האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

דני דנון עם התשובה הנכונה לאומות העולם

אקטואליה

אתר הגאולה 238 צפיות 0

דני דנון עם התשובה הנכונה לאומות העולם

"נאום הכיפה" של דני דנון באו"ם, בו הקריא מול כל העמים והשרים קטע מהתורה - בלשון הקודש בנוגע לזכותנו על ארץ ישראל, תפס תאוצה ותהודה רבה, והגיע למיליונים. הרבי שליט"א מלך המשיח אמר בשנת תשל"ח, שזו התשובה שאומות העולם יקבלו בנוגע לבעלות עם ישראל על ארץ ישראל.

ימות המשיח. בנוסף להכרה הציבורית הגורפת בנוגע לחשיבות ה"מבצעים" הקדושים של הרבי שליט"א מלך המשיח, כפי שפורסמה לאחרונה בכותרת השבועון פנאי פלוס, עוד ענין חיוני לבני ישראל עליו דיבר הרבי שליט"א בשנת תשל"ח מתחיל להתממש לעינינו, והוא - ההכרה וההכרזה של ממשלת ישראל כלפי האומות, שארץ ישראל שייכת לעם ישראל בגלל שכך אמר הקב"ה בתורה.

פעמים רבות דיבר הרבי שליט"א מלך המשיח בכאב, מדוע מתביישים לטעון באו"ם את הטענה הפשוטה שיודע כל ילד שלומד תורה, שארץ ישראל שייכת לעם ישראל, וגם הגוים מאמינים בזה, וכאשר יטענו כך באו"ם, הדברים יתקבלו. למרות זאת, זעק הרבי שליט"א מלך המשיח, כבר ניסו להסביר לגוים עם כל הטענות והשיטות, ורואים שזה לא מצליח ולא מתקבל, ואת זה - הדבר הכי פשוט, מתביישים לומר.

והנה, ב"ה סוף סוף, שגריר ישראל באו"ם דני דנון התעשת ללבוש כיפה בזמן שהוא מקריא מקריא שני פסוקים בתורה בלשון הקודש, ומתרגם לאנגלית את הבטחת הקב"ה לאברהם אבינו "לזרעך נתתי את הארץ הזאת". 

הרבי שליט"א מלך המשיח רוצה שיסבירו לגויים את הרש"י הראשון, (ובפרט שגם הישמעאלים מתייחסים (בעיניהם) לאברהם אבינו). בכל אופן, נאום דני דנון - בפעם הראשונה - מתקרב למטרה הזו. והעיקר - כבר לא מתביישים בתנ"ך ובבמורשת היהדות, ורואים שדרך המורשת והמסורת היא הדרך היחידה לשמור על עם ישראל בארץ ישראל.

והעיקר רואים את התוצאות בשטח. הנאום הפתיע את האמריקאים, שהביאו אותו ברשתות CNN וFOX, והשגריר דני דנון קיבל מספר ראיונות ברשתות בעקבות נאום זה, שמספר הצופים בו הולך גדל במהירות.

 

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...