מענדל וילשנסקי ראש ישיבת חב"ד חיפה, רבנים ומשפיעים, ביום א', ט' שבט שעה 20:30, רח' יעבץ 8 ירושלים ת"ו מסביב לשולחנות ערוכים. הכניסה חופשית, הציבור מוזמן. (הארוע לגברים בלבד).

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ז' שבט התשע"ז, 09:38

הגירוש מעמונה - בניגוד לחוק!

ארגון 'חוננו' לאלוף הפיקוד: "הפינוי בוצע בניגוד לחוק". עו"ד מנשה יאדו מארגון חוננו פנה לאלוף הפיקוד וכתב כי הפינוי מעמונה בוצע בניגוד לחוק שכן החל לפני מועד הכניסה של צו התיחום, צו אשר כלל לא מסמיך הוצאת התושבים מהמקום. "הכוחות לא הציגו למפונים צו כלשהו או אסמכתא משפטית כלשהי לבסס את הפינוי ובכך פעלו שלא כדין".

שלימות הארץ / מערכת האתר - ו' שבט התשע"ז, 18:55

קינג: לחקור את דנציגר

השופט דנציגר, שדחה את "מתווה עמונה" וציווה לגרש את המתיישבים מבתיהם, הורה יום קודם לכן, מהנימוק של "אין להם בית אחר לגור בו" לעצור פסק דין שמורה לערבים תושבי מזרח ירושלים להתפנות מבית השייך ליהודי. אריה קינג, חבר מועצת העיר י-ם: לפתוח בחקירה, בחשד ל"אפליה אנטי-יהודית ואג'נדה פוליטית שמאלנית". כל הפרטים.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ו' שבט התשע"ז, 15:57

הפינוי האלים שיפיל את נתניהו

כמו בפינוי נצרים ועמונה א', התקשורת בגיבוי שר המשטרה גלעד ארדן, משקרים, ומדווחים על כביכול "חומרים מסוכנים" שבידי המתבצרים בבית הכנסת. מה שהם לא מדווחים, זה שהשוטרים נתנו מכות רצח לשבוים היהודים באוטובוסים, אחרי שאזקו אותם ולקחו מהם את המצלמות. וכולם כבר שכחו שהממשלה שיקרה למתישבים.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ה' שבט התשע"ז, 21:04

מרכז 'ממש' - ערב לימוד גאולה בבאר שבע

במשך מספר שעות צעדו רבים מתושבי הדרום ב'דרך הישרה' להבאת הגאולה. ביוזמתו של מרכז ההפצה בארץ הקודש -ממש, ביום שלישי (ג' שבט) נערך ערב לימוד ועיון בעניני גאולה ומשיח בבאר שבע. דיווח וגלריה.