חדשות

אקטואליה / אתר הגאולה - י"ג אייר התשע"ז, 13:51

מלך המשיח שליט"א מוחה נגד הביקור אצל האפיפיור

לפני מספר שנים ביקרו מראשי הארגונים היהודיים בארה"ב, ברומא ברומא במקום שיא הטומאה, כביכול בשם "העם היהודי". הרבי שליט"א מלך המשיח מחה על העניין בתוקף הכי גדול. השבוע ביקרו באותו מקום כמה יהודים שבחייהם הפרטיים יתכן ושומרים תורה ומצוות, ושרו ורקדו לפני אותו האיש (האפיפיור) "אורך ימים" רח"ל. אחרי יומיים הגיע מכתב התנצלות ותשובה מאחד המשתתפים.

בני נח / אתר הגאולה - י"ב אייר התשע"ז, 22:12

שבע מצוות בני נח בעוספיה

ד"ר צבי הר שפר חוקר ארץ ישראל, מורה דרך ומרצה מבוקש, אביו של שליח הרבי מלך המשיח לנס ציונה הרב שגיא הר שפר השתתף בכנס חשוב ומעניין בשכונת הבדווים בעוספיה שאורגן ע"י לוגוס-מרכז פונקלור של ערבים מכפרי הגליל

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ב אייר התשע"ז, 17:07

סקירה על "דברי משיח" תנש"א א

לפני מספר שבועות, ראה אור כרך חדש מסדרת "דברי משיח", והוא החלק הראשון מדברי תורתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א משנת ה'תנש"א – "הי' תהא שנת אראנו נפלאות". ע"פ בקשת רבים, מגיש המכון סקירה קצרה מהייחודיות של הכרך החדש.

בני נח / מערכת האתר - י"ב אייר התשע"ז, 13:46

סידורים לבני נח וספרי הלכה בגאנה

אחת מקהילות בני נח בגאנה קיבלה השבוע ספר הלכות לבני נח ע"י תרומה בן נח בשם ויליאם מקנדה, וכן סידורי תפילה חדשים לבני נח ע"י תרומות ממשפחת בני נח בג'ורגיה ארה"ב

בני נח / אתר הגאולה - ז' אייר התשע"ז, 19:43

קבוצת בני נח בקזחסטאן

קצובת בני נח בקזחסטאן עומדת להצטלם בשמחה, כאשר על הלוח כתוב באנגלית הסלוגן המשותף לאלפי בנח שמצהירים על עצמם בשמחה "אני בן נח"

אקטואליה / אתר הגאולה - ז' אייר התשע"ז, 19:33

תמונת היום: הכנות לפראד הגדול

ילדי התלמוד תורה "אהלי תורה" ליד 770 מכינים את עצמם לפראד הגדול בל"ג בעומר שיחול השנה ביום א', שאז יוצא הרבי שליט"א מלך המשיח ומדבר בפראד.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ז' אייר התשע"ז, 18:00

פעילות בשכונת נוה עופר

מתחילת השנה, בית חב"ד נוה עופר (תל כביר) בניהול הרב שמואל מחפוץ הרחיב את הפעילות, עם תפילות ושיעורים + כיבוד (כמובן) במרכז המסחרי למטה מידי ערב בשעה 18:45. בבקשה מכולם לבוא ולחזק את המניין ואת לימוד התורה. אפשר גם להקדיש את הכיבוד / השיעורים והתפילות לזכות / הצלחת / רפואת / ע"נ -0542542770 גלריה.

סיפור אישי / אתר הגאולה - ז' אייר התשע"ז, 17:42

הוא לא מוריד את הדגלון אף פעם

היום היינו בשייט, מספר הרב יעקב גורפינקל, ישב לידנו איש כבן 50 בערך חזות חילונית לגמריי, ודגלון על החולצה..כן דגלון!! אני לא שמתי לב לזה עד שיעקב העיר את תשומת ליבי. החלטנו שחייבים לברר את זה..

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ז' אייר התשע"ז, 16:31

יריד ענק של מוצרי ל"ג בעומר לשלוחי המלך

כמידי שנה מתקיים יריד מוצרי ל"ג בעומר לשלוחים החל כבר לפעול במשרדינו, רח' מתתיהו 16 בני-ברק, בימים א'-ה' בין השעות 10 בבוקר ל5 אחה"צ, ויפעל עד אי"ה עד ליום חמישי ט"ו אייר. כמו-כן ניתן להתרשם מהמוצרים באתר www.mamesh.org

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ז' אייר התשע"ז, 11:49

טרמפ: אל תאמין לרוצח מכחיש השואה

בימים אלו מבקר אבו מאזן ימח שמו בבית הלבן. טובי עזרי יוצר סרטי "בומרנג" במסר לנשיא טרמפ ולעולם החופשי. לא סוגרים דיל עם טרוריסט מכחיש שואה שמעביר את הכספים שנותנים לו למשכורות רוצחים בכלא.

שלימות הארץ / שניאור גרינפלד - ה' אייר התשע"ז, 22:59

ה' באייר • חובת המחאה של מלך המשיח

בה' באייר תש"ח הכריזו על הקמת "מדינת ישראל". מה שהביא לבלבול אודות המחשבה שאולי מדובר ב"אתחלתא דגאולה" היות והוקמה "מדינת היהודים" דבר שהיה רחוק מהמציאות! עד שזכינו להודעתו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א בשנת תנש"א ש"הנה הגיע זמן הגאולה" • להלן קטעים מדברי המלך כנגד הטועים בעניין זה • לקריאה

פעילות משיח / שניאור גרינפלד - ה' אייר התשע"ז, 20:10

ל"ג בעומר • הכנות שיא לפעילות התמימים במירון

ע"פ הוראת כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א נוהגים תלמידי התמימים ובראשם תלמידי ישיבת חסידי חב"ד ליובאוויטש בצפת לערוך פעילות מקיפה בהר מירון ביום שמחתו של התנא האלוקי רשב"י – ל"ג בעומר • יש לציין כי זאת השנה השלושים ושבע שבה יפעלו התמימים • לפרטים נוספים בכתבה המלאה

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ה' אייר התשע"ז, 15:25

בנייה לא חוקית של האו"ם בירושלים

תשובת המדינה לעתירת רגבים בפרשת הבניה הבלתי חוקית שביצע האו"ם במתחם ארמון הנציב חושפת: משרד החוץ ביקש מהאו"ם לאפשר לנציגי המדינה לסייר במתחם, למרות שזה שייך בכלל למדינת ישראל. תנועת רגבים: "עם התנהלות מתרפסת שכזו, נתניהו לא יכול לבוא בטענות לאונסק"ו שהצהיר כי אינו מכיר בריבונות ישראל בבירתה"

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ד' אייר התשע"ז, 21:08

הרב טל: אין לחגוג ביום העצמאות

הננו מביאים שוב את הכתבה על הרב שמואל טל, מבכירי הרבנים בציונות הדתית שהעז לצאת בגלוי נגד חגיגות יום העצמאות. "כמו שאין לחגוג על הקמת הנציבות הבריטית במקומה של המלכות התורכית, כך אין לחגוג על הקמת המדינה הנוכחית, גם הנציב הבריטי הרברט סמואל היה יהודי, ובכל זאת לא חגגנו על עלייתו לשלטון, כיון שהוא ייצג מלכות אחרת; כך אין לחגוג על עלייתו לשלטון של ראש ממשלה יהודי אחר, (בן גוריון), כיון שהוא מייצג מלכות אחרת, שאינה מלכות ה'.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ד' אייר התשע"ז, 17:57

"דברי משיח" תנש"א חלק א'

בימים אלו מופץ ברחבי אה"ק ספר "דברי משיח - תנש"א" כרך ראשון, ובו התוועדויות ושיחות ק', ר"ד ואירועי "בית חיינו" מחדשי תשרי-מרחשון תנש"א. בימים הקרובים צפוי הספר החדש להגיע גם לשכונת המלך "כאן צוה ה' את הברכה". רשימת נציגים בכתבה.

שלימות הארץ / אתר הגאולה - ד' אייר התשע"ז, 16:47

ערבים משפילים חיילים, וזה "עצמאות"

בתקוע השליכו ערבים רימון גז על חיילים וגנבו מהם ציוד. החיילים נמלטו. תוך יומיים הסרט עבר את המיליון צפיות בפייסבוק. שוב מתגלה אזלת ידם של חיילי צה"ל בטיפול בפורעים ערבים, בגלל הפחד לעמוד למשפט על פגיעה בערבי. ביום שישי האחרון ערבים פירסמו סרטון ובו נראים חיילים מותקפים ומושפלים בכפר תקוע. על פי הפרסום ברשתות הערביות, מדובר באירוע שהתרחש ביום חמישי במהלך התפרעויות ערבים בכפר שבמזרח גוש עציון.