אקטואליה

אקטואליה / אתר הגאולה - כ"א אב התשע"ז, 18:01

באתי בבוקר והתינוקות לא היו

פרשת ילדי תימן • עדות ראשונה של מטפלת במוסד • "היו מגיעות לבית התינוקות קבוצות של נשים מחוץ לארץ. ידעתי שכל פעם שמגיעה משלחת, אחרי יום-יומיים היו נעלמים לי תינוקות: כל פעם ילד, עוד ילדה, עוד מישהי. באתי בבוקר והם לא היו. בהתחלה חשבתי שלא הביאו אותם. לא עלה בדעתי שמישהו יכול לתת ילד או לקנות ילד. אחר כך התחלתי לחשוד

אקטואליה / מערכת האתר - י"ט אייר התשע"ז, 11:19

הלוך חזור מתל אביב לניו יורק ב-$298

במסיבת עיתונאים של החברה מאיסלנד נמסר כי הטיסות יתחילו ב-$99 מתל אביב לאיסלנד ו-149 דולר ליעדים בצפון אמריקה כמו ניו יורק, טורונטו, שיקאגו, וושינגטון, בוסטון ומונטריאול - כאשר למיאמי תעלה טיסה 199 דולר לכיוון. המחיר אינו כולל מזוודה, אלא תיק יד, והטיסה כוללת קונקשן של כשעתיים - לאחר כשבע שעות טיסה עד איסלנד, ולפני כ-5:30 שעות נוספות לניו יורק

אקטואליה / אתר הגאולה - י"ג אייר התשע"ז, 13:51

מלך המשיח שליט"א מוחה נגד הביקור אצל האפיפיור

לפני מספר שנים ביקרו מראשי הארגונים היהודיים בארה"ב, ברומא ברומא במקום שיא הטומאה, כביכול בשם "העם היהודי". הרבי שליט"א מלך המשיח מחה על העניין בתוקף הכי גדול. השבוע ביקרו באותו מקום כמה יהודים שבחייהם הפרטיים יתכן ושומרים תורה ומצוות, ושרו ורקדו לפני אותו האיש (האפיפיור) "אורך ימים" רח"ל. אחרי יומיים הגיע מכתב התנצלות ותשובה מאחד המשתתפים.

אקטואליה / אתר הגאולה - ז' אייר התשע"ז, 19:33

תמונת היום: הכנות לפראד הגדול

ילדי התלמוד תורה "אהלי תורה" ליד 770 מכינים את עצמם לפראד הגדול בל"ג בעומר שיחול השנה ביום א', שאז יוצא הרבי שליט"א מלך המשיח ומדבר בפראד.

אקטואליה / מערכת האתר - י"ב ניסן התשע"ז, 22:33

התקיפה בסוריה ערב שבת הגדול

ערב "שבת הגדול", התקיפו "בכוריהם" של אומות העולם - צבא ארה"ב, בסיס חיל אוויר סורי ממנו יצאו המטוסים שביצעו את התקיפה הכימית. ארה"ב עדכנה את ישראל לפני המתקפה. פרטים וניתוח המצב בטורו של הרב אבישי איפרגון, מבט חסידי על "למכה מצרים בבכוריהם" שבת הגדול תשע"ז

אקטואליה / מערכת האתר - י' ניסן התשע"ז, 19:44

בנות מחויילות בניגוד לחוק

בנות דתיות רבות שהצהירו על פטור מצה"ל לפי החוק - מטעמי דת, נקראו לשוב לבקו"ם ונחקרו על דברים שהן בכלל לא אמורות לדעת הגם שגדלו בבית דתי, כמו "נוסח קידוש לבנה" שעל פי מנהג ישראל נשים כלל לא אומרות. המלחמה על גיוס בנות נמשכת, ולמפקדים בצה"ל נדמה שהותרה הרצועה. דעת הרבי שליט"א מלך המשיח וגדולי ישראל שוללת לחלוטין גיוס בנות לצה"ל, ולא רק לקרבי.

