האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

הלוך חזור מתל אביב לניו יורק ב-$298

אקטואליה

מערכת האתר 895 צפיות 1

הלוך חזור מתל אביב לניו יורק ב-$298

חברת תעופה איסלנדית מציגה: הלוך חזור מתל אביב לניו יורק ב-$298

במסיבת עיתונאים של חברת Wow Air האיסלנדית, מבטיחים את "המחירים הזולים ביותר אי פעם": כרטיס מתל אביב לתפוח הגדול בכיוון אחד, לא כולל מזוודה, יעלה $149 בלבד

חברת התעופה האיסלנדית wow air הודיעה היום (שני, יט אייר) כי תפעיל טיסות מישראל לניו יורק ב-149 דולר בלבד לכיוון - טיסות לואו קוסט טרנס אטלנטיות עם עצירה באיסלנד - החל מ-1 בספטמבר הקרוב. מכירת הכרטיסים תחל מחר.

"אנחנו מבטיחים את הטיסות הזולות ביותר שיש", נאמר במסיבת עיתונאים של החברה. הטיסות יתחילו ב-$99 מתל אביב לאיסלנד ו-149 דולר ליעדים בצפון אמריקה כמו ניו יורק, טורונטו, שיקאגו, וושינגטון, בוסטון ומונטריאול - כאשר למיאמי תעלה טיסה 199 דולר לכיוון. המחיר אינו כולל מזוודה, אלא תיק יד, והטיסה כוללת קונקשן של כשעתיים - לאחר כשבע שעות טיסה עד איסלנד, ולפני כ-5:30 שעות נוספות לניו יורק.

"הקו לארצות הברית דורש תחרות", אמר שר התחבורה ישראל כץ, "אני בטוח שכל מי שטס לשם, חברות ישראליות ואחרות, ישפרו את השירות ויוזילו מחירים".

החברה משתמשת במטוסי איירבאס 321, חדשים ויעילים בדלק. פרט למחיר הנמוך, בחברה מדברים גם על מחויבות ל"דיוק בזמנים, המטוסים הכי צעירים בשוק מבחינת גיל הצי, ומושבים גדולים יותר".

הטיסות אמורות לצאת בשעה 8:25 בבוקר מנתב"ג.

תגובות

  1. http://www.kikar.co.il/232104.html

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...