מוזיקה חסידית

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - ח' סיון התשע"ו, 16:03

שהחיינו • הזמר החסידי באלבום ראשון בגיל 70

בתחילת העשור השביעי לחייו, משיק הזמר והיוצר ר' אהרון סיטבון את אלבומו הראשון כאדם שומר תורה ומצוות. סיטבון, השאיר מאחוריו קריירה מפוארת וזוהרת שכללה הופעות, אלבומים, אירוח בערוצי המדיה הגדולים והמובילים, וקהל גדול שהלך אחריו לכל מקום, והפכו אותו לסיפור הצלחה בתעשיית המוסיקה העולמית. אחרי שלושים שנות שתיקה מוסיקלית, בהן התמקד בלימוד התורה, פתח סיטבון ב"אגרות הקודש" שם קיבל מסר חד-משמעי מהרבי שליט"א מלך המשיח להשתמש בכישרון שחנן אותו הקב"ה.

מוזיקה חסידית / אתר הגאולה - י"ז אדר ב' התשע"ו, 13:00

לבו של העולם - הכותל, סינגל מחודש

המצב הביטחוני המורכב בירושלים ובכותל, כמו גם המחלוקת הקשה שהתעוררה סביבו, הובילו את שמחי להקליט גרסה חדשה לשיר, כדי לשים דגש מיוחד על חשיבותו הרבה לעם היהודי לדורותיו. הגרסה החדשה זכתה לעיבוד מוסיקלי עדכני של נדב ביטון ויודעי דבר יודעים לקבוע כי גם שירתו של שמחי השתבחה והתמלאה חום ורגש נוסף. "עיני כל העולם נשואות אל ירושלים ובית המקדש, והכותל הוא הזיכרון, בחינת 'אוד מוצל מאש'.

מוזיקה חסידית / אתר הגאולה - י"ב אדר ב' התשע"ו, 20:17

ארז יחיאל באלבום חדש שירים

הזמר והיוצר המוערך ארז יחיאל שב אלינו באלבום מחרוזות חדש ומגוון. האלבום כולל 5 מחרוזות עם 21 שירים – ובונוס מיוחד של השיר "ברע ובטוב", מילים: קטרין ברכה וארז יחיאל, לחן ועיבוד: עמוס כהן. השירים הכלולים באלבום הם שירי שמחות ושירי רגש ונשמה מוכרים וידועים, עם מאוולים בסגנון טורקי, ספניולי ספרדי, לצד שירים שארז יחיאל כתב והלחין. בין שירי האלבום ניתן למצוא את השירים: "מברוק עליק", "הלילה לילה", "וואלה מרה", "אתה המלך", "אעופה אשכונה'" ועוד שירים רבים וטובים...

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - כ"א אדר א' התשע"ו, 15:12

ניגון לרב שלום חריטונוב

באמצעות הניגון החסידי, הנקרא גם בפי רבותינו נשיאנו "קולמוס הנפש", ניתן לעורר בכל יהודי כוחות נעלמים ועד לציפיה לגאולה האמיתית והשלימה תיכף ומיד ממש. כעת משיקים ר' נמואל ודני אבידני וידאו-קליפ מיוחד ומרגש ל"ניגון לרב שלום חריטונוב". הקליפ מביא לידי ביטוי את הצד האמנותי של האלבום, באמצעות אחד הניגונים המיוחדים של חסידות חב"ד.

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - ט"ז אדר א' התשע"ו, 13:56

הת' שמעון אזולאי בשיר: "הנה זה משיח בא"

אמש, נערכה התוועדות חסידית רבתי בבית חב"ד בת-ים עיר הגאולה, לרגל פורים קטן. במהלך הערב, ליווה הזמר ר' שמעון אזולאי את השירה החסידית ואף לימד את השיר שכתב: "הנה זה משיח בא". נושא השיר עוסק אודות ייעודי הגאולה. ההתוועדות נחתמה בריקודי שמחה, זאת בהתאם להוראת הרבי שליט"א מלך המשיח לערוך ריקודים במהלך 60 יום של חודש אדר. לצפיה

מוזיקה חסידית / אתר הגאולה - י"ד אדר א' התשע"ו, 11:31

מנדי ג'רופי ויצחק מאיר בניגון חב"ד אך לאלוקים

הזמר יצחק מאיר לא נח לרגע. אך לפני חודשים ספורים השיק את האלבום מלווה מלכה שמשלים את סדרת האלבומים סביב שולחן השבת וכבר הוא מסתער אל עבר היעד הבא. בפרוייקט הנוכחי שמתבשל בימים אלה, יצחק מאיר ממשיך לקחת אתכם למסע מוזיקאלי סביב מעגל השנה היהודי והפעם התחנה משמחת במיוחד: אלבום פורים שמח.

מוזיקה חסידית / אתר הגאולה - י"ד אדר א' התשע"ו, 11:14

חיליק פרנק מציג ביצועים חדשים לניגוני חב"ד

נגן הקלרינט האהוב חיליק פרנק חוזר ובגדול. חמש שנים אחרי שאלבום ניגוני פורים הראשון, הגיע למעמד של 'אלבום זהב' כחודש בלבד אחרי יציאתו לאור, הוא חוזר עם אלבום המשך חדש בסדרת פורים בירושלים, המלא בשמחה חסידית אמיתית, ומרקיד עוד יותר מקודמו. פורים בירושלים 2. שלושה ניגונים מהאלבום לשמיעה בכתבה.