הוצאה לאור

הוצאה לאור / מערכת האתר - א' כסלו התשע"ז, 17:34

הפצה נרחבת לספר החדש – ילקוט אמרים

'דבר בעיתו מה טוב'. בהשגחה פרטית, ולרגל 30 שנה ליום הבהיר ה' טבת, יצא הספר שכולם חיכו לו, "ילקוט אמרים" שמו. עם הספר ניתן לקיים בהידור את רצונו של הרבי שליט"א מלך המשיח, ללמוד עניני גאולה ומשיח, וללמוד בכל יום מחודש כסלו פתגם יומי מכל אחד מרבותינו נשיאנו.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ב חשון התשע"ז, 21:09

ספר חדש "ילקוט אמרים"

חודש וחצי לפני וב'ממש' מתחילים להיערך לקראת ה' טבת בשיא המרץ והשטורעם. ספר ראשון יצא לאור במסגרת אירועי ה' טבת יובל ה30. הספר נקרא "ילקוט אמרים" וכולל בתוכו שלושים מושגי יסוד בתורת הגאולה, ועליהם ליקוטים מתורת כל רבותינו נשיאינו על כל נושא ונושא.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ט חשון התשע"ז, 15:52

עוד 24 שעות ההשקה הראשונה

בעוד 24 שעות, בכינוס כ' חשון, יושק הספר החדש הראשון לקראת ארועי ה' טבת ביריד מוצרי גאולה ומשיח בלובי של אולם "בראשיתה", דרך המכבים 56 ראשל"צ.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ח חשון התשע"ז, 21:14

ממש: לוגו להפצת ספרי גאולה

השנה ימלאו אי"ה שלושים שנים ליום הבהיר ה' טבת – חג הספרים החב"די. ב'ממש' עסוקים כבר מחודשי הקיץ בהכנות מאסיביות לקראת יובל השלושים בתנופה מחודשת להפצת ספריo. לרגל האירועים הופק מותג לוגו מיוחד לה' טבת אשר יינתן בחינם לכל העוסקים בהפצת המעיינות. אי"ה ביום ראשון הקרוב בצהריים תינתן יריית הפתיחה לאירועים המיוחדים. להרשמה למוקד 'ממש', 054-2248770

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"ז אלול התשע"ו, 12:56

יצא לאור: 'פנסאים' לח"י אלול

לרגל ט"ו וח"י אלול וכהכנה לחודש החגים ונסיעת החסידים לחצרות קדשנו, יצאה לאור מהדורה מיוחדת של הביטאון החסידי והפופולארי 'פנסאים'. בין המגוון המרתק של הכתבות ניתן למצוא סקירה אודות דמותו של מלך המשיח, מאמר על ענין התשובה של חודש אלול, נאום שנישא בישיבה ליום אחד, פרויקט מיוחד של חשבון נפש, סקירה על ההכנות הגואות בבית חיינו 'וצידה לדרך' - כל מה שחסיד צריך לעשות בחודש הקרוב

הוצאה לאור / מערכת האתר - א' אלול התשע"ו, 09:20

כולם יבינו 10

קמפיין חדש עלה לאחרונה עם הסלוגן "כולם יבינו עשר", וכעת אנו חושפים כי המדובר בקמפיין לסדרת עלונים מרהיבים על עשרת המבצעים, בהפקת מרכז חב"ד העולמי לקבלת פני משיח. העלונים כתובים ברמה גבוהה וביחד עם זאת בשפה עכשווית המותאמת לקהל הרחב, ודגש מיוחד הושם על כך שהמידע יהיה פרקטי על מנת שיביא למעשה בפועל.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - א' אלול התשע"ו, 07:10

לוח השנה של ימות המשיח

לוח השנה של ימות המשיח לשנת תשע"ז יצא לאור. הלוח של הרבי שליט"א מלך המשיח שכבש את לב הציבור בישראל מופץ בימים אלה בפריסה ארצית. מנהלי מוסדות, בתי חב"ד ובתי משיח, פעילים ותמימים, הזמינו בהקדם על מנת להבטיח לפעילותכם את הכמויות הנדרשות, מחיר מסובסד שקל וחצי ליחידה, 058-7462770 , טלפון נוסף להשארת הודעות בו יחזרו לפניות בהקדם, 077-6647543

הוצאה לאור / אתר הגאולה - כ"ב אב התשע"ו, 10:50

ממש: פנסאים 5 יצא לאור

גיליון "פנסאים" מס 5 של ממש, יצא לאור, ובו כמות של כתבות מרתקות בנושאים מגוונים. להורדה בפרמט PDF ותמונות להתרשמות בכתבה.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ט אב התשע"ו, 12:47

ממש: נפתחה התערוכה לחינוך על טהרת הקודש

היום בבוקר נפתחה התערוכה השנתית, למחנכים, גננות והורים לענייני חינוך על טהרת הקודש. התערוכה נפתחה בבוקרו של יום באולם 'ממש' רחוב מתתיהו 16 בבני-ברק, ואוצרת בתוכה מוצרי תוכן, קישוט ויצירה לילדי ישראל החדורים בבשורת הגאולה האמיתית והשלמה. בתערוכה מוצגים עשרות רבות של פלקטים, מדבקות, דפים ויצירות על טהרת הקודש, יחד עם חומרי יצירה וציוד אמנויות במחירים מוזלים לרווחת המחנכים והמחנכות. התערוכה תימשך אי"ה עד ליום רביעי הקרוב כ' מנחם-אב ותפעל בין השעות 11 בבוקר ועד ל9 בערב ברציפות. תמונות.