אקטואליה / מערכת האתר - י' ניסן התשע"ז, 10:04

יותר "יהודים" ופחות "ישראלים" בארץ

בסקר שהוזמן ע"י כמה רמטכ"לים לשעבר שמנסים לפרוץ לפוליטיקה עם תנועה בשם "פנימה" מתברר שבין היהודים, 46% הגדירו עצמם קודם כל כ"יהודים", ורק 41% הגדירו את עצמם קודם כ"ישראלים". מה שמסמל את החזרה בתשובה מהאמונה במדינה הציונית.

אקטואליה / אתר הגאולה - ז' ניסן התשע"ז, 17:54

פקיסטן רשמה אזרח כ"יהודי" במסמכים רשמיים

פישל בנקלד, יהודי אזרח פקיסטן, שהיה רשום במסמכים כ"פייסל" מוסלמי, זכה לאחר מאבק להירשם כיהודי בכל המסמכים הרשמיים, למרות שחוק המדינה כביכול אוסר זאת. היהודי, נצר אחרון ליהודם שהגיעו לעיר לפני כ130 שנה, והיחיד שנשאר בפקיסטן.

אקטואליה / אתר הגאולה - ב' ניסן התשע"ז, 19:49

גיוס בנות רח"ל, ועוד ליחידות מעורבות

גוף ציוני שמזוהה עם חוגי המתיישבים בשומרון הפיק לפני כמה חודשים סרטון אנימציה נגד גיוס בנות: "לי זה לא יקרה". הסרטון "זכה" לביקורת קשה מגורמי המפד"ל שדואגים לגיוס הבנות רח"ל, שכביכול הסרטון מגזים. יוצרי הסרטון טוענים הפוך. במציאות, חוסר הצניעות בה נתקלת בת דתיה שמתגייסת לצה"ל, הרבה יותר גרועה ממה שהם יכלו להציג בסרטון, גיוס בנות לקרבי - שמחבל בצה"ל.

אקטואליה / מערכת האתר - כ"ו אדר התשע"ז, 10:54

מתל אביב לניו יורק ב260 דולר!!

בשורה טובה. מחירי הכרטיסים אל הרבי שליט"א מלך המשיח יורדים באופן דרסטי בעז"ה מחודש יולי. משרד התחבורה נתן אישור לחברת לאו קוסט מאיסלנד לפעול בארץ, ומחירי הכרטיסים מת"א לניו יורק יורדים למחירים של 260-280 דולר (כל כיוון) לטיסה מת"א לניו יורק דרך איסלנד.

אקטואליה / אתר הגאולה - ז' אדר התשע"ז, 14:49

הסינים באים להוזיל את הדירות

הסינים באים: 10,000 דירות ייבנו תוך שנה. אחרי שבירת שיא ובניית מגדל בן 57 קומות ב־19 יום: מפעל הבנייה BSB בדרך לארץ. שלוחה של המפעל, שנחשב לאחד המהירים בסין, תוקם בערד ותעסיק כ־2,000 חיילים משוחררים שיוכשרו על ידי צוות סיני. לפי הצפי, כ־10,000 דירות ייבנו בשנה, ועלותן תהיה זולה בכ־25% מהיום.

אקטואליה / מערכת האתר - כ"ט כסלו התשע"ז, 10:32

נצחון נס חנוכה על המתייונים של ימינו

נס חנוכה אמיתי!! ניצחון אור חנוכה על היוונים ובעיקר על המתייונים!! הנשיא טרמפ טרמפ צייץ אתמול בטוויטר: "לא עוד, התחלת הסוף היתה ההסכם הנורא עם איראן, ועכשיו, ההחלטה האיומה (של האו"ם)!! ישראל, תישארו חזקים, 20 בינואר כבר מגיע!!

אקטואליה / אתר הגאולה - כ"ה כסלו התשע"ז, 20:37

התשובה לאומות העולם

רשי ידע שיגיע זמן שהגויים יטענו שהארץ שייכת להם. בתחילה הם יטענו שרק חלק זה או חלק זה. אבל אחר כך, הם יטענו שכל הארץ שלהם, והוא, רש"י כתב זאת בזמן מסעי הצלב את התשובה לאומות העולם, שכל ילד יהודי יודע שהקב"ה נתן בתורה את כל ארץ ישראל לבני ישראל. זה מה שצריך לומר באו"ם, ואת זה הגויים יקבלו.

אקטואליה / שלום לוגוב - ח' כסלו התשע"ז, 17:12

למה חברות יפניות משקיעות בסטארטאפ בישראל?

