הוצאה לאור

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ד' שבט התשע"ז, 08:10

דברי משיח תשנ"ב חלק ג'

הכרך השלישי ואחרון של "דברי משיח - תשנ"ב". בספר עב הכרס, מופיעות השיחות האחרונות לעת-עתה שזכינו לשמוע מפה קדשו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, בחדשי שבט ואדר-ראשון תשנ"ב, במתכונתם המקורית כפי שנאמרו בשעת ההתוועדות (בתרגום ללה"ק), ר"ד מחלוקות הדולרים עד יום ראשון, כ"ו אדר ראשון תשנ"ב, ועוד. רשימת נציגי המכירה באה"ק בסוף הכתבה.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ג' שבט התשע"ז, 21:26

קמפיין הפצה ענק ליו"ד שבט

במסגרת ההכנות לקבלת הנשיאות בראש השנה להתקשרות י'-י"א שבט הבעל"ט, עסוקים ב'ממש' במרץ רב בהפצת והפקת חומרי הסברה בעניני גאולה ומשיח. לרגל יום הבהיר הודפסה כמות ענק של עלוני הסברה אודות מלך המשיח והגאולה האמיתית והשלמה.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ד טבת התשע"ז, 14:35

הרבי שליט"א מה"מ והבאבא סאלי

ביום ד' שבט יחול היארצייט של הבאבא סאלי הקדוש. הרב ליאור מלכה מבית חב"ד צפון הנגב הוציא גם השנה עלון לחלוקה אודות הקשר בין שני האישים, במסגרת "לחיות בעידן הגאולה". פרטים בכתבה.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"א טבת התשע"ז, 17:52

ב'ממש' נערכים במרץ ליו"ד שבט

בימים אלה מחדשים את מלאי ההפצה של חומרי ההסברה, העלונים, הסטיקרים, השלטים והחוברים בעניני משיח וגאולה, לקראת יום הבהיר יו"ד שבט יום קבלת הנשיאות של הרבי מלך המשיח שליט"א. לרגל היום הגדול ייצאו מאות השלוחים ופעילי משיח בכל רחבי תבל כדי לקשר את אנשי מקומם אל הרבי מלך המשיח שליט"א ולקבל את מלכותו מתוך שמחה וטוב לבב. לפרטים והזמנות: 077-5123-770 או באתר

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ב טבת התשע"ז, 16:16

הדפסה חדשה של "בית חיינו"

בימים אלה נערכים ב'ממש' להדפסה הסט המיוחד 'בית חיינו', הכולל חמישה כרכים וכ2500 עמודים המודפסים על-גבי נייר כרומו משובח. הסט כולל בתוכו את כל השבועונים הפופולאריים 'בית חיינו' שיצאו לאור בשנות הנפלאות תש"נ-תשנ"ב המתארים בפרוטרוט את הנעשה והנשמע בבית חיינו – 770. פרטים בכתבה.

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"ב טבת התשע"ז, 15:33

יובל השלושים: חיזוק לספריות הילדים

במסגרת האירועים לה' טבת – יובל השלושים – נערכה יוזמה ייחודית וברוכה, הרחבת ופתיחת ספריות לילדים בעיקר בתלמודי-התורה ובתי הספר. בדורנו זה אשר יש בו הרבה משחקי מסך הקורצים לילדינו, יש לעשות מאמץ מיוחד על-מנת לשמור עליהם בחינוך על טהרת הקודש, ובפרט בספרי איכות חינוכיים וערכיים. פרטים ותמונות בכתבה

הוצאה לאור / מערכת האתר - ג' טבת התשע"ז, 21:19

פנסאים: גליון מרהיב לרגל ה' טבת

זה עתה יצא מבית הדפוס הבטאון החסידי והפופולארי "פנסאים" בגליון מיוחד לרגל ה' טהת דידן נצח יובל שלושים שנה , היו"ל ע"י 'ממש' – מרכז ההפצה בארה"ק, להעצמת המחשבה דיבור ומעשה בענייני גאולה ומשיח. לקבלת עיתון חינם ולהצטרפות למוקד 'ממש' בוואצאפ 0542248770 לצפיה במגזין בכתבה

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ג' טבת התשע"ז, 19:57

הנחה מיוחדת על ספרי המאמרים ו"דברי משיח"

