פעילות משיח

פעילות משיח / מערכת האתר - לפני 3 שעות

בפעם העשירית: יום עיון בגאולה ומשיח

ביום חמישי הבא יתקיים אי"ה יום לימודים מיוחד בענייני גאולה ומשיח בארגון 'ממש' - מרכז ההפצה בארץ-הקודש. המיזם החשוב מתקיים זו השנה העשירית ברציפות שהפעם נוסף לו מימד חדש, בשיתוף פעולה מבורך עם מוסדות ישיבת חב"ד ברמת אביב בראשות הרב יוסף חיים גינזבורג, ייערך יום העיון בהיכל הישיבה המפואר שברמת אביב השוכנת ליד עורקי תחבורה מרכזיים המקלים בתחבורה על המגיעים מהצפון ומהדרום.

פעילות משיח / מערכת האתר - לפני 3 שעות

לרגל ה'שלושים'': ועד להפצת ספרי הרב גינזבורג

לרגל יום ה'שלושים' לפטירתו של המשפיע הנערץ הגה''ח הרב חיים לוי יצחק גינזבורג ע''ה, נערכה אסיפה מיוחדת של שלוחים, עסקנים ובני המשפחה שיחיו. במהלך האסיפה הוחלט אי''ה על הקמת וועד פעיל ומעשי שיקח על עצמו את הדפסת והפצת ספריו החשובים והנצרכים של הרב ע''ה.

פעילות משיח / אתר הגאולה - ט"ו אב התשע"ט, 12:49

באר שבע: דיי קעמפ 'לגיון של מלך'

ביום שלישי י"ב מנחם אב, נפתח בבאר שבע דיי קעמפ 'לגיון של מלך' בפעם השלישית, לרווחת בניהם של קהילת אנ"ש חסידי חב"ד ליובאוויטש, לחיזוק חום ההתקשרות אצל חיילי צ"ה ושיפעלו את התגלותו המיידית והמושלמת של הרבי שליט"א מלך המשיח. דיווח וגלריה בכתבה המלאה

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ד אב התשע"ט, 23:42

אירוע משיח בנתניה

אמש התקיים בנתניה אירוע סיום הרמב"ם מרכזי שיועד לכלל עם ישראל. האירוע אורגן ע"י הרב אלעזר פרץ מנהל מטה משיח בעיר נתניה. צפו בקטע שירה וזמרה מיוחד מהערב המיוחד.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ג אב התשע"ט, 21:33

תמונת היום: משיח בכיכר בסערה בעפולה

כפי שפורסם בימים אלו התחוללה סערה בקשר עם הפרדה בין נשים לגברים ע"פ ההלכה באירוע בעיר עפולה. ב"ה לאחר דין ודברים האירוע התקיים במועדו. כלי התקשרות סיקרו את האירוע ובתצלומים הביאו גם קטע מאירוע משיח בכיכר שהתקיים בקיץ שעבר בעיר תל אביב. צפו.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ב אב התשע"ט, 11:48

באר שבע: המפקדים התכנסו לקראת הדיי קעמפ

לקראת דיי קעמפ "לגיון של מלך" באר שבע שיחל מחר, התכנסו מפקדי הדיי קעמפ ליום העירכות והכנה לחינוך חיילי צבאות ה' על הצד הטוב ביותר. המפקדים קיבלו כלים חינוכיים לחנך את חיילי צבאות ה' לקראת התגלותו המלאה של הרבי שליט"א מלך המשיח.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"א אב התשע"ט, 19:15

דגל משיח חדש בפוקנוס

התמימים מישיבת תות"ל בשכונת פוקנוס שבארצות הברית ממשיכים בהפצת בשורת הגאולה. השבוע החליפו התמימים דגל משיח שתלו זה מכבר בדגל חדש ומפואר. הדגל מונף על גבי תורן גבוה • צפו בתמונות והחלפת הדגל.

פעילות משיח / מערכת האתר - ו' אב התשע"ט, 12:40

ממש: התערוכה לחינוך על טהרת הקודש בעיצומה

השבוע נפתחה התערוכה השנתית, למחנכים, גננות והורים לענייני חינוך על טהרת הקודש. התערוכה נפתחה בבוקרו של יום באולם 'ממש' רחוב מתתיהו 16 בבני-ברק, ואוצרת בתוכה מוצרי תוכן, קישוט ויצירה לילדי ישראל החדורים בבשורת הגאולה האמיתית והשלמה. בתערוכה מוצגים עשרות רבות של פלקטים, מדבקות, דפים ויצירות על טהרת הקודש, יחד עם חומרי יצירה

פעילות משיח / מערכת האתר - ה' אב התשע"ט, 01:33

התמימים בפעילות אצל 'צדיק המזוזות'

תלמידי התמימים משיבת תות"ל ראשון לציון הגיעו אמש להילולת 'צדיק המזוזות' הרב משה בן טוב, ופחו שם דוכן התקשרות לרבי שליט"א מלך המשיח באמצעות האגרות קודש. אחד התמימים מוסר כי הפעילות התקיימה בהצלחה אך כמובן שלא נחים עד ההתגלות המושלמת • לתמונות.

