פעילות משיח

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ"ט תשרי התשע"ז, 12:42

הקפות שניות בבת ים עיר הגאולה

הקפות שניות ברוב עם הדרת מלך נערכו בככר המצבה בת ים במוצאי שמחת תורה, במהלך היממה של שמחת תורה, עשרות בתי כנסת בעיר קיבלו בשמחה וריקודים את תהלוכות חסחדי חב"ד שבאו לשמוח ולשמח. את מעמד ההקפות השניות הנחה הרב טובי והבה.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ח תשרי התשע"ז, 16:43

הגרלות על תפילין ר"ת שמו"ר, וראב"ד

בהתוועדות המסורתית של הרב זמרוני ציק במוצאי שמחת תורה, הוגרלו חמישה זוגות תפילין ר"ת, וגם שני תפילין של ראש לארבע זוגות, וקרוב למניין תמימים קיבלו על עצמם להניח "תפילין של ימות המשיח" - ארבע זוגות. מעניין לציין, שהרבי שליט"א בהתוועדות הוש"ר תשנ"ב מדבר על ר' לוי יצחק מבארדיצ'ב שלא ישן כל ליל מוצאי שמחת תורה וחיכה לרגע שיוכל הניח תפילין.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ג תשרי התשע"ז, 21:51

בואו לשמחת בית השואבה בעיר הגאולה

בחג הסוכות יתקיימו בעזהשי"ת, מידי ערב ריקודי ושמחת בית השואבה, וכן הקפות שניות עפ"י בקשת הרבי שליט"א מלך המשיח, לרקוד ברחובה של עיר, עד שגם הרחוב ירקוד וישמח. אירועי השמחה יערכו בכיכר המצבה במרכז העיר בת ים עיר הגאולה, עם חב"ד ומיטב הזמרים בהשתתפות רבנים, אברכים, בחורי הישיבות, חסידים והמוני בית ישראל, אנשים, נשים (בהפרדה) וטף. מי שלא ראה שמחת בית השואבה לא ראה שמחה מימיו.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ' אלול התשע"ו, 03:34

לוח של גאולה - תשע"ז

מהדורה נוספת ללוח של גאולה לשנת תשע"ז. בימים אלה יו"ל לוח שנה מהודר ע"י בית משיח בראשל"צ. בלוח תמונות הרבי שליט"א מלך המשיח לכל חדשי השנה. פעילים ושליחים המעוניינים להשיג את הלוח במחיר מסובסד של שקל וחצי ליחידה יתקשרו לטל': 058-7462770. כתיבה וחתימה טובה לשנה טובה ומתוקה, שנת גאולה אמיתית ושלמה.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ט אלול התשע"ו, 04:41

העם היהודי ב'פסטיבל האומות'

השבוע התקיים בקישינב בירת מולדובה פסטיבל האומות עם עשרות אלפי משתתפים. ב"רחוב היהודים" פעלו צוות הבית חב"ד והתלמידים השלוחים, בניצוחו של השליח הרב אבלסקי הרב הראשי למולדובה, וזיכו מאות יהודים בהנחת תפילין, לוחות שנה, עלוני חג לקראת ראש השנה ותקיעת שופר. כמו כן, במהלך הפסטיבל חולקו אלפי כרטיסי שבע מצוות בני נח, כשהכל חדור בשליחות היחידה - קבלת פני משיח צדקנו!

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ח אלול התשע"ו, 08:26

ח"י אלול עם המטיילים בדלהי

בניו דלהי נמצא שדה התעופה הבינלאומי של הודו. אלפי המטיילים מישראל בהודו, בדרך ליעדם מגיעים לכמה שעות לבית חב"ד. בכל ערב שבת, סעודות למאה איש ויותר. הרב לוי יצחק דורון, אחד השלוחים בדלהי, בתיאור קצר על התוועדות ח"י אלול עם המטיילים שהצליחו לאסוף באותו יום. עוד רגע מרומם בשליחות.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ז אלול התשע"ו, 21:16

כינוס פעילים לקראת ח"י אלול

עוד פעולה להפצת בשורת הגאולה, יום של גאולה ומשיח שנערך בתחילת השבוע, ב"ה בהצלחה באולמי בלוודר בראשל"צ.האירוע בו השתתפו פעילים ושלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח מכל רחבי הארץ עסק בעיקר בתורתו של משיח, שימוש בחידושי הטכנולוגיה להפצת בשורת הגאולה. דיווח וגלריה.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ז אלול התשע"ו, 11:46

מעמד 'הקהל' והדפסת התניא

אי"ה ביום ראשון הקרוב, כ"ב אלול, יתקיים מעמד 'הקהל' אדיר לילדי בת ים - עיר הגאולה, הכולל בתוכו מעמד הדפסת התניא. האירוע, בהשתתפות רבנים ואישי ציבור, יתקיים ביום ראשון, בשעה 17:00, ברחובה של עיר, בשד' העצמאות 16, מול בית הכנסת "מרום ישראל". עדיין ניתן להשתתף בהקדשת עמודים בספר המיוחד, לברכה והצלחה בכל המצטרך. פרטים בפנים

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ז אלול התשע"ו, 10:29

קטלוג ממש • חגי תשרי

ב'מרכז ההפצה ממש' החלו להתארגן לקראת החגים לפני חודשים רבים. ב"ה, במאמצים רבים הופקו מוצרים ואביזרים לשלוחים ופעילים לצפיה בקטלוג

