האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

היום: ההתוועדות המרכזית שתפתח את שנת השבעים

פעילות משיח

מערכת האתר 176 צפיות 0

היום: ההתוועדות המרכזית שתפתח את שנת השבעים

היום זה קורה! קהל צפוי להשתתף בהתוועדות המרכזית לרגל תחילת "שנת השבעים" לנשיאות כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א וכן לרגל יום הסתלקות של כ"ק אדמו"ר מוהריי"צ מליובאוויטש • האירוע יערך היום (שלישי) ט' שבט תשע"ט באולמי בלוודר בראשון לציון • כל הפרטים

בעוד פחות משבע שעות תערך ההתוועדות המרכזית לרגל תחילת "שנת השבעים" לנשיאות כ"ק אדמו"ר מלך המשיח שליט"א וכן לרגל יום הסתלקות של כ"ק אדמו"ר מוהריי"צ מליובאוויטש.

כמיטב המוסורת, הכינוס יערך במתכונת של "התוועדות ארצית" סביב שולחנות ערוכים כאשר המטה העיקרית היא "מעמד קבלת פני משיח צדקנו", היום (שלישי) ט' שבט תשע"ט בשעה 18:30 באולמי "בלוודר" רח' שמעון ישראלי 4 בראשון-לציון. במעמד רבני חב"ד ליובאוויטש, משפיעי אנ"ש, שלוחי המלך, אישי ציבור והמוני בית ישראל - אנשים, נשים וטף.

במהלך התוכנית יערך: דבר מלכות - משא לימוד שיחת ה"דבר מלכות ע"י משפיע באה"ק, נפלאות של ימות המשיח - תוכנית מרתקת, שלמות התורה העם והארץ - חובת המחאה אודות המצב באה"ק ועוד.

לאורך כל האירוע יהיו ריקודי שמחה וניגוני התוועדות עם הזמר החסידי ר' ישראל ג'רופי ובניצחו של ר' ישראלי'ק בש ותזמורתו.

את הכינוס מארגנת כמיטב המוסרת "האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה" בראשות הרב חיים ציק שיחי' אשר ממשיכים ביתר שאת וביתר עוז את עריכת המעמד כפי שייסד וארגן במשך ה20 שנה האחרונות הרב זמרוני זליג ציק ע"ה (שנפטר בשנה האחרונה) ומסר נפשו להבאת הגאולה.

יש לציין כי על הפקת הכינוס יושב צוות מיוחד בפיקודו של מפיק הכינוסים כבר למעלה מחצי יובל שנים הרב איציק רחימי, אשר עובדים ללא לאות להצלחת המעמד המיוחד המושלב ב"סעודת מצווה" סביב שולחנות ערוכים כל טוב, וכן תוכנית מושקעת עם נואמים מרתקים מפי רבנים, משפעים ואישי ציבור.

מ"האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה" נמסר כי החלק המרכזי והחשוב ביותר באירוע הוא ללא ספק מעמד "קבלת פנים" לכ"ק הרבי שליט"א מלך המשיח ושנזכה שזה יערך כבר בתוך הגאולה השלימה תכף ומיד ממש!

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...