ב-ה' טבת קונים ספרי מאמרים. כשהרבי שליט"א מלך המשיח אומר לקנות ספרים וללמוד בהם כדי לזרז את פדיון הספרים שנשארו באותה מדינה, בוודאי שקודם כל הכוונה לתורת הרבי שליט"א מלך המשיח - שיחות ומאמרים, וה"תוך" של זה, התמצית וה"שמן" - מאמרי חסידות של הרבי שליט"א מלך המשיח. יריד ה' טבת מרכז ממש, מתתיהו 16 בני ברק, ימים שני שלישי רביעי (ד' - ו' בטבת) משעה 12:00 עד 10:00 בלילה.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ה כסלו התשע"ז, 20:21

המלמד רפאל: אורי מגלה מי זה המשיח

חדשות גאולה! ספר חדש על המדף: אורי מגלה מיהו המשיח. ​אורי יוצא למסע בו הוא מחפש מיהו מלך המשיח הצטרפו לאורי בתהיותיו וצאו עמו בריקוד עם חשיפת התגליות ה(לא?) מפתיעות... עכשיו על המדף.

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"ח כסלו התשע"ז, 14:16

פנסאים: גליון חג מרהיב לחג החגים

מהדורה מיוחדת של בטאון הפנסאים התקבלה בשמחה רבה ע"י חסידי חב"ד די בכל אתר ואתר. רבבות מגזינים הודפסו והוזמנו ע"י מארגני התוועדויות חג הגאולה, ואף אנשים 'פרטיים' רבים ומנויי הבטאון בכלל הזמינו עותקים רבים במחיר מסובסד על מנת לחלק בהתוועדות המקומית בעירם. בבטאון המושקע סיפור המאסר והגאולה באופן מעובד ובגרפיקה משובחת, מאמרים על תורת החסידות, טורים מרתקים על מהותו של יום ותפקידם של המשתתפים בהתוועדויות י"ט בכסלו ראש השנה לחסידות. להזמנות להתוועדות שלכם: 077-5123-770 לצפייה בגיליון

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ח כסלו התשע"ז, 14:12

ממש: הכנות ליריד הספרים המסורתי

בימים אלה נשלמת ההיערכות ליריד הספרים המסורתי של ממש בבני ברק. בנוסף להוצאת ספרים איכותית וחסידית, עורכים מידי שנה ב'ממש' מכירה מיוחדת ומסובסדת של ספרי חסידות בכלל ובפרט ספרי גאולה ומשיח. ביריד הגדול ישנם ספרים מכל ההוצאות ולכל הגילאים, ורק ב'ממש' ניתן להשיגם במחירים ובהנחות הגדולות ביותר. היריד הגדול של ממש שם דגש עיקרי כמידי שנה למלאי המגוון ביותר לספרי גאולה ומשיח אשר הלימוד בהם הוא הדרך הישרה לפעול הגאולה האמיתית והשלמה.

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"ח כסלו התשע"ז, 13:58

תדפיס מיוחד של 'המשך' פדה בשלום

לקראת חג הגאולה י"ט כסלו הבעל"ט, הו"ל "המכון להפצת תורתו של משיח" קובץ מיוחד, ובו "המשך" של שני מאמרי דא"ח מכ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, שנאמרו בחג הגאולה י"ט-כ' כסלו תשכ"ז - לפני חמישים שנה, המיוסדים על ד"ה פדה בשלום עזר"ת - מלפני מאה שנה. ויהי רצון שע"י הדפסת ולימוד תורתו של משיח, נזכה ל"פדה בשלום" - "פדאני לי ולבני מבין אומות העולם" בגאולה האמיתית והשלימה תיכף ומיד ממש.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"א כסלו התשע"ז, 21:26

הכנה רבתי לחג החגים י"ט כסלו

לרגל ראש-השנה לחסידות, יום אשר בו אור וחיות נפשנו ניתן לנו כדברי רבותינו נשיאינו, וכן במסגרת השליחות היחידה שנותרה – קבלת פני משיח, יוצאים ב'ממש' במבצע הפצה ענק על מהותו של היום המיוחד וכן אודות לימוד תורת החסידות. בימים אלה מופץ בתפוצה רחבה העלון המהודר על י"ט כסלו, אשר בו מובא עניינו של היום, לפרטים נוספים והזמנות: 'ממש' 077.5123.770

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"א כסלו התשע"ז, 20:24

'ממש': קטלוג של אור הגאולה לחנוכה

בימים אלה מגיעה ההיערכות לשיאה בקרב בתי חב"ד והשלוחים ברחבי תבל, לקראת חג החנוכה הקרב ובא. בחפ"ק מבצע החנוכה של "מרכז ההפצה – ממש", כבר הכריזו על הגברת האור והגדילו את כמויות חומרי ההסברה בהיערכות לביקוש שיא ע"י השלוחים ואנ"ש.