פעילות משיח / מערכת האתר - י"א אלול התשע"ו, 11:50

כינוס פעילים ושלוחי המלך

יום גאולה ומשיח לשליחי המלך. לקראת ח"י אלול יום הולדת שני המאורות הגדולים, הבעש"ט ואדמו"ר הזקן מייסד חב"ד, מקיימת האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, יום עיון לזירוז הגאולה. בתכנית: • "הקהל" סיכום ביניים • הולכים לארמון • משיח במדיה • לראות נפלאות •. האירוע אי"ה ביום שני ט"ז אלול ה'תשע"ו (19.9.16) באולמי "בלוודר" רח' שמעון ישראלי 4, א.ת. חדש, בראשל"צ, החל מהשעה 16:00, כולל ארוחה חגיגית. הרשמה מראש.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"א אלול התשע"ו, 08:00

'ממש': יריד מוצרים לחגי תשרי

כמידי חג ומועד מפיקים במרכז ההפצה 'ממש' בארץ הקודש, מגוון רב ועצום של חומרי הסברה ועזרי הפצה, בימים אלו הגיעו מבית הדפוס עלוני הסברה על החגים החדורים בענייני משיח וגאולה, עלוני ילדים, פוסטרים, שלטים, ערכות שנה טובה, שופרות מהודרים, מגנטים לרכבים, עלוני וקופסאות נש"ק ועוד ריבוי מוצרים. היריד יפעל אי"ה עד לערב החג ברציפות, לפרטים נוספים והזמנות יש להתקשר למשרדי 'ממש': 077.5123.770

פעילות משיח / אתר הגאולה - ב' אלול התשע"ו, 16:14

פסטיבל אור החלטות טובות בירושלים

מופתים גלויים מתגלגלים מתחת לשולחן בדוכן אגרות קודש שפתחו פעילי פסטיבל אור בירושלים. בחורה שביקשה מכתב ברכה לחתונה קיבלה על עצמה פאה בגלל תשובה של הרבי שליט"א מלך המשיח, ושלל החלטות טובות. מאות מבאי הפסטיבל גדשו את הדוכן שאויש ע"י צוות קטן יחסית וכתבו באגרות קודש,שוחחו והתייעצו עם אנשי הצוות וקיבלו על עצמם החלטות רבות בלמוד פנימיות התורה ובקיום המצוות. תמונות.

פעילות משיח / אתר הגאולה - א' אלול התשע"ו, 09:32

דיי קמפ משיח אשדוד

דיי קעמפ ילדי הגאולה המתקיים לראשונה באשדוד נחתם בשבוע שעבר בהצלחה רבה. סיכום ודיווח ותמונות בכתבה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - א' אלול התשע"ו, 09:28

ממש: פרוייקט הדגלים בעיצומו

בשבועיים האחרונים פועלים בכל רחבי הארץ צוותות מסורים של מרכז ההפצה 'ממש' בארה"ק להתקנת דגלי משיח במחיר מסובסד לכל מי שרוצה להכין את ביתו ומקומו לקבלת פני משיח. ביומיים הקרובים יעבור צוות נוסף שוב על איזור המרכז והדרום והמעוניינים בדגלים יכולים ליצור קשר במהירות עם הצוות האחרון : ‪‪ 050‑422‑9777‬

פעילות משיח / מערכת האתר - א' אלול התשע"ו, 08:16

התוועדות לוהטת בסיום "ישיבה ליום אחד"

בתחילת שבוע שעבר, התקיימה בבני ברק כמידי שנה "ישיבה ליום אחד", שבסיום וחותם יום העיון התוועדות עשירה עם אורחים משפיעים ורבנים שהשתתפו ביום העיון. גם השנה מאות המשתתפים הסבו ביחד עם הרב זלמן נוטיק הרב לוי יצחק גינזבורג הרבי שמעון ויצהנדלר והתוועדו על מעלת לימוד עניני גאולה ומשיח. בהמשך הצטרפו הרב זלמן לנדא והרב זמרוני ציק שהמשיכו את יום העיון עמוק לשעות הקטנות של הלילה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ל' אב התשע"ו, 23:29

מאות ביום העיון השנתי - ישיבה ליום אחד

בתחילת שבוע שעבר התקיים יום עיון מרתק, השביעי במספר, במסגרת "ישיבה ליום אחד" ביוזמת צוות ההפקה של ממש. האולם היה מלא וגדוש במרצים ותכנים מרתקים מחד, ומאידך בחסידים שהגיעו לחזק את העבודה היחידה שנותרה, קבלת פני משיח צדקנו בפועל ממש.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ל' אב התשע"ו, 22:51

הסיפור של ספר התורה לפיניפינים

משבר אישי של אברך סאטמר הביא אותו לנטישה כועסת ומרירה של משפחתו ועולם היהדות, והתרחקות מרבנים ומבתי כנסת, אבל המשיך להתפלל ולהניח תפילין. לפני 6 שנים החליט לעבור לפיליפינים - ואיך שהוא בדיוק באותו יום נקרעו לו הרצועות של התפילין של יד. הקשר ליהדות ולמשפחתו חזר דרך הקשר עם השליח ותורת החסידות, וכעת הוא תרם ספר תורה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ"ד אב התשע"ו, 15:47

ישיבה ליום אחד. ראיון ברדיו

ב'מרכז ההפצה ממש' באה"ק נערכות ההכנות האחרונות לקראת יום העיון השנתי 'ישיבה ליום אחד' שיתקיים מחר יום שני כ"ה מנ"א החל מהשעה 12 בצהריים בישיבת חב"ד רח' ברוט 11 בני ברק. מערך הפירסום על יום העיון הגיע גם לתקשורת הכללית ואתמול התקיים ראיון עם הרב שמעון ויצהנדלר ממארגני יום העיון ועורך פרסומי 'ממש'. לקבלת פרטים ודרכי הגעה לשלוח ווצאפ 054-2248770