הוצאה לאור

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"ג תמוז התשע"ו, 10:25

מבצע שלושת השבועות הוקדש לע"נ הרב ראפ

מאה אלף עלוני הסבר ולימוד על הלכות בית הבחירה יצאו לאור בימים אלה, כאשר הלימוד והעיון בהם מוקדש לזכרו של המשפיע הבלתי נשכח הרה"ח יקותיאל מנחם ראפ, משגיח ישיבת תות"ל המרכזית ב770. העלונים המהודרים נותנים הסבר תמציתי וקולח על מקומו ומבנהו של בית המקדש, תוך שימת לב לכל הפרטים כפי שהם מוארים בתורתו של הרבי מלך המשיח שליט"א.

הוצאה לאור / מערכת האתר - א' תמוז התשע"ו, 13:15

עלון פירסום חדש ממש למבצע מזוזה

אין צורך להסביר את חשיבות עלוני פירסום מבצע מזוזה לפעילי חב"ד שאמונים על הפצה, ואת הרווח בפרנסה של המתעסקים במבצע מזוזה. ואת הנחיצות של עלוני פירסום חדשים שמושכים את העין. עלונים מהודרים על מבצע מזוזה, מסבירים בטוב טעם ובשפה ברורה את מעלת המצווה והדרכה מעשית לקיומה על דף כרומו צבעוני. להזמנות 077-5123770 ...מה עם העלון ברוסית?

הוצאה לאור / אתר הגאולה - א' תמוז התשע"ו, 13:03

ממש תוציא לאור ספר חדש בג' תמוז

אי"ה לרגל ג' תמוז יום בו מתרבים הפעולות ומתחזקת האמונה בדברי הרבי מלך המשיח שליט"א, ייצא לאור בעזרת ה' ספר חדש וייחודי בענייני גאולה ומשיח, לחיזוק ההתקשרות והפצת בשורת הגאולה. הספר בפורמט היחודי של ספרי ההפצה של 'ממש', יקל על המעוניינים להחכים בלימוד תורת הגאולה והליכה מחיל אל חיל בלחיות עם הזמן של ימות המשיח. הפרטים המלאים ייחשפו בהמשך. לקבלת עדכונים בוואצאפ-שלחו הודעה אל 054.2248.770 עם שמכם.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ה סיון התשע"ו, 14:54

ספר המאמרים דרושי חתונה

היום יצא ממכבש הדפוס ספר המאמרים – דרושי חתונה, ובו מאמרי כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א המבארים את דרושי החתונה של כ"ק אדמו"ר מהוריי"צ, כ"ק אדמו"ר (מהורש"ב) נ"ע, ועוד מאמרים המבארים עניני שידוכין ונישואין.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ג סיון התשע"ו, 18:23

פנסאים מס. 3 PDF

זה עתה הגיע מבית הדפוס הגליון השלישי של בטאון הפנסאים היו"ל ע"י 'ממש' - מרכז ההפצה בארה"ק, להעצמת המחשבה דיבור ומעשה בענייני גאולה ומשיח. הבטאון התקבלו בשמחה ובהתרגשות על-ידי חסידים ואנשי מעשה בכל רחבי הארץ והעולם, ונקראים בשקיקה ע"י רבים רבים השואפים להחכים ולהוסיף בעשייה בשליחות היחידה של כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א 'קבלת פני משיח צדקנו'. בגליון הנוכחי עיונים בתורת הגאולה מהרב משה קורנוויץ, התעוררות בעבודת ה' מהמשפיע הרב זלמן לנדא, סקירה על ההיערכות המאסיבית למעמד ההקהל הגדול בעולם, עיונים בדברי המלך לקראת ה'חופש הגדול' מהרב מנחם דורון, הצצה לפעילות 'ממש' לילדים ופעוטות, וכמובן טורים מעניינים ומחכימים. לקריאה והורדה להצטרפות למוקד 'ממש' בוואצאפ 0542248770

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"א סיון התשע"ו, 17:59

שבועיים לפני: הרב שמעון ויצהנדלר. מרתק

עשרים ושתים שנה אחרי. העולם זע ונע וכמעט קט נדמה כי יצא מציר סיבובו הקבוע. החרדים מתרעשים ומתבהלים מביצועיו החדשים של העולם-הזה על שלל קסמיו ואחיזת עיניו ומתפלאים להיכן נבוא ולאן נלך, ולהבדיל בין קודש לחול אומות העולם יראים זה מזה משינויים הרי גורל במציאות העולמית, הפוליטיקאים והיחצנים שמסביבנו ומתוכנו הפכו לערמומיים ומתוחכמים יותר ויותר, זה בחיוכיו השיקריים וזה בדיבוריו החלקלקים...

