פעילות משיח

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ט כסלו התשע"ז, 16:21

י"ט כסלו לדוברי רוסית בבת ים

אתמול נערכה התוועדות י"ט כסלו לדוברי רוסית בבת ים, הארוע בארגון הרב ריסקה יהודה לייב. בהשתתפות הרב ניסלביץ מבית חב"ד ארמון הנציב בירושלים שדיבר על ילדותו בסמרקנד, מיכאל קופמן דיבר על סיפור השחרור של אדמו"ר הזקן, שלום לוגוב דיבר על הקשר בין ספר התניא לאגרות קודש. אמן הכינור זאב גוט הנעים את הערב בניגוני חב"ד מסורתיים.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ט"ו כסלו התשע"ז, 17:33

ה'שוק' ממשיך בהפצת האור

במהלך השבוע האחרון ביקרו מאות אנשים באולם 'ממש', בכדי להצטייד בכל הנצרך לי"ט כסלו ומבצע חנוכה. החל מאנ"ש ונשי חב"ד מכל רחבי הארץ ועד לשלוחים ותמימים, כאשר גם מלמדים, מחנכים, גננות ומחנכות רבות הגיעו בכדי להתרשם ולרכוש מהמוצרים החינוכיים של 'ממש לגני'. התערוכה תמשיך אי"ה עד לערב חנוכה ותפעל בין השעות 10 בבוקר ועד ל5 אחה"צ . גלריה מהתערוכה והמוצרים.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ד כסלו התשע"ז, 13:47

ההתוועדות השנתית לשלוחי המלך

כרגיל בשנים האחרונות, אחרי כל התוועדויות י"ט הרשמיות בערים ובישובים, מקיימת האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, התוועדות מיוחדת לפעילי משיח וגאולה. ההתוועדות תתקיים אי"ה, ליד שולחנות ערוכים לסעודת מצוה עשירה, ביום שלישי אור לכ' כסלו, בבית חב"ד בת ים עיר הגאולה החל מהשעה 23:00, לתוך הלילה, בהשתתפות משפיעים ושלוחים מרחבי הארץ והעולם.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ד כסלו התשע"ז, 13:08

התוועדות י"ט כסלו בדימונה

התוועדות י"ט כסלו בדימונה, עם הרב שמעון ויצהנדלר. יום שני י"ט כסלו, שעה 20:00 באולם דקלה. שולחנות ערוכים, מכירת ספרי חסידות, "מכירה סינית", תשורה לכל משתתף. לפרטים ברוך 050-9711242, אורן 054-7177770

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"א כסלו התשע"ז, 14:46

קידוש לבנה במרכז משיח וגאולה י-ם

תמונות מריקודים עם גוים ברחוב בירושלים, ווידאו קצר של "סלטה" מדהימה על אבני המדרחוב הרטובות וקרררות (4 מעלות) אתמול בירושלים. מרכז משיח וגאולה מורידים את הדבר מלכות לרחוב.

פעילות משיח / מערכת האתר - ח' כסלו התשע"ז, 21:36

משפחת מרום לשליחות בפיליפינים

שלוחים חדשים מצטרפים בימים אלו לצבא שלוחי הרבי שליט"א מלך המשיח באל נידו פאלאוון פיליפינים: הרב יוסף יצחק ורעייתו אפרת מרום, ושלושה ילדיהם. יוצאים לשליחות ויפתחו בית חב"ד לאלפי המטיילים הפוקדים את האי.

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ"ח חשון התשע"ז, 15:31

ממש: היערכות מאסיבית לחנוכה

עוד לפני שהחל כינוס השלוחים החלו משאיות עמוסות לפרוק את תכולתן במחסני 'ממש'. רבבות ערכות חנוכה הכוללות חנוכיית מתכת עם הדפס מרהיב ביופיו, עם הכרזת הקודש 'יחי אדוננו' ביחד עם נרות 'מהדרין', כמו כן במרכז ממ"ש ממתינות לכם חנוכיות ברזל בגודל מטר, וחנוכיות ענק לפירסומא ניסא, לקראת מבצע חנוכה חדור בשליחות היחידה קבלת פני משיח צדקנו, שגם על החנוכיות רואים משיח וגאולה.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ד חשון התשע"ז, 14:10

שידרוג הפעילות לדוברי רוסית בעיר הגאולה

בחב"ד בת ים עיר הגאולה, מגבירים את האור ומוסיפים בפעילות עם קהילת דוברי רוסית. הרב זמרוני ציק מנהל בית חב"ד פנה לאחרונה אל הרב שמחה אילאיב והרב יהודה לייב ריסקה ובקשם לשדרג את הפעילות להפצת יהדות יחד עם הפצת בשורת הגאולה של הרבי שליט"א מלך המשיח, בקרב קהילת דוברי הרוסית בעיר.

