האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

ביקור שגריר יפן בכפר חב"ד

פעילות משיח

אתר הגאולה 568 צפיות 0

ביקור שכבר נעשה למסורת. עם כניסתו של השגריר החדש של יפן בישראל, נוהג הרב בנימין אדרעי, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח ליפן ורבה הראשי של יפן, לערוך לשגריר החדש ביקור בכפר חב"ד. מטרת הביקור להכיר לשגריר באמצעות הביקור את עולמה של חב"ד כתנועה הפועלת להפצת ערכי היהדות ובשורת הגאולה כולל שבע מצות בני נח בקרב כל באי עולם.

 לפני כחודש ימים החלו ההכנות לקראת קיום הביקור. ר' לוי יצחק ציק מידידי חב"ד יפן בישראל נטל על עצמו את אירגון הביקור. ואכן אתמול יום רביעי ג' אדר נערך בהצלחה הביקור בכפר חב"ד

J (3)

 בשעה 2 בצהרים הגיע השגריר החדש מר קוג'י טומיטה יחד מספר מלווים, אל בית אגודת חסידי חב"ד "770" בכפר חב"ד. את פניהם קיבל הרב בנימים אדרעי, שגם ערך לשגריר ופמלייתו סיור בבניין, כשהוא מתאר בפניהם את העשיה הרוחנית העניפה המתנהלת בבניין עצמו וכתוצאה ממנו, בהפצת יהדות וערכי טוב וצדק לכל הארץ, כולל הפצת שבע מצות בני נח .

 ביציאה מהבניין עם סיום הסיור, הוצג בפני השגריר האמבלונס 770 של מד"א-הצלה כפר חב"ד והמושבים, עם מנהל מרחב איילון במד"א מר אפי בר והפרמדיק ר' משה געלבשטיין. השגריר שמע דברי הסבר על פעילות הארגון והמתנדבים בכפר חב"ד ובמרחב איילון בכלל.

 מכאן נסעו האורחים והמארחים אל בית הרב ניסים אדרעי אביו של הרב בנימין, שם נערכה לכבודם ארוחת צהרים מכובדת. במהלך הסעודה סקר הרב בנימין את פעילות בית חב"ד ביפן בשליחות הרבי שליט"א מלך המשיח, כמו גם את הפעילות בתקופת הצונאמי והחדרת ערכי הצדקה וחסד כחלק משבע מצות בני נח.

 לאחר הסעודה המשיכה המשלחת אל מאפיית מצות, שם הסביר לו הרב בנימין את סיפור יציאת מצרים ואת משמעות המצה. בסיום הביקור במאפיה קבלו השגריר ופמלייתו מצות עבודת יד מצה שמורה. ממאפיית המצוה עברה המשלחת לפרדס האתרוגים של הרב אלעזר גורליק, שהסביר לשגריר את התהליך המורכב של גידול האתרוגים ואת המשמעות של מצוות ד' המינים והקשר של סוכות לאומות העולם.

J (4)

 

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...