פעילות משיח / מערכת האתר - ה' אב התשע"ט, 01:15

פעילות בית חב"ד הילולות בהילולת האריז"ל החי

כמידי שנה הגיעו התמימים מישיבת חח"ל צפת להילולת האריז"ל החי על מנת לקשר יהודים לרבי שליט"א מלך המשיח. התמימים מבית חב"ד בהילולות הצדיקים פתחו דוכן בו ניתן לכתוב לרבי שליט"א. כמו כן חילקו במקום עלון מיוחד שהופק לרגל האירוע • צפו בגלריית התמונות ובקטע הוידיאו מהפעילות.

פעילות משיח / מערכת האתר - ה' אב התשע"ט, 01:08

יפוצו: פעילות שטח בבני ברק

ארגון יפוצו מעינותיך ממשיך בפעילות גם בארץ הקודש. השבוע הגיעו פעלי הארגון לעיר בני ברק ופתחו שם דוכן כתבו המונים לרבי שליט"א מלך המשיח ברובה של עיר. כמו כן הציבו הפעילים מסך בו היה ניתן לראות מראות קודש מהרבי שליט"א מלך המשיח • צפו בתמונות.

פעילות משיח / מערכת האתר - ג' אב התשע"ט, 06:08

משיח וגאולה בישיבת נוף הגליל

אמש, הגיע הרב נדב גולדשטיין שליח הרבי שליט"א מלך המשיח במגדל העמק לישיבת חח"ל נוף הגליל (נצרת עלית) קטנה להתוועד עם התמימים. הרב גולדשטיין ידוע בפעולותיו ותמיכתו בפרסום בשורת הגאולה והגואל ובין הדברים חיזק את התמימים בנושאים הנ"ל. לתמונות כנסו.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ז תמוז התשע"ט, 14:06

בשבוע הבא: התערוכה השנתית לחינוך על טהרת הקודש

ביום ראשון הקרוב ג' מנחם-אב תיפתח אי"ה תערוכה מיוחדת לקישוט, יצירה והפעלה על טהרת הקודש, במסגרת האגף 'ממש-לגני' המופעל ע"י אנשי חינוך ובהתייעצות עם מלמדים וגננות מהשורה הראשונה. במסגרת הפעילות שע"י 'ממש – מרכז ההפצה בארה"ק', הופקו עשרות רבות של מוצרי תוכן, ערכות הסברה ויצירות חסידיות על טהרות הקודש וחדורות בענייני גאולה ומשיח, על מנת להכין את דור העתיד כפי הוראותיו הקדושות של הרבי מלך המשיח שליט"א.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ה תמוז התשע"ט, 14:44

'ממש' מגישים: בית המקדש בחוברת עבודה חוויתית

במסגרת הפעילות לשלושת השבועות בהם קורא הרבי שליט"א מלך המשיח לעסוק בתורת המקדש ולהנחיל אותה לכלל ישראל, אשר כשם שעוסקים בלימודה כך יזכו אי"ה תיכף ומיד לראות בבנין הבית השלישי והמושלם, הפיקו במרכז ההפצה 'ממש' בארץ-הקודש חומרי הסברה רבים ומגוונים על לימוד תורת הבית.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"א תמוז התשע"ט, 00:44

מבצע דגל בכל בית בשכונת המלך

התמימים חיילי בית דוד הלומדים בקבוצה ב770 לא נחים וממשיכים בהפצת בשורת הגאולה בכל המרץ. והשבוע התמימים יוצאים במבצע דגל בכל בית ברחבי השכונה. לפרטים כנסו.

פעילות משיח / מערכת האתר - ט"ו תמוז התשע"ט, 10:20

מאות בהתוועדות חג הגאולה בהיכל 'ממש'

התוועדויות אנ"ש ביומי דפגרא הם מעיקרי יסודי דרכי החסידים, ומה יותר מתאים לעורכם מתוך החלטות טובות בקשר להפצה ועבודת השליחות היחידה. זו כנראה הסיבה להשתתפות ההמונית אמש בהתוועדות 'חג הגאולה' ב'ממש - מרכז ההפצה באה"ק'.

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ד תמוז התשע"ט, 12:24

ימי השותפות עם בית חב"ד דרום חולון

הצטרפו והיו לשותפים עם גני הילדים הפורחים של בית חב"ד דרום חולון בראשות הרב דניאל סתהון, שכל שנה מקרב מאות ילדים ומשפחותיהם לרבי שליט"א מלך המשיח דרך חינוך חב"ד בשבעה גני ילדים

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ג תמוז התשע"ט, 20:24

התוועדות פינת החי ב770

מידי יום שני התאספו תלמידי התמימים בישיבת 770 בית משיח להתוועדות פינת החי הקבועה. גם חגגו התמימים את חיגיגת חג הגאולה לכ"ק אדמו"ר הריי"צ. התוועדות שנמשכה עד אור הבוקר קיבלה צביון מיוחד שהשולחנות של ההתוועדות הגיעו עד ארון הקודש. לתמונות

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ג תמוז התשע"ט, 14:14

היום ! התוועדות מרכזית לרגל חג הגאולה י"ב-י"ג תמוז

הציבור קהל אנ"ש והתמימים מוזמן להתוועדות חסידים המרכזית לרגל י"ב-י"ג תמוז חג הגאולה של כ"ק אדמו"ר הריי"צ נ"ע, שתתקיים ביום שלישי י"ג תמוז (16.7.19) באולם 'ממש' רח' מתתיהו 16 בