אקטואליה

אקטואליה / שלום לוגוב - ח' כסלו התשע"ז, 17:12

למה חברות יפניות משקיעות בסטארטאפ בישראל?

אנשי עסקים יפניים החלו להראות עניין רב בחברות סטארטאפ בישראל, בעיקר באבטחת סייבר, טכנולוגית תוכנה לבקרת תנועה ושבבי תקשורת. השקעות חברות יפניות בחברות סטארט-אפ ישראלי על פי הדו"ח הסטטיסטי של הבנק המרכזי של יפן בשנת 2015 הסתכמו ב -45 מיליון $ - זה 5 פעמים יותר מאשר בשנת 2013 ו -25 פעמים יותר מאשר בשנת 2012.הסיבה האמיתית, והמסקנה העיסקית בכתבה.

אקטואליה / אתר הגאולה - ד' כסלו התשע"ז, 17:46

כמו טיסה בF15

היחידות של אלוף רן פקר ז"ל עם הרבי שליט"א מלך המשיח, מסמך היסטורי מדהים. סיכום היחידות באופן צבאי מסודר כפי שנרשם בידיו, ונמסר על ידו לעוד מפקדים בחיל. בחלק הראשון העליתי מספר נקודות, בעיות ושאלות כפי שהכנתי מראש בכתב, כשהרבי עונה, מתייחס ושואל שאלות הבהרה. ביתר הזמן דיבר בעיקר הרבי, כשאני רק עונה על שאלותיו. לקראת סוף הפגישה התפתחה שיחה חופשית וידידותית".

אקטואליה / מערכת האתר - ט' חשון התשע"ז, 19:34

הבחירות בארה"ב • דונלד טראמפ ניצח את השמאל!

ניצח את השמאל: המועמד הרפובליקני "דונלד טראמפ" הדהים את כל העולם כאשר ביום הבחירות השיג למעלה מ-270 אלקטורים שהכתירו אותו לנשיא ה-45 של ארצות הברית • ניצחונו של האיש שהצהיר בצורה הכי ישירה ובולטת כי הוא "עומד לצדה של ישראל" • כמובן שהמפסידים הגדולים בבחירות הם אנשי השמאל • הסיפור המלא.

אקטואליה / מערכת האתר - ט' חשון התשע"ז, 18:55

האדמו"ר לראש ישיבה: צריך להתכונן לביאת המשיח! • הסיפור המלא

מתכוננים לביאת המשיח • חצי יובל מדבריו של נשיא דורנו כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א שהעולם מוכן לגאולה ומה שנותר זה רק "לקבל פני משיח צדקנו" קיבלו משמעות מיוחדת בעולם החרדי. • האדמו"ר מסקווירא להגרב"מ אזרחי: "צריך להתכונן לביאת המשיח ולדעת את עבודת הקרבנות" • הסיפור המלא.

אקטואליה / מערכת האתר - כ"ט תשרי התשע"ז, 13:26

כיכר רבין לראשונה בלי עצרת לזכרו

השנה לא תתקיים בכיכר רבין עצרת לזכרו של ראש הממשלה לשעבר, הפעם הראשונה מאז שנרצח לפני 21 שנה. יש שרואים באי קיום העצרת השגחה פרטית מופלאה וקשר ישיר לשני הכנסים הגד'ולים של האגודה למען הגאולה בכיכר מלכי ישראל לפני 21 שנה, והכנס האחרון לפני מספר חודשים. פרטים בכתבה.

אקטואליה / אתר הגאולה - כ"ט אב התשע"ו, 08:34

פותחים נושא עם מוטי עדן וחסידים

תוכנית הראיונות פותחים נושא עולה מחדש, הרב בנצי פרישמן עם מוטי עדן מוטי עדן והרב שמעון ויצהנדלר בנושא הנסיעה לרבי שליט"א מלך המשיח, הרב ויצהנדלר על התוכן הפנימי של חודש אלול, הרב איפרגן בנושא מלחמות ה' של הרבי שליט"א מלך המשיח, וחשיפה ראשונה של ר' מוטי עדן בנושא מאגרי הנשק הכימי של לוב וסוריה (שכבר אינם), על הדיונים של המטכ"ל ושר הביטחון דאז, יצחק רבין, שהחליטו לא להפציץ את מפעל הנשק הכימי של סוריה שבוע לפני שהחל לפעול.

אקטואליה / אתר הגאולה - כ"ח תמוז התשע"ו, 13:23

שפע ימים: מימצא חדש בנחל הקישון

חברת "שפע ימים" מכריזה הבוקר (רביעי) על מציאת אבן חן יקרה מסוג "ספיר כרמל" במשקל של 33.3 קראט ובגודל של 21.69 מ"מ. האבן אותרה במדגם במשקל כולל של 600 טון שנאסף על ידי החברה במקטע התיכון של נחל הקישון, הנמצא בימים אלו בתהליכי בדיקה. משמעות הגילויים האחרונים של אותה אבן טובה במרחק מאות מטרים מהממצא הקודם, יכול להצביע על מרבץ אבנים טובות באזור החיפושים. פרטים בכתבה.

אקטואליה / אתר הגאולה - י"ג תמוז התשע"ו, 15:05

הרב רצון ערוסי על המצעד ההוא

הרב רצון ערוסי על חילול ה' שקורה בירושלים: אף אחד מהאנשים האלה שמגיעים אליי, איננו גאה. עלינו לדעת שהחברה המערבית שונה במהות מהחברה היהודית, כי החברה המערבית מטפחת מאוד מאוד את הפרט באופן כזה שהאינדיבידואליות מכרסמת בערכי היסוד של הכלל. חברה צריכה להיות משהו מחבר. ברגע שמכרסמים במה שמחבר, אין חברה אלא אוסף של בני אדם. לכן החברה המערבית טועה ומטעה בכך שהיא קוראת למציאות כזו "קהילה".

אקטואליה / אתר הגאולה - י"ג תמוז התשע"ו, 14:13

קידוש לבנה, ונס ענק למחרת

מוצאי שבת קודש י' תמוז, היה מעמד קידוש לבנה ענק בככר ציון ביוזמת מרכז משיח וגאולה ירושלים, בהשתתפות אלפים שרקדו בהתלהבות ולא רצו להפסיק גם כאשר שמשטרה אמרה שזה מאוחר מידיי ומפריע לשכנים. למחרת בבוקר, היה שם נס גדול. כולם מודים: נס!!

אקטואליה / מערכת האתר - ט"ו סיון התשע"ו, 13:34

סברה ושתילה של אובמה בפאלוג'ה

זוכרים את ההמשפט הבינלאומי שאומות העולם רצו לעשות לאריק שרון במלחמת לבנון בגלל שהוא לא העמיד את חיילי צה"ל כחיץ בין הנוצרים למוסלמים בבירות? אז אובמה עשה את זה בפאלוג'ה בעיראק, פי כמה וכמה. לא שאנחנו מצטערים על זה, אדרבה, אבל הגוים - הם אלה שצריכים לתבוע את אובמה למשפט על פשעים נגד האנושות. מן הסתם בארה"ב סוף סוף מישהו יבין את זה. אבל לגבינו, כל זה שייך לנפלאות הגאולה, "אשד הנחלים ארנון"

אקטואליה / מערכת האתר - י"ז אייר התשע"ו, 18:19

כדי שהפרסום יצליח חייבים משיח

כיום, כל משקיע ומפרסם מבין שהדבר העיקרי, הנוגע לכל יהודי הוא מלך המשיח. אם מקשרים את הענין למלך המשיח רואים הצלחה מיד. למערכת האתר נשלחה תמונה שרצה ברשת, בה כרזה המפרסמת אפליקציית משלוחים. הסיסמא המופיעה בפרסומת: "היכונו לביאת השליח". סיסמא זו מוכרת בארץ היטב מקמפיין "היכונו לביאת המשיח".

אקטואליה / מערכת האתר - ט' אייר התשע"ו, 15:59

טנק המבצעים בדרך לבאר שבע

בתמונה, טנק המבצעים בצומת גילת שליד אופקים, לאחר שניידת משטרה התנגשה בחלק הקדמי של הטנק. טנק המבצעים הינו בבעלותו של הרב שרוליק קליינמן. הטנק היה בדרכו למבצעים בבאר שבע, כשרכב המשטרה נסע באדום ובפגע בטנק. בזכות המבצעים של הרבי שליט"א מלך המשיח, כמו גם ההקפדה על הוראותיו הק' בנוגע לנשיאת קופת צדקה וחת"ת ברכב - התאונה הסתיימה באופן ניסי.

אקטואליה / מערכת האתר - ב' אייר התשע"ו, 12:23

נבואה מתממשת: אבן נדירה בקישון

לפי הדיווח החברה גודלה המשמעותי של אבן החן שנמצאה מחזק את הערכות החברה בדבר הפוטנציאל הגלום במקטע התיכון של נחל הקישון. מניית שפע ימים זינקה מתחילת השנה ב-64% והחברה נסחרת כיום לפי שווי של כמעט 65 מיליון שקלים. 'שפע ימים' נוסדה בעקבות נבואת הרבי שליט"א מלך המשיח כי יש יהלומים ואבני חן באזור הקישון.

אקטואליה / אתר הגאולה - ב' ניסן התשע"ו, 22:24

גניבת ילדי התימנים שוב בכותרות

בגיל שבע היא נלקחה למוסד של אגודת ישראל בבני ברק. הילדות שם היו ממוצא תימני. מידי פעם היו מסדרים אותן בשורה, ו"הדודות מאמריקה" נכנסו לראות אותן אחת אחת, ולדבר עם המדריכים בשפה זרה, לאחר מכן, ילדים וילדות נעלמו מן המוסד, מספרת. היא סירבה להיחשף מעבר לכך: זה פצע פתוח, אמרה. יותר משישים שנה אחרי, עדיין המדינה מעלימה את האמת.

אקטואליה / אתר הגאולה - י"ב אדר ב' התשע"ו, 20:04

הכנסת ספר תורה לקבר דוד המלך

על אף גשמי הברכה שפקדו את האזור - אלפים הגיעו בסוף השבוע האחרון להכנסת ספר תורה מרגשת בציונו של קבר דוד המלך בירושלים. את הספר הכניסו עם ישראל. נשאו דברים רבני מתפללי קבר דוד הגאון הרב אהרון שטרן, הרב יוסף ברגר, חבר מועצת חכמי בצורה הרב הגאון הרב ראובן אלבז, גאון הרב דוב ליאור רבה של קריית ארבע , תהלוכה ספר התורה התחילה בשירה ובריקודים מרחבת הכותל המערבי לכיוון קבר דוד.

אקטואליה / אתר הגאולה - ח' אדר ב' התשע"ו, 12:56

נפילת דמשק - ירידת המקדש משמים

בניגוד להערכות כל גורמי המודיעין בעולם ובישראל, הודיע פוטין על הסגת רוב הכוחות מסוריה, מלבד שמירת האינטרסים הרוסים שלא קשורים לדמשק. איראן כבר הסיגה את כוחותיה מסוריה לפני כשנה. החיזבאללה המרוסק ביחד עם צבאו הקטן וחלש של אסד לא יעמדו לאורך זמן מול כוחות עדיפים בהרבה של "המורדים" למיניהם ודאעש שמתקרבים לכיבוש דמשק. ועל זה אומר המדרש, "דמשק" לשון מקדש, שזה קם זה נופל.

אקטואליה / מערכת האתר - י"ט אדר א' התשע"ו, 12:45

סערה בצה"ל: אלפי חיילים נדרשים להסיר את הזקן עד יום רביעי

פקודה חדשה של צה"ל, שאמורה להכנס לתוקף ביום רביעי הקרוב (היל"ת), כ"ב אד"ר, מעוררת זעם רב בקרב חיילים שומרי מצוות שמגדלים זקנים. לפי הפקודה כל חייל המבקש לגדל זקן צריך לקבל אישור של הרב הצבאי, של מפקד היחידה ומעליהם של קצין השלישות הפיקודי.לאיגוד ישיבות ההסדר הגיעו בימים האחרונים מאות תלונות מחיילים בני ישיבות שביקשו לגדל זקן וסורבו או שפשוט לא קיבלו כל תשובה. כלומר - הם יצטרכו להוריד את הזקנים עד ליום רביעי!

אקטואליה / מערכת האתר - ט' אדר א' התשע"ו, 12:23

מדענים בכירים 'מרסקים' את תיאוריית האבולציה

תיאוריית האבולוציה של דארווין באה בסתירה מוחלטת למה שנאמר בתורה, שהקב"ה ברא את העולם ומלואו, כל מין בפני עצמו, בששה ימים בלבד. במשך שנים רבות מדענים התייחסו לתיאורייה של דארווין כאקסיומה שאין לערער עליה. מדענים יהודים פנו לרבי שליט"א מלך המשיח בניסיון פשרני "לגשר" בין המדע לתורה באומרם שמה שנכתב בפרשת בראשית אינו כפשוטו חס ושלום. הרבי שליט"א מלך המשיח דחה גישה זו בשתי ידיים, תוך הדגשה שאין סתירה בין המדע לתורה - מה שכתוב בתורה הוא בהכרח נכון ומדוייק, ובסופו של דבר גם המדע עצמו יגיע למסקנה שהמציאות האמיתית היא על פי התורה דווקא. כעת, עקב מחקרים חדשים, גם המדענים נוכחים באמת זו.

אקטואליה / שיחת הגאולה - ז' אדר א' התשע"ו, 14:33

גילויים של ימות המשיח

השבוע זכה אוצר ספרי התורה בעם ישראל, לפרסום חשיפתו של ספר תורה (כתב אשכנזי) מלפני כשמונה מאות שנה, ואולי מהעתיקים ביותר שבידינו. בספרי התורה בחב"ד, הסיומת במילה "דכא" היא באות באל"ף. והנה בספר התורה העתיק שלפנינו, נכתבה התיבה דכא באל"ף, באופן ברור ביותר. עדות זו מצטרפת למסורת הידועה בחב"ד.