האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

הזמר צח חכים מפציע בסינגל חדש: בזה היום

מוזיקה חסידית

אתר הגאולה 480 צפיות 0

צח חכים, בוגר מקהלת הילדים 'קולות מן השמיים' פוצח בקריירה מוסיקלית אישית. הסנונית הראשונה שהוא משחרר לאוויר העולם, מתאימה לעונת החתונות שנמצאת בעיצומה. את השיר 'בזה היום' כתב יוסי גיספן, הלחין והפיק מוסיקלית אלירן אביטל, כשעל הגיטרות אבי סינגולדה • הסיפור המלא

כבר מגיל צעיר הכירו סובביו של צח חכים מראשון לציון, כי הוא ניחן בכישרון מוסיקלי. לכן אך טבעי היה שיצטרף כסולן למקהלת הילדים 'קולות מן השמיים' של רפי ביטון. במסגרת המקהלה התמקצע צח ויחד עם שאר חברי המקהלה הופיע באירועים רבים, תפילות בבתי הכנסת ובקונצרטים עם התזמורת האנדלוסית על במות גדלות ונחשבות בארץ ומחוצה לה.

 לאחר שצלח בשלום את תקופת חילוף מנעד הקול, חזר צח בסערה אל ההופעות והאירועים. כיום, בגיל שמונה-עשרה, יחד עם פעילות חברתית ולימודיו בישיבה ההסדר בשדרות, הוא מוזמן לא מעט לשיר בחופות בחוץ לארץ, בשבתות חתן וכן ממשיך להנעים בקולו את בתי הכנסת בראשון לציון.

 הרצון להקליט שיר מקורי, תמיד היה באוויר ויצא לפועל רק לאחרונה עם תחושת הבשלות של צח ויציאתו לקריירה מוסיקלית אישית. מטבע הדברים הסנונית הראשונה שהוא משחרר לאוויר העולם, מתאימה לעונת החתונות שנמצאת בעיצומה. את השיר 'בזה היום' כתב יוסי גיספן, הלחין והפיק מוסיקלית אלירן אביטל, כשעל הגיטרות אבי סינגולדה.

 "בכל חתונה, עבור הקהל זה עוד חתונה, אבל בשביל החתן וכלה זה היום היחיד והמיוחד. מילות השיר 'בזה היום' מלאות קדושה ורגש, כדי להיות עם החתן והכלה במעמד המרגש הזה ולגעת בלב של האנשים" – אומר צח, שמבטיח שזאת רק הסנונית הראשונה והוא כבר עובד על שירים נוספים במגוון סגנונות שיראו אור אי"ה בקרוב.

 

האזנה עריבה!

לפרטים נוספים: יוסף ארנפלד  050.6962026 |  YosefPR@gmail.com

 

donate

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...