האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

הפקה מרשימה ומשובחת מבית 'ממש'

הוצאה לאור

אתר הגאולה 391 צפיות 0

הפקה מרשימה ומשובחת מבית 'ממש'

אלבום השליחות

עשרות ספרים, ביניהם כמה וכמה רבי-מכר אמיתיים הוציאו לאור ב'ממש' – מרכז ההפצה בארץ-הקודש, אך כעת נדמה כי נשבר שיא חדש כאשר רמת תוכן גבוהה יחד עם הפקת איכות והנגשה התמזגו להם יחדיו אל הספר החדש: אלבום השליחות – הקריאה הנצחית לכל אחד ואחת.

בספר מהודר ומפואר במיוחד, אשר הושקעו בו השבחות מיוחדות בגשמיות ורוחניות, קובצו למקום אחד מאות אמרות וציטוטים קצרים על חובת השליחות האישית והציבורית של כל אחד ואחת. בנוסף ישנם מאמרי מבוא, ציורים מקוריים של הרבי מלך המשיח שליט"א, תמונות ומסמכים מרתקים אשר חלקם בפרסום ראשון.

מטרת האלבום פשוטה וברורה: לשמש ככלי הסברה ברור ונעים, לבאר ולהעביר את רעיון 'השליחות' וביצועו. בפועל ממש.

טיוטות ומהדורות-דמה רבות עבר האלבום בבית ההוצאה לאור, עד שבהתייעצות עם מומחים מהשורה הראשונה הגיעו לקונספט המוגש לפניכם. ההחלטה (האולי מפתיעה) של אנשי המקצוע מחוץ לחב"ד הייתה כי הציבור רוצה לראות את דבריו של הרבי בעצמו, הם יוקסמו וישתכנעו כאשר יגישו בפניהם את הרבי בכבודו ובעצמו הפונה אליהם בשפתו שלו.

לאחר שנפלה ההחלטה ונקבע אופן ההגשה, עבדו חברי המערכת של 'ממש' במשך חודשים ארוכים בכדי למצוא קטעים מתאימים, אשר יעבירו את המסר של הרבי מלך המשיח שליט"א ללא שום מחיצות וממוצעים, למעט פתיחת ראשי-תיבות והסברת מילים מוקשות.

שבעת הפרקים של הספר מובילים את הקורא צעד אחד צעד בדרך אל היעד – מטרת הדור, כולם ממש ב"אותיות הרב". מתוך הים העצום של תורת הרבי מלך המשיח שליט"א, נבחרו כמה מאות פתגמים קצרים עם הוד פנימי ומלאי עומק אשר דרכם המסרים יחלחלו ויכנסו בפנימיות היישר מהמעיין עצמו. ניתן להשיג את הספר בחנויות הספרים המובחרות, במשרדי 'ממש': 077.5123.770 ובאתר: www.mamesh.org

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...