האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

משיח בכיכר • צפו: רבבות מכריזים 'יחי אדוננו' עם הרב זמרוני זליג ציק

פעילות משיח

שניאור גרינפלד 429 צפיות 0

רגע מצמרר נרשם באירוע הרבבות 'משיח בכיכר', בעת שהוקרן על גבי מסכי הוידיאו הענקיים קטע מהעצרת שנערכה לפני שנתיים בכיכר רבין, בנאומו הסוחף של הרב זמרוני זליג ציק, מייסד הכינוס, כשבסיום הוידיאו נעמד הקהל הקדוש על רגליו להכרזת הקודש 'יחי אדוננו' כאות סימן ל"לא מורידים רגל מן הגז" • לצפייה

צמרמורת עוברת בקהל הרבבות בעת מופיע על המסך המשפיע והשליח הגה"ח הרב זמרוני זליג ציק מייסד ויו"ר האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה, אשר זעקתו מעצרת "משיח בכיכר" הקודמת בו מעלה על נס את גודל קדושת המעמד, המגלה בכל יהודי את עצם נשמתו, לזה הוא מחבר את שיחתו הידועה של הרבי מלך המשיח שליט"א בה נצטווינו "עשו כל אשר ביכולתכם" השיחה שהניעה את פעילות משיח מאז ועד היום.

"התכנסנו כדי להראות לרבי מלך המשיח שליט"א כיצד עשיריות מישראל – מרעישים ותובעים בתוקף את הגאולה האמיתית והשלימה. הרבי נטע בנו את תכונת העקשנות, שלא לנוח לרגע ולא להוריד את הרגל מהגז, להגביר את הפעילות – עד להתגלות המלאה והמושלמת".

ברגע שבווידאו נראה הרב ציק מבקש מהקהל לעמוד להכרזת הקודש, הקהל כולו כאן בעצרת משיח בכיכר תשע"ח נעמד ומקבל על עצמו בהתרגשות עצומה את קבלת המלכות בהכרזת "יחי אדוננו".

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...