האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

הזמר החבד"י בן ה-70 בסינגל-קליפ מרהיב: הגיע זמן גאולתכם! • לצפייה

מוזיקה חסידית

שניאור גרינפלד 444 צפיות 0

כבר אחרי שהגיע לגיל 70 הזמר והיוצר ר' אהרון סיטבון ממשיך בשליחותו לשמח את עם ישראל ולקראת אלבום שני מוציא סינגל-קליפ בשם "הגיע זמן גאולתכם" שנכתב על אותה גאולה לה כולנו מצפים, כי זאת המטרה הסופית והתכלית שלנו פה בעולם הזה, ועצם זה שיהודי שומע שהמשיח עומד להתגלות זה נותן לו כח • לצפייה ב"כתבה המלאה"

החסיד הזמר והיוצר ר' אהרון סיטבון ב"ה כבר עבר את גיל ה-70, ולפני שנה וחצי הפתיע את כולנו עם אלבום מיוחד משלו 'שהחינו', וכעת הוא מפתיע שוב עם סינגל ראשון מתוך אלבום נוסף שבדרך "הגיע זמן גאולתכם".

כחסיד חב"ד ליובאוויטש מלווה תדיר את סיטבון בקשתו של רבו הוד כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א, שמבקש כי "כל אחד מאיתנו יהיה שליח לבשר לעצמו, לבני ביתו, ולכל היהודים בסביבתו, כי הנה זה משיח בא", ובשנים האחרונות באמצעות מתנת הקב"ה אותה קיבל, לשיר ולשמח את עם ישראל, עם רבים משיריו המדברים על ענייני גאולה ומשיח ומבחינתו זוהי שליחותו.

יש לציין כי בנו הוא הבעל מנגן החבד"י ר' דוד סיטבון אשר גם הוא בעל קול מוזיקלי נפלא ושר ומזמר בחתונות ובכנסי גאולה ומשיח בארץ הקודש.

הסינגל החדש "הגיע זמן גאולתכם", שעל עיבודו וכתיבת המילים אחראים הצמד שמככבים כיום כמעט בכל פרוייקט מוסיקלי המכבד את עצמו אלי קליין & איצי ברי, וגם הוא נכתב על אותה גאולה לה כולנו מצפים, כי זאת המטרה הסופית והתכלית שלנו פה בעולם הזה, ועצם זה שיהודי שומע שהמשיח עומד להתגלות זה נותן לו כח להחזיק מעמד ולהמשיך לשמוח ברגעים האחרונים והקשים של הגלות, וזה מה שמזרז את ביאת המשיח.

כדי לנסות להמחיש ולו במעט את חווית הגאולה, ליקט סיטבון את נכדיו סביבו ויחד עם הגיטרה והבימאי אלי ציון יצאו הם אל העם, אל הכותל אל רחובות ירושלים, וגם אל המדבר - ומגיש קליפ ססגוני שכל כולו כמיהה והכנה לגאולה.

אנו מתפללים ומקווים יחד עם סיטבון כי עוד בטרם תספיקו ללחוץ על הקליפ ולצפות נשמע כולנו את שופרו של מלך המשיח - הרבי מליובאוויטש שליט"א ו"יגיע זמן הגאולה" - תכף ומיד ממש!

המילים:
הנה ימים באים
מה טוב ומה נעים
יבוא משיח צדקנו
הנה ימים באים
כולם כולם עולים
אל בית תפארתנו

הגיע זמן גאולתכם...

שופר גדול נשמע
עכשיו הגאולה
הנה משיח צדקנו
אור גדול יבקע
מתוך החשיכה
אור הגאולה

הגיע זמן גאולתכם...

קרדיטים:
לחן וביצוע: אהרון סיטבון |מילים ועיבוד מוסיקלי: אלי קליין & איצי ברי | יעוץ מוסיקלי: דוד סיטבון | הפקת וידאו: אייל ציון, חברת 'קולנוע לעם' 052-5569145 | ניו מדיה: בחזית | תודה מיוחדת לדוד קליגר.

לפרטים נוספים והזמנות לאירועים: 054-7607702 או במייל: Hassidisc@gmail.com

 

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...