פעילות משיח

פעילות משיח / שיחת הגאולה - י"ח אייר התשע"ז, 18:55

הרבי שליט"א מלך המשיח בתהלוכה

הרבי שליט"א מלך המשיח יצא לתהלוכת ל"ג בעומר המרכזית באיסטרן פארקווי לעיני עשרות אלפי אנשים, אמר שיחה, והתבונן בנחת רוח במוצגי התהלוכה ובדגלי משיח הרבים שליוו אותם.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ח אייר התשע"ז, 03:51

מאות אלפי חוגגים במירון

מאות אלפי יהודים חוגגים משעות הליל המאוחרות במירון בציון רשב"י את יום ל"ג בעומר יום ההילולא שלו. באירוע הנחשב לאחד האירועים השנתיים הגדולים ביותר בארץ ישראל, מאובטח על ידי אלפי אנשי ביטחון. עמותות חסד הכינו כמויות ענק של מזון ושתייה לחלוקה חינם לחוגגים.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ד אייר התשע"ז, 13:50

פעילות משיח בהילולת רבי מאיר

פעילות משיח בהילולת רבי מאיר. גם להילולת רבי מאיר בעל הנס שנערכה בעיר הקודש טבריה הגיעו פעילי בית חב"ד בהילולות הצדיקים. שם הם פתחו את דוכן הכתיבה לרבי שליט"א מלך המשיח באמצעות האגרות קודש, הנחות תפילין, מכירת ספרי חסידות וגאולה ומשיח. הפעילות שנחשבה פעילות שיא אצל האחראים, הגיעה לממדים עצומים. לתרומות: 058.422.7706.​ גלריה מהפעילות בכתבה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ג אייר התשע"ז, 21:55

מבצע הקיץ של צ"ה בעוטף ירושלים

אתמול (שני) נפתח בסערה פעילות מועדון הילדים "צבאות השם וטנק המצוות" ביישובים אדם,כוכב יעקב ותל ציון, הפעילות של עונת הקיץ ובו השתתפו למעלה מ 220 ילדים. בתנועת הנוער צבאות השם יצאו עם מבצע ענק "היסודות שלנו", במלאות 40 שנה ל122 הפסוקים, יעסקו החיילים והחיילות במשמעותם של הפסוקים. בנוסף הם ישננו משניות ותניא בעל פה ויזכו בפרסים יקרי ערך. גלריה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ז' אייר התשע"ז, 18:00

פעילות בשכונת נוה עופר

מתחילת השנה, בית חב"ד נוה עופר (תל כביר) בניהול הרב שמואל מחפוץ הרחיב את הפעילות, עם תפילות ושיעורים + כיבוד (כמובן) במרכז המסחרי למטה מידי ערב בשעה 18:45. בבקשה מכולם לבוא ולחזק את המניין ואת לימוד התורה. אפשר גם להקדיש את הכיבוד / השיעורים והתפילות לזכות / הצלחת / רפואת / ע"נ -0542542770 גלריה.

פעילות משיח / שניאור גרינפלד - ה' אייר התשע"ז, 20:10

ל"ג בעומר • הכנות שיא לפעילות התמימים במירון

ע"פ הוראת כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א נוהגים תלמידי התמימים ובראשם תלמידי ישיבת חסידי חב"ד ליובאוויטש בצפת לערוך פעילות מקיפה בהר מירון ביום שמחתו של התנא האלוקי רשב"י – ל"ג בעומר • יש לציין כי זאת השנה השלושים ושבע שבה יפעלו התמימים • לפרטים נוספים בכתבה המלאה

פעילות משיח / שניאור גרינפלד - ל' ניסן התשע"ז, 22:28

ממש: קמפיין "מוניות הגאולה" יצא לדרך

המוניות מפרסמות משיח ממש!: קמפיין מוניות הגאולה שע"י 'ממש' – מרכז ההפצה בארץ-הקודש, החל מיום שני כ"ח ניסן • במהלך הקמפיין יסתובבו אי"ה 115 מוניות שירות ברחבי הארץ כשהן נושאות בגאון את בשורת הגאולה של הרבי מלך המשיח שליט"א ואת קריאתו לפעול את ההתגלות • לסיפור המלא