הוצאה לאור / אתר הגאולה - כ' סיון התשע"ו, 10:00

הערות הת' ואנש צפת 130

בכתבה: גיליון "הערות הת' ואנש" צפת 130, להורדה בפורמט PDF. לנוחיות הקוראים,העתקנו בכתבה את ההערות בענייני גאולה ומשיח.

הוצאה לאור / מערכת האתר - י"ז סיון התשע"ו, 11:30

ועד חיילי בית דוד: גבלה עצמית

גיליון מ"א בעניין חובת שמירת זמני הישיבה. בגיליון: • מרות מוחלטת להנהלת הישיבה • שמירת הסדרים • הרשות לעסוק במבצעים גם על חשבון הסדרים

הוצאה לאור / מערכת האתר - ט' סיון התשע"ו, 15:19

לשתף את הציבור באוצרות

בימים אלו, עמלים "המכון להפצת תורתו של משיח" בעריכת הכרך האחרון (מספר 26) בסדרת מאמרי כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א על פרשיות התורה והמועדים, והוא ספר המאמרים נ"ך-מאחז"ל (כרך מספר 25 – סה"מ דרושי חתונה – נמצא בדפוס). בכרך הנוכחי יוכללו אי"ה כל המאמרים שלא הופיעו בכרכים הקודמים, מכיון שאינם שייכים באופן מיוחד לשום פרשה או מועד. מי שיש לו מאמרים, וישלח, זכות הרבים תלוי בו, ותבוא עליו ברכה.

הוצאה לאור / מערכת האתר - ב' סיון התשע"ו, 23:45

מהפיכה של גאולה בחוברות לימוד להבנת הנקרא

מיזם חדש טומן בחובו מהפיכה של קדושה. כשמטרת החינוך הינה החדרת יראת שמים ולא הוספת בידיעות התלמיד - הכל נראה אחרת. לפניכם הזדמנות לרכוש חוברות לימוד קריאה על טהרת הקודש, חדורות משיח וגאולה לכיתות א'-ב'. החוברות 'חשבתי, הבנתי ידעתי!' נערכו ברמה לשונית גבוהה מאד, בעלות מגוון תרגולים מקוריים ומלוות בציורים וסיפורים חסידיים בכל עמוד.

הוצאה לאור / אתר הגאולה - כ"ו אייר התשע"ו, 10:04

פרשת במדבר - אחדות ישראל

הרבי שליט"א מלך המשיח ציין בשנת תשמ"ו את פרשת במדבר לפני חג השבועות כזמן מיוחד לאחדות ישראל וביקש "בקשה נפשית" הרב ליאור מלכה שלח אמרות רבותינו נשיאינו בעניין אהבת ישראל.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ד אייר התשע"ו, 19:11

קטלוג שבועות של מרכז ההפצה 'ממש'

קטלוג שבועות של מרכז ההפצה 'ממש' במסגרת הפעילות להכנת העולם לקבלת פני משיח, נערכים בכל רחבי תבל למבצעי חג השבועות, ובראשם לקיים את הוראת הרבי מלך המשיח שליט"א להביא יהודים רבים ככל האפשר ובפרט את ילדי ישראל ה"ערבים" לשמיעת עשרת הדברות בבתי הכנסת.

הוצאה לאור / מערכת האתר - כ"ג אייר התשע"ו, 08:44

רשימת הנציגים לרכישת ספר המאמרים ר"ח

לפני כשבוע יצא לאור הכרך מספר 24 בסדרה הפופולארית של מאמרי כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א על סדר פרשיות התורה והמועדים, והוא ספר המאמרים ראש חודש. בספר עב הכרס, חמישים ושבעה מאמרים השייכים לשבת ערב ראש חודש ("מחר חודש") ולראש חודש. להלן רשימת הנציגים

הוצאה לאור / מערכת האתר - ט"ז אייר התשע"ו, 17:15

הופיע: ספר המאמרים ראש חודש

היום (ג') יצא ממכבש הדפוס כרך מספר 24 בסדרה הפופולארית של מאמרי כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א על סדר פרשיות התורה והמועדים, והוא ספר המאמרים ראש חודש. בימים אלו מופץ הספר ברחבי אה"ק ובניו יורק, ובקרוב נפרסם אי"ה את רשימת הנציגים.

הוצאה לאור / מערכת האתר - ט"ו אייר התשע"ו, 10:46

הופיע: מהדורה נוספת לביטאון הפנסאים

לאחר שרבבת מגזינים של "הפנסאים" הופצו לקראת י"א ניסן, והתקבלו בשמחה ובהתלהבות רבה על-ידי חסידים ואנשי מעשה ברחבי העולם, הוחלט ב'ממש' להוציא בטאון נוסף ומהודר לקראת פסח-שני ול"ג בעומר, הגדוש בכתבות, מאמרים והגיגים לדור השביעי. לקריאת הביטאון