פעילות משיח / אתר הגאולה - כ"א חשון התשע"ז, 17:45

1500 איש בכינוס ברוכים הבאים

1500 איש בכינוס "ברוכים הבאים", הכנס השנתי של חסידי חב"ד באה"ק, כ' חשון, אולמי בראשיתה בראשל"צ. תיאור וגלריה ענקית מהארוע הענקי. סרטי וידאו מהאירוע, בהמשך בעז"ה

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ט חשון התשע"ז, 17:03

תשורה בכינוס: סרטונים חיים מתשרי

הדיסק המלא בעריכת התמימים שמתעדים בוידאו את הרבי שליט"א מלך המשיח חי וקיים ב770: הדולרים, הלקח, התפילות, הפ"נים, כוס של ברכה, ועוד, יחולק כתשורה למשתתפי כינוס "בואכם לשלום", מחר. בכתבה כמה תמונות להתרשמות ראשונית ממה שהולכים לקבל מחר, אולמי "בראשיתה" דרך המכבים 56 ראשל"צ, שעה 18:30

פעילות משיח / אתר הגאולה - ט"ז חשון התשע"ז, 09:54

ביום שני • הכינוס השנתי לקבלת פני אורחי המלך

כמידי שנה חסידי חב"ד-ליובאוויטש התכנסו להתוועדות הארצית "ברוכים הבאים" לקבלת פני השבים מ"חודש החגים" במחיצת כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א ב"בית משיח". הכינוס יערך אי"ה ביום שני, כ' חשוון - יום הולדתו כ"ק אדמו"ר מוהרש"ב - באולמי "בראשית" דרך המכבים 56 בראשון-לציון • הכתבה המלאה

פעילות משיח / אתר הגאולה - ט"ו חשון התשע"ז, 18:27

פנסאים מס.8

זה עתה הגיע מבית הדפוס בטאון נוסף, גדוש בחומר ייחודי, חסידי ומרתק המתאים במיוחד לחסידי דור השביעי האמונים על ענין "המעשה הוא העיקר". הבטאון המהודר מביא חוויות מחודש תשרי בבית חיינו - 770, כתבה מרתקת במלאות חצי יובל לפגישה ההיסטורית של כ"ק אד"ש מ"ה עם הרה"ג מרדכי אליהו, סקירה על השמחה החסידית מהמשפיע הרב זלמן לנדא, טור מיוחד א' אברהם בבטן המטוס בטיסת החזור שלו מ770, ועוד כתבות וטורים מרתקים. יש לציין כי כל שותפי 'ממש' מקבלים את הגליון המפואר ישירות לבתיהם. לפרטים נוספים: 077.5123.770

פעילות משיח / אתר הגאולה - ט"ו חשון התשע"ז, 18:11

פסטיבל אור בכפר הנוקדים המדברי

בסוף השבוע פרשת לך לך, צוות "פסטיבל אור" בהנהלת השליח הר' מיכאל קדלבורג הקים מתחם חב"ד בפסטיבל רוחני שהתקיים בכפר הנוקדים המדברי שבין ערד לים המלח, בהשתתפות של כ2000 איש.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ט"ו חשון התשע"ז, 10:29

ליל שישי עם הרב זמרוני בירושלים

מחר, ליל שישי ט"ז חשון (16.11.16) התוועדות עם הרב זמרוני בבית משיח, יעב"ץ 8 ירושלים, שעה 21:30. (לקראת כינוס "שובכם לשלום" בשבוע הבא). הקישור למפת ההגעה בכתבה. הכניסה חופשית.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ט"ו חשון התשע"ז, 09:15

בכינוס: השקה של כרטיס משיח מקוון

הכל בכרטיס קטן: תן למקורבים שלך "מתנה אמיתית": תמונה מרהיבה של הרבי שליט"א מלך המשיח מיליובאוויטש, עם "מלך המשיח" ו"יחי אדונינו", תמונה של -770 בית משיח והכתובת להגעה. ברקוד שבתוך שניה מכניס אותך לאתר אגרות.קום לכתוב לרבי שליט"א מלך המשיח. ותפילת הדרך. ניתן להשיג בכינוס "ברוכים הבאים", יום שני כ' חשון, אולמי "בראשיתה" דרך המכבים 56 ראשל"צ, החל משעה 18:30.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ד חשון התשע"ז, 09:41

פסקי דין שהוא הוא משיח - הרבי שליט"א

הרב יצחק ליפש מצפת, נתן ביום חמישי שעבר שיעור על החוברת שהוציא על פסקי הדין גאולה ומשיח, החל מהפסקים שהרבי שליט"א מלך המשיח עודד לפסוק שהגיע זמן הגאולה, ועד פסקי הדין האחרונים שהרבי שליט"א הוא המלך המשיח, בסרטון ערוך עם תמונות מהחוברת.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ט' חשון התשע"ז, 16:50

חלוקת דולרים ה' חשון תשע"ז

תמונות מחלוקת דולרים להוספה בצדקה ע"י הרבי שליט"א מלך המשיח, יום א', ה' חשון תשע"ז, לאחר תפילת המנחה. המצב בקופה לצרכיו הגשמים של הרבי שליט"א מלך המשיח צ"ל באופן של יותר הרחבה וד"ל. המעוניינים לתרום לחלוקת הדולרים, אפשר להתקשר 0584330770, טוביה.