האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

724 צפיות בשידור חי ראשון

פעילות משיח

מערכת האתר 452 צפיות 0

724 צפיות בשידור חי ראשון

724 צפיות בשידור חי נסיוני של אתר הגאולה בפייסבוק. אתר הגאולה עומד לשדר חי באיכות גבוהה. שידור ראשוני כזה באתר הגאולה בפייסבוק ביום חמישי, בו הוקרנו סרטונים ערוכים מהכינוסים האחרונים במשך של כ ארבע שעות באיכות גבוהה, עבר באופן חלק ובלי תקלות. אתר הגאולה מתכנן בהמשך לשדר גם שידורים חיים באיכות גבוהה מאולפן, וגם שידורים חיים מהתוועדויות וכו',

ההמצאות הטכנולוגיות וההתחרות על הקהל בין שני הענקים "יוטיוב" ו"פייסבוק", עובדת לטובת הרבי שליט"א מלך המשיח. לאחר שהתברר לחברות הענק ברשתות, ששידור חי מחזיק צופה על כתבה בממוצע פי 3 זמן מאשר היה מסתכל בסרטון קיים או כתבה. כל החברות בעולם שנותנות את האפשרות, מתחרות על הקמת פלטפורמה יציבה לשידור ישיר זמין לכל אדם בעולם.

הזמינות לשידור חי דרך הסלולרי שגם היא חדשה יחסית, כבר מוכרת לכולם, אבל לא משיגה איכויות גבוהות בגלל מגבלות טכניות שונות. מן הסתם, גם זה ישתפר. יחד עם זה, אותן חברות מאפשרות להעלות גם שידורים באיכות גבוהה, בתנאי שיש לך את הציוד, הידע, התוכנות המתאימות, וקו אינטרנט מספיק מהיר להעלאת החומר באיכות יותר טובה.

אתר הגאולה מתארגן בתקופה האחונה לשידור חי. השידור הראשוני בפייסבוק הוכיח שמבחינת ההפצה העניין עובד, ובדרך הטבע, כאשר יתחילו שידורים סדירים ישירים יצטרפו אליהם בעז"ה הרבה יותר. 

 

השידור שהוקלט ע"י פייסבוק:

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...