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"ז אב התשע"ו, 14:10

היום: תערוכת ממש למחנכים

היום (שלישי) י"ח מנחם אב, ועד כ' מנחם אב, תערוכת מוצרים לגיל הרך בממש, מותאם לגני חב"ד וחיידרים בתכנים שמחדירים מסרים חסידיים של התקשרות לרבי שליט"א מלך המשיח.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - ז' אב התשע"ו, 09:00

כמה ימים בשנה אתם משקיעים?

כמה ימים בשנה אתם משקיעים בהפצת בשורת הגאולה? הקדישו בלוח השנה של 'ממש' ימים לזכות יקיריכם. עלות יום של שותפות - 360 ש"ח (בתשלומים נוחים) חייג עכשיו: 077-5123-770 סמס או וואצאפ: 054-2248770

הוצאה לאור / אתר הגאולה - כ"ח תמוז התשע"ו, 14:22

עוד מעשה קטן והוא כבר כאן

התמימים במגדל העמק יודעים שעוד מעשה קטן ומשיח כבר כאן! כמה תמימים מת"ת מגדל העמק החליטו שלכבוד י"ב י"ג תמוז יצאו מדבקות חדשות מאירות עיניים שבה כתוב"גם מגדל העמק יודעת שעוד מעשה קטן ומשיח כבר כאן! המדבקות יופצו בצורה נרחבת בעז"ה ישר כוח לתמימים שמואל הושיאר ושנאורי קעניג.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ז תמוז התשע"ו, 14:05

הכרך האחרון של ספרי המאמרים

אמש (א') הופיע מבית הדפוס כרך מספר 26 ואחרון מסדרת מאמרי כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א על פרשיות התורה והמועדים, והוא ספר המאמרים נ"ך-מאחז"ל (הכולל את כל המאמרים שלא נכללו בכרכים הקודמים, וכן מילואים - מאמרים שהגיעו לידי המו"ל אחרי הדפסת הספרים אליהם שייכים). עם הופעת כרך זה, הושלמה (בסדרה זו, יחד עם שני כרכי "ספר המאמרים באתי לגני" בהוצאת "ועד להפצת שיחות") הדפסת כל מאמרי כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א (שהגיעו לידינו).

הוצאה לאור / אתר הגאולה - כ"ג תמוז התשע"ו, 12:21

פירסום ראשון מאמר לפ' מטות

לקראת ש"פ מטות (באה"ק), מפרסם "המכון להפצת תורתו של משיח" מאמר דא"ח מכ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א בפרסום ראשון - ד"ה וידבר משה אל ראשי המטות תשכ"ו, מלפני חמישים שנה. מאמר זה לא הי' תח"י המו"ל בעת הדפסת ספר המאמרים במדבר ח"ב, ונדפס בספר המאמרים נ"ך-מאחז"ל (במדור המילואים), העומד לראות אור אי"ה בימים אלה.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - י"ח תמוז התשע"ו, 16:21

משיח בכיכר • מגזין "הפנסאים" במהדורה מיוחדת

מעמד הקהל הגדול ביותר בעולם לשנת תשע"ו: רבבות התקהלו בכיכר רבין בתל-אביב "לקבלת פני משיח צדקנו" • במהלך השבוע האחרון יצא לאור המגזין הפופלארי "הפנסאים" של מרכז ההפצה באה"ק "ממש", אשר כל כולו הוקדש לעצרת הרבבות• לקריאה

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"ג תמוז התשע"ו, 13:55

מבצעים ממש ללימוד הל' ביהב"ח

בימים אלה מופצים עזרי הלימוד של הלכות בית הבחירה בכל רחבי הארץ. ארגון 'ממש' שעומד במשך כל השנה בחזית ההפצה של הוראותיו ומבצעיו של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, הפיק חומרים רבים שמסייעים בידי השלוחים ואנ"ש להתעסק בהנחלת ולימוד ענייני בית המקדש אשר פועלים את בנין בית המקדש השלישי בפועל ממש.

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"ג תמוז התשע"ו, 10:25

מבצע שלושת השבועות הוקדש לע"נ הרב ראפ

מאה אלף עלוני הסבר ולימוד על הלכות בית הבחירה יצאו לאור בימים אלה, כאשר הלימוד והעיון בהם מוקדש לזכרו של המשפיע הבלתי נשכח הרה"ח יקותיאל מנחם ראפ, משגיח ישיבת תות"ל המרכזית ב770. העלונים המהודרים נותנים הסבר תמציתי וקולח על מקומו ומבנהו של בית המקדש, תוך שימת לב לכל הפרטים כפי שהם מוארים בתורתו של הרבי מלך המשיח שליט"א.

הוצאה לאור / מערכת האתר - א' תמוז התשע"ו, 13:15

עלון פירסום חדש ממש למבצע מזוזה

אין צורך להסביר את חשיבות עלוני פירסום מבצע מזוזה לפעילי חב"ד שאמונים על הפצה, ואת הרווח בפרנסה של המתעסקים במבצע מזוזה. ואת הנחיצות של עלוני פירסום חדשים שמושכים את העין. עלונים מהודרים על מבצע מזוזה, מסבירים בטוב טעם ובשפה ברורה את מעלת המצווה והדרכה מעשית לקיומה על דף כרומו צבעוני. להזמנות 077-5123770 ...מה עם העלון ברוסית?