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ"ז ניסן התשע"ז, 20:59

1000 כותבים באגרות בהילולת יהושע בן נון

פעילות משיח בהילולת יהושע בן נון. פעילי בית חב"ד הילולות הגיעו לכפר כיף אל חרס ופחתו דוכן כתיבה לרבי שליט"א מלך המשיח באמצעות האגרות קודש. כמו כן נפתח במקום דוכן מכירת מוצרי משיח וגאולה. הפעילים מציינים שיא חדש למקום זה, למעלה מ1000 כתיבות עם יהודים. גלריה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ"ה ניסן התשע"ז, 11:19

דרושים עקשנים להבאת הגאולה

דרושים עקשנים להביא את הגאולה בפועל ממש. הרב ליאור מלכה הוציא לקראת כ"ח ניסן עלון "דרושים עקשנים" לצפיה, / הורדה / הדפסה / הפצה

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ה ניסן התשע"ז, 10:24

פיליפינים • 1500 איש בליל הסדר של שלוחי המלך

ההשתפות שיא בלילי הסדר שנערכו על ידי בתי חב"ד ברחבי הפיליפינים. יותר 1500 מטיילים ויהודים השתתפו בסדרים שנערכו ביד רמה וארגון יוצא מן הכלל ע"י השלוחים למדינה בראשות הרב יוסף יצחק לוי • בעיר אל נידו פאלוואן נידב ראש העיר שליח את אולם העירייה לעריכת הסדר • הסיפור המלא וגלריה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ"ה ניסן התשע"ז, 09:39

התוועדות סיום ישיבת בין הזמנים

התוועדות סיום לישיבת בין הזמנים סניף בת ים נערכה בבית משפחת הרב יצחק ברוך מקהילת חב"ד בעיר. הרב בנצי פרישמן ריתק את התמימים בסיפורים נפלאים ובנושא המעשה הוא העיקר לקראת כ"ח ניסן, כמו כן הרב יצחק ברוך שיתף את התמימים בסיפורים אישים עד השעות הקטנות של הלילה.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ד ניסן התשע"ז, 17:46

הנחת אבן פינה ל770 בכפר יונה

השליח הרב יריב אלוני מנהל בית כנסת תהילת ה' בכפר יונה, הניח בתחילת חודש ניסן "אבן פינה" לבית כנסת חדש בדוגמת 770 בארוע מפואר ומושקע. גלריה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"א ניסן התשע"ז, 15:28

מאות חגגו ב'ממש' בהתוועדות יום הולדת לנשיא

למרות ההכנות הקדחתניות של ערב חג הפסח הגיעו רבים להתוועדות חסידית מיוחדת באולם 'ממש' בליל שישי האחרון. במשך שעות ארוכות שמעו על התקשרות איתנה של דור השביעי לכ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א ביום שמזלו גובר.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"א ניסן התשע"ז, 15:16

בית חב"ד חדש באיי אנדמן

בית חב"ד חדש נפתח באיי האנדמן שע"י הודו לפניכם מקבץ תמונות מהפעילות החדשה במקום. יש לציין שכנראה זו תיהיה הפעם השניה שיעשו שם ליל סדר בהיסטוריה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"א ניסן התשע"ז, 14:47

חיי"ם אופניים כבשו את תל אביב

לרגל י"א ניסן יום הולדתו של נשיא הדור - הרבי שליט"א מלך המשיח הכינו תלמידי התמימים שיירת אופניים אדירה שעברה ברחובות הראשיים והמרכזיים בעיר תל אביב. הפעילים הצטיידו באבזרי פרסום בשורת הגאולה ובכרטסי משיח על מנת לפרסם את הבשורה לעוברים והשבים. השיירה הייתה בסימן חיי"ם שנה לנשיאות נשיא הדור על כן היו בה 68 אופניים.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י' ניסן התשע"ז, 19:24

ספר חדש על עניני משיח וגאולה בספרדית

הוראות הרבי שליט"א מלך המשיח "אל עם ועם כלשונו, מדינה ומדינה". אנו שמחים להודיע על הוצאה לאור של ספר חדש בספרדית על עניני משיח וגאולה שנקרא Mashíaj Diario, משיח היומית. בספר יש 385 הוראות מכל חלקי התורה ובמיחד כל עניני משיח שאומר הרבי שליט"א מלך המשיח בשנים תשנ''א ותשנ''ב.