האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

נצחון נס חנוכה על המתייונים של ימינו

אקטואליה

מערכת האתר 584 צפיות 0

נצחון נס חנוכה על המתייונים של ימינו

נס חנוכה אמיתי!! ניצחון אור חנוכה על היוונים ובעיקר על המתייונים!! הנשיא טרמפ טרמפ צייץ אתמול בטוויטר: "לא עוד, התחלת הסוף היתה ההסכם הנורא עם איראן, ועכשיו, ההחלטה האיומה (של האו"ם)!! ישראל, תישארו חזקים, 20 בינואר כבר מגיע!!

אחרי הלחצים האיומים של ממשל אובמה - קרי היוצא, ההחלטה המבישה באו"ם ששוללת את זכות היהודים על הר הבית והכותל המערבי, ונאום קרי אתמול בצרפת בו הוא חוזר על קיאו של אבו מאזן ימח שמו כ"פתרון" הסכסוך, הנשיא טרמפ מחזק את ישראל "לא עוד, התחלת הסוף היתה ההסכם הנורא עם איראן, ועכשיו, ההחלטה האיומה (של האו"ם)!! ישראל, תישארו חזקים, 20 בינואר כבר מגיע!!"

הלחצים על ישראל בממשל ארה"ב מלווים כל השנים בלובי של יהודים מתייונים דוגמת ג'יי סטריט, חיים סבן, והשמאל בישראל. ארה"ב שלחה "גרורות שמאל" בדוגמת מערכי "חינוך" לקציני צבא ומשטרה, שהפכו מזמן את משטרת ישראל וצה"ל לזרוע המבצעת של מדיניות אבו מאזן בשטחים.

לוח היום יום כ"ט כסלו, ה' חנוכה: עבירות היהודים (בזמן היונים) היו: התחברות עם היונים, לימוד התרבות שלהם, חילול שבת ומועד, אכילת טריפות, אי שמירת הטהרה. הצרה התבטאה בחורבן הרוחני של בית המקדש, הריגה, וגלות. ע"י תשובה ומסירות נפש, באה הישועה האלוקית הגדולה נס חנוכה.

 

אבל לדעתם זה רק ההתחלה, רח"ל. בכוונתם היה לבצע, היל"ת, טיהור אתני של כל היהודים מיהודה ושומרון בתור התחלת הסוף של הישוב היהודי בארץ ישראל.

בעבר כתבנו כמה פעמים, שהרבי שליט"א מלך המשיח אמר שלחצים איומים אלו נובעים מהתחנפות הממשלה לשמאל, ובעיקר מהכרזת "שתי מדינות לשני עמים" רח"ל של נתניהו.

שום ממשלה לא תושיענו רק הרבי שליט"א משיח צדקנו, לימוד פנימיות התורה והפצת האור ב"מנורות" הגדולות בכל העולם הפכה את הענין, וכעת מתגלה נצחון האור על החושך.

בשורות טובות יהודים.

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...