האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

ממשיכים בתנופת הכיכר • דעה

דעות

מערכת האתר 243 צפיות 0

ממשיכים בתנופת הכיכר • דעה

למי שהספיק לשכוח בשנה שעברה התקיים האירוע הכי גדול בתולדות חב"ד בהיסטוריה, הלוא הוא אירוע משיח בכיכר. אירוע שהתפרסם בקנה מידה עולמי, הן בחדשות, בפתיחת מהדורות, בעיתונים ישראליים בעיתונים בחו"ל ואפילו בעיתונים בשפת האידיש • לוי קילנמן בטור דעה מיוחד לזמננו אנו • ממשיכים להתעקש!

למי שהספיק לשכוח בשנה שעברה התקיים האירוע הכי גדול בתולדות חב"ד בהיסטוריה, הלוא הוא אירוע משיח בכיכר. אירוע שהתפרסם בקנה מידה עולמי, הן בחדשות, בפיחת מהדורות, בעיתונים ישראליים בעיתונים בחו"ל ואפילו בעיתונים בשפת האידיש.

כולם כולל כולם רצו לשמוע על האירוע המיוחל ועל הסאגות המשפטיות שסביבו. מה מטרת האירוע? למי הוא מיועד? ולא בכלל צריכה להיות מחיצה.

האמת היא שהמחיצה הייתה רק תירוץ, הלוא הרבי שליט"א מלך המשיח הוא זה שסובב את כל התקשורת ואת 'מחלקת זכיות האדם' על מנת לפרסם את שמו בעולם, על מנת לפרסם את בשורתו כי הוא הוא מלך המשיח ומגיע ברגע זה לגאול אותנו.

באותם ימים שקדמו ל'משיח בכיכר' קרה גם מקרה מצער ולא מובן.

נפרדנו מהמשפיע האהוב והמסור, מהשליח האגדי הבלתי מתפשר, ממש מאבא אוהב ומחבב, הרב זמרוני ציק.

מהרב זמרוני ניתן ללמוד הרבה, ואין אני כאן רוצה להיכנס להספדים משום שתיכף ומיד הרבי שליט"א מלך המשיח בא לגאול אותנו ואנו כבר בירושלים.

אך מעט, ממש על 'קצה המזלג' הנקודה של דור השביעי היא פשוט להיות זמרוני.

זוכרים אנו היטב איך ממול לכל ההשמצות מבית ומחוץ הרב זמרוני עמד איתן, הכל על פי הרבי שליט"א מלך המשיח, שהזמינו אותו לאירוע, גם אם האירוע היה חשוב שלא יהיה, הוא כתב לרבי שליט"א, ואכן מה שהרבי ענה כך הוא עשה. היו אירועים גדולים שפספס והחמיץ כביכול, אך עם האמת הוא הלך ולא סטה מן הדרך.

גם כעת, יש לנו חסידי חב"ד את הזכות להגיע בבגדי שבת ל'עצרת גאולה ומשיח' שתתקיים בעוד כשלושה שבועות בבת ים, לא ננוח ולא נשקוט עד ההתגלות או כמו שהרב זמרוני אמר "לא מורידים את הרגל מהגז".

כולנו מביאים את אנ"ש ועמך בית ישראל לעצרת האמונה בבת ים! נתחזק באמונה הטהורה ובשליחות היחידה שנותרה קבלת פני מלכות הרבי שליט"א מלך המשיח בעולם תיכף ומיד ממש!

 

שימרו לעצמכם מקום בהסעות לעצרת הענק! הסעות מכל רחבי הארץ! לפרטים: 03.658.4633.

 

 

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...