אנשי עסקים יפניים החלו להראות עניין רב בחברות סטארטאפ בישראל, בעיקר באבטחת סייבר, טכנולוגית תוכנה לבקרת תנועה ושבבי תקשורת. השקעות חברות יפניות בחברות סטארט-אפ ישראלי על פי הדו"ח הסטטיסטי של הבנק המרכזי של יפן בשנת 2015 הסתכמו ב -45 מיליון $ - זה 5 פעמים יותר מאשר בשנת 2013 ו -25 פעמים יותר מאשר בשנת 2012.הסיבה האמיתית, והמסקנה העיסקית בכתבה.

אקטואליה / אתר הגאולה - ד' כסלו התשע"ז, 17:46

כמו טיסה בF15

היחידות של אלוף רן פקר ז"ל עם הרבי שליט"א מלך המשיח, מסמך היסטורי מדהים. סיכום היחידות באופן צבאי מסודר כפי שנרשם בידיו, ונמסר על ידו לעוד מפקדים בחיל. בחלק הראשון העליתי מספר נקודות, בעיות ושאלות כפי שהכנתי מראש בכתב, כשהרבי עונה, מתייחס ושואל שאלות הבהרה. ביתר הזמן דיבר בעיקר הרבי, כשאני רק עונה על שאלותיו. לקראת סוף הפגישה התפתחה שיחה חופשית וידידותית".

אקטואליה / מערכת האתר - ט' חשון התשע"ז, 19:34

הבחירות בארה"ב • דונלד טראמפ ניצח את השמאל!

ניצח את השמאל: המועמד הרפובליקני "דונלד טראמפ" הדהים את כל העולם כאשר ביום הבחירות השיג למעלה מ-270 אלקטורים שהכתירו אותו לנשיא ה-45 של ארצות הברית • ניצחונו של האיש שהצהיר בצורה הכי ישירה ובולטת כי הוא "עומד לצדה של ישראל" • כמובן שהמפסידים הגדולים בבחירות הם אנשי השמאל • הסיפור המלא.

אקטואליה / מערכת האתר - ט' חשון התשע"ז, 18:55

האדמו"ר לראש ישיבה: צריך להתכונן לביאת המשיח! • הסיפור המלא

מתכוננים לביאת המשיח • חצי יובל מדבריו של נשיא דורנו כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א שהעולם מוכן לגאולה ומה שנותר זה רק "לקבל פני משיח צדקנו" קיבלו משמעות מיוחדת בעולם החרדי. • האדמו"ר מסקווירא להגרב"מ אזרחי: "צריך להתכונן לביאת המשיח ולדעת את עבודת הקרבנות" • הסיפור המלא.

אקטואליה / מערכת האתר - כ"ט תשרי התשע"ז, 13:26

כיכר רבין לראשונה בלי עצרת לזכרו

השנה לא תתקיים בכיכר רבין עצרת לזכרו של ראש הממשלה לשעבר, הפעם הראשונה מאז שנרצח לפני 21 שנה. יש שרואים באי קיום העצרת השגחה פרטית מופלאה וקשר ישיר לשני הכנסים הגד'ולים של האגודה למען הגאולה בכיכר מלכי ישראל לפני 21 שנה, והכנס האחרון לפני מספר חודשים. פרטים בכתבה.

אקטואליה / אתר הגאולה - כ"ט אב התשע"ו, 08:34

פותחים נושא עם מוטי עדן וחסידים

תוכנית הראיונות פותחים נושא עולה מחדש, הרב בנצי פרישמן עם מוטי עדן מוטי עדן והרב שמעון ויצהנדלר בנושא הנסיעה לרבי שליט"א מלך המשיח, הרב ויצהנדלר על התוכן הפנימי של חודש אלול, הרב איפרגן בנושא מלחמות ה' של הרבי שליט"א מלך המשיח, וחשיפה ראשונה של ר' מוטי עדן בנושא מאגרי הנשק הכימי של לוב וסוריה (שכבר אינם), על הדיונים של המטכ"ל ושר הביטחון דאז, יצחק רבין, שהחליטו לא להפציץ את מפעל הנשק הכימי של סוריה שבוע לפני שהחל לפעול.