האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

מלך המשיח שליט"א מוחה נגד הביקור אצל האפיפיור

אקטואליה

אתר הגאולה 923 צפיות 0

לפני מספר שנים ביקרו מראשי הארגונים היהודים בארה"ב ברומא במקום שיא הטומאה, כביכול בשם "העם היהודי". הרבי שליט"א מלך המשיח מחה על העניין בתוקף הכי גדול. השבוע ביקרו באותו מקום כמה יהודים שבחייהם הפרטיים יתכן ושומרים תורה ומצוות, ושרו ורקדו לפני אותו האיש (האפיפיור) "אורך ימים" רח"ל.

הרב דניאל עשור, שהיה בעצמו בעבר מטיף ומיסיונר מורמוני, וכיום כותב ספרים בכמה שפות לחשוף את השקרים של הנוצרים, אומר שאותו האיש מהוותיקן חיפה על פושעים נאציים במסלול בריחתם לארגנטינה, ומואשם ע"י אנשים בארגנטינה ב"פשעים נגד האנושות" כאשר שיתף פעולה עם ה"חונטה" ששלטה בארגנטינה, ש"העלימה" עשרות אלפי אנשים.

אותו האיש היה יכול להציל אנשים רבים בארגנטינה ממות ביסורים ועינויים בידי שלטון ה"חונטה" בתפקידו כ"קרדינל", אבל למרות ההפצרות הרבות אליו, הוא שיתף פעולה עם הרוצים ומעולם לא הגיע להעיד לטובת אף אדם.

אפיפיור זה ביקר בירושלים לפני כשנתיים, כשהוא מתקבל ע"י הרבנים הראשיים שלחצו את ידיו הטמאות, תוך שהוא מצהיר הצהרות פרו פלסטיניות ונגד ה"התנחלויות", ומקבל מבנימין נתניהו כתשורה את מתחם קבר דוד המלך רח"ל, והופך אותו לכנסיה בגיבוי משטרת "ישראל".

הרב דניאל עשור אומר שהאיש הזה בכלל אינו "נוצרי" אפילו לא "קתולי" במובן המקובל, אלא מנהיג כת "המסדר השחור" - (הישועים) שמאמינים שהשטן ("לוציפר") מעל הכל. עד מינויו לפני כמה שנים, מעולם לא היה בותיקן אפיפיור מכת זו שרוצה להשליט על העולם טומאה ב"סדר עולמי חדש" רח"ל, והוא עצמו - ראש הנחש.

הרב דניאל עשור מדמה פעולה זו של ריקוד לפני הטומאה לקבוצת עכברים שנכנסו לשחק עם נחש פתן ארסי בחור שלו.

המחאה בכל מקום חשובה מאד, ומפחיתה מחילול ה'.

= = = 

PN

אתמול, פסח שני "אין דבר אבוד", חב"דניק בשם דובער פינסון שהשתתף בריקוד ה"מה יפית" אצל אבי אבות הטומאה, פירסם מכתב התנצלות ותשובה שהוא מבין את חילול ה' שהדבר גרם. לא ידח ממנו נדח, ומודה ועוזב ירוחם.

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...