האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

ממשלת לבנון התפטרה

אקטואליה

הרב אבישי איפרגון 203 צפיות 0

ממשלת לבנון התפטרה

בצעד דרמטי מודיעה היום הממשלה הלבנונית על התפטרותה.
שר הבריאות הלבנוני הודיע לפני נשעה קלה, שהממשלה מתפטרת על רקע הפיצוץ בנמל ביירות, ושראש הממשלה חסן דיאב יסע לארמון הנשיאות להגיש את ההתפטרות לנשיא לבנון, בשם כל שרי הממשלה. ראש ממשלת לבנון המתפטר צפוי למסור הצהרה בשעה 19:30.

בנאום שנשא ראש הממשלה הלבנוני, הוא הצביע על השחיתות והניהול הכושל כסיבות לפצוצים שהביאו למותם ופציעתם של אלפים בלבנון, והוסיף: 

"השחיתות פגעה בכל מוסדות המדינה, אבל גיליתי שהשחיתות אפילו גדולה עוד יותר מהמדינה... השחיתות שלהם שמרה את הדבר הזה שבע שנים... אבל הם התרגלו לשנות את התפקידים שלהם כדי לזייף את האמת". למרות דבריו, הוא לא נקט במפורש בשמותם של המושחתים.

בינתיים, המפגינים הרבים, שדרשו את הפלת הממשלה, לא מסתפקים בכך, וממשיכים לצור על גדרות הפרלמנט, מתעמתים עם כוחות הבטחון הלבנונים, ודורשים את פיזור הפרלמנט כולו.

ישנם דיווחים על אנשי חיזבאללה חמושים שהתפרסו ברחובות בימים האחרונים, ופגעו במפגינים. ומנגד, ישנם גם דיווחים אמינים על מפגינים שפגעו באנשי חיזבאללה, ואף חטפו את נשקם.


לבנון ממשיכה להתפרק מול עינינו.

"והלבנון באדיר יפול" (ישעיה י') - [עיין שם במהר"י קרא, שמדובר על מפלת אומות העולם]
ובפסוק הבא - בתחילת פרק י"א: "ויצא חוטר מגזע ישי" [ובמהר"י קרא, מפרש שמדובר על המלך המשיח, ושהוא זה שמפיל את אומות העולם].

וגם דמשק ממשיכה ליפול. נתונים על התפשטות הוירוס בתוכה, ודיווחים של רופאים סורים, מלמדים על כך שמספר הנפגעים מהוירוס הולך וגדל במהירות, הרשויות מסתירות זאת מהאזרחים (כמו באיראן), ולמעשה בתי החולים בדמשק כבר עברו את יכולת הקיבול שלהם, ויכולתה של מערכת הבריאות, שנפגעה קשות בשל מלחמת האזרחים, לטפל במשבר המחריף, היא נמוכה מאוד.
מדינות ציר הרשע ממשיכות ליפול, בלא שום יכולת לעצור את הנפילה...

יחי המלך המשיח!

ומתי כל זה מתרחש??
ביום הסגולה והברכה כ' מנחם אב - יום ההילולא של אביו של הרב הגאון החסיד והמקובל רבי לוי יצחק שניאורסאהן, אביו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח, נשיא דורנו ומשיח צדקנו.

ומתי החל גל המהומות והמהפכות במזרח התיכון (מה שמכונה האביב הערבי)?
בתאריך י"א שבט תשע"א - 60 שמה בדיוק מיום קבלת הנשיאות ע"י הרבי מליובאוויטש (שקיבל על עצמו את הנשיאות - האדמו"רות - ביום י"א שבט, בשנת תשי"א).

ומתי הייתה המהפכה הראשונה במצרים (המדינה המובילה בעולם הערבי)?
ז' אדר - יום ההילולא ויום ההולדת של משה רבינו.

ללמדנו - הכל קשור לנשיא הדור - כל האירועים בעולם, כל המהפכות והשינויים בעולם, כל הריצה המהירה של העולם לקראת הגאולה - שייך ונובע מנשיא דורנו - משיח צדקנו.

שלא לדבר על זה שהיום גם מתפרסם אולטימטום, ממפלגת העבודה וכחו"ל לנתניהו - שבאם לא ייחקק תוך 24 שעות החוק על דחיית התקציב, אזי ילכו לבחירות.

מהי הסיבה לכך שהיו כבר 3 מערכות בחירות, וכבר נראה שאולי אנחנו שוב בבחירות???

הסיבה היא שמשיח עומד להתגלות... זה ההסבר היחידי שיש למצב הבלתי נסבל, והמוזר מאוד, שבו אחרי 3 מערכות בחירות עדיין אין ממשלה יציבה!

לא רק בישראל מחכים לגילוי משיח. כל העולם מחכה לגילוי משיח, שיגאל אותנו גם מהוירוס, וגם מכל הענינים הבלתי רצויים, ויקח אותנו לבית המקדש, לעשות רצונו יתברך בלבב שלם, ומתוך שמחה וטוב לבב, ודווקא בחודש מנחם אב, שעליו אמרו חז"ל:

"עלה אריה [נבוכדנצר] במזל אריה [=חודש מנחם אב] והחריב את אריאל [=בית המקדש], על מנת שיבוא אריה, זה הקב"ה, במזל אריה [חודש מנחם אב], ויבנה את אריאל [=בית המקדש]. "
שנזכה לכך עוד היום!


מאת: אבישי אפרגון, ראש ישיבת "דרכי תמימים" ת"א, פרשן לעניני צבא ובטחון

‏https://chat.whatsapp.com/JG9FmXPCJy1LHwApPwj8io

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...