מוזיקה חסידית

מוזיקה חסידית / אתר הגאולה - י"ג תמוז התש"פ, 12:32

ברק גרוסברג בבארבי ת"א - גאולה

לכבוד חג הגאולה י"ב י"ג תמוז, שחרר הגיטריסט ברק גוסברג קליפ חדש מתוך הופעה בבארבי תל אביב בשנה שעברה מהמופע הענק "בוחרים משיח עכשיו" עם עריכה מגניבה ופסיכדלית לשיר אינסטרומנטלי שלי בשם גאולה

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - ו' תמוז התש"פ, 09:58

שימי אזולאי בלהיט חדש: רוצים משיח

הזמר החסידי והיוצר הפורה ר' שימי אזולאי, מפתיע בקליפ מקפיץ ומלהיב, עם תוכן אקטואלי. תחת השם "רוצים משיח" מביא את הצפיה והאמונה האיתנה, בביאתו הקרובה של משיח צדקנו - הרבי שליט"א. צפו ושתפו.

מוזיקה חסידית / אתר הגאולה - י"ט סיון התש"פ, 10:03

זעקת המלך והנבואה

שיר מדהים שחיבר יהודה פרימן ב770 שמבטא את האמונה בזעקות הרבי שליט"א מלך המשיח אל מול אטימות הפוליטיקאים.

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - י"ט אייר התש"פ, 00:59

דייייי" - סינגל חדש של מרדכי בן דוד

מי שאמר לעולמו די יאמר לצרותינו די. סינגל חדש של מרדכי בן דוד שיוצא לאור לכבוד ל"ג בעומר תש"פ. השיר הולחן ע"י מרדכי בן דוד לפני כשלושה שבועות בעיצומה של מגיפת הקורונה שהכתה בתדהמה את העולם, והפילה חללים רבים מאחינו בני ישראל בכל אתר ואתר.השיר יוצא הערב לכבוד ל"ג בעומר, יומא דהילולא של רשב"י, נקווה ונתפלל שבזכותו ובכוחו של ר' שמעון שיכול לפטור העולם, שהקב"ה יאמר לצרותינו די, ונזכה לגאולה שלימה ע"י הרבי שליט"א מלך המשיח.

מוזיקה חסידית / זמן הגאולה - י"ד ניסן התש"פ, 15:17

פסח כשר ושמח • הניגון הנבחר לפרק קי"ט

פסח כשר ושמח לכל בית ישראל והתגלות נאו! האזינו לניגון הנבחר מבין עשרות ניגונים שחוברו על פסוקים לפרק קי"ט בתהילים לכבוד יום הולדתו ה118 של הרבי שליט"א מלך המשיח, שהולחן ע,י הת' מאיר ששונקין

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - ח' ניסן התש"פ, 23:06

הלהיט החדש: הרבי שליט"א מבטיח

הלהיט החדש: בשל התפרצות הקורונה ופחד בציבור הוציא הזמר החב"די ר' חיים נחמן בנסמיאן להיט חדש בו הוא מבטא את המסר של הרבי שליט"א מלך המשיח כי ארץ ישראל זהו המקום הבטוח ביותר בעולם ושהגאולה ממש כאן. הרבי שליט"א מבטיח. לצפייה.

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - ט"ז שבט התש"פ, 04:49

לרגל י' שבט: לויק טובול משחרר את "חב"ד 4"

נדמה שאין עוד חסידות עתירת אלבומים מניגוניה כמו ליובאוויטש, אך האלבום החדש "חב"ד 4" הוא המרגש ביותר שראה אור אי פעם. שילוב מדהים של בחירת שירים עליה עמל חודשים ארוכים צוות ההפקה בראשותו של לוי"ק טובול, לצד עיבוד ותזמור מרשימים שכתב משה לאופר כשגולת הכותרת היא הביצוע הייחודי של מקהלת "יידיש נחת" עליה ניצח מוישי קראוס ועיבד קולית יוסי גרין. להאזנה.

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - כ"ט טבת התש"פ, 21:01

״עמך עמי״: סינגל חדש לנפתלי קמפה

שבועות ספורים לפני השקת אלבומו השני שיצא אי״ה לקראת ט״ו בשבט, משחרר נפתלי קמפה סינגל נוסף מתוכו: ׳עמך עמי׳ - שיר נוגע, מרגש ומשמח כאחד. מילות השיר מתוך פסוקי מגילת רות שמרגשים בכל פעם מחדש. להאזנה לחצו כאן.

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - א' כסלו התש"פ, 01:11

בזכות התורה: הלהיט החדש של שטיינמץ

את השיר מבצע אמן הרגש ר' מוטי שטיינמץ לכבוד מעמדי סיומי הש"ס, והוא הולחן ע"י צמד היוצרים אלי קליין ואיצי ברי על המקהלה הופקד ר' פנחס ביכלר ומקהלת מלכות ובהפקת שלום וגשל. "בְּשָׁעָה שֶׁאָמְרוּ ישראל נַעֲשֶׂה וְנִשְׁמָע. אָמַר הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא בִּזְכוּת התּוֹרָה וְלומדיה יִנָּצֵל הָעוֹלָם בִּשְׁבִיל שׁוֹשַׁנָּה זוֹ יִנָּצֵל הַפַּרְדֵּס" • האזנה עריבה.

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - י"א תשרי התש"פ, 03:49

"כי ביום הזה יכפר עליכם"

ערב יום כיפור הקדוש והנורא, גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד בשיר וקליפ תפילה חדש: "אל תשליכני". השיר בלחנו של המלחין והיוצר ר' שמשון ניימן מלונדון, בוצע לראשונה במסגרת דינר Shas-A-Thon של ארגון A Time שהתקיים בחודש אלול האחרון בלונדון - אנגליה. צפו.

מוזיקה חסידית / מערכת האתר - י"ד תמוז התשע"ט, 20:36

רועי לביא & ברק גרוסברג - מה צריכים ממני?

סינגל חדש בשיתוף פעולה של הזמר רועי לוי עם הגיטריסט ברק גרוסברג. סיפורו של השיר נבנה על סיופר על אחד מחסידיו של האדמו"ר הזקן בעל התניא שנכנס אליו ל"יחידות" לאחר שירד מנכסיו וסיפר לו עד כמה מצבו קשה וסיים בשאלה "מדוע הגיע אליי כדבר הזה?". האזנה נעימה.