האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

הוא לא מוריד את הדגלון אף פעם

סיפור אישי

אתר הגאולה 857 צפיות 0

הוא לא מוריד את הדגלון אף פעם

היום היינו בשייט, מספר הרב יעקב גורפינקל, ישב לידנו איש כבן 50 בערך חזות חילונית לגמריי, ודגלון על החולצה..כן דגלון!! אני לא שמתי לב לזה עד שיעקב העיר את תשומת ליבי. החלטנו שחייבים לברר את זה..
התחלנו איתו בשיחה (שמו בועז) ולאט גלשנו לעניין של הדגלון, שאלנו אותו לפשר העניין והוא אמר "את הדגלון הזה אני לא מוריד בחיים!! הרבי הציל את חיי וזאת התודה הצנועה שלי אליו".
אמרנו לו שנשמח שישתף אותנו בסיפור שלו, ואז התחיל לספר שלפני 15 שנים סבל רבות מהלב, עשה ניתוח אחד שפחות הצליח, וכשהציעו לו לעשות ניתוח נוסף הודיעו לו שיקח בחשבון שסיכוי גדול מאוד שלא ישרוד את הניתוח ואם ישרוד סיכוי קלוש שיחזור לחיים רגילים.
בתקופה זו היה הולך לשיעורי תורה בעיר שלו, ופגש שם בחבדניק, הרב ידגר. ובהתייעצות איתו החליטו לכתוב לרבי באגרות קדש. הרבי שליט"א מלך המשיח ענה שיהיו בשורות טובות ולהתייעץ עם רופא ידיד ובגדול לעשות את הניתוח. ואז קיבל החלטה שעושה את הניתוח עם הברכה של הרבי שליט"א מלך המשיח.

כשסיפר זאת לאשתו, היא חששה ולא הסכימה לקבל. וכשראתה שבעלה איתן בדעתו פנתה לרב שיפתח שוב באיגרות, הפלא ופלא אותה תשובה יצאה גם לאשתו!!
החליטו לעשות את הניתוח בברכתו של הרבי שליט"א מלך המשיח!

בהכנות לניתוח היה קושי כלשהו שממש סיכן את חייו, ואז פנה אל הרבי שליט"א מלך המשיח ואמר "רבי, נתת ברכה שהכל יהיה בסדר"! הוא מספר שבאותו רגע ראה את הרבי ממש במוחש בחדר ניתוח!! הרבי עשה תנועה של "דידן נצח" ואז העניינים התחילו להסתדר וסוף סוף יכלו להתחיל בניתוח, הוא מספר שהרבי הלך לאט לכיוון הדלת ויצא....
הניתוח הצליח, ומאז כבר עברו 15 שנים והיום הוא סיפר לי וליעקב את הסיפור הנפלא הזה! כמובן השגחה פרטית ענקית וזריקת אמונה מטורפת!
כמובן מאז את הדגלון הוא לא מוריד!!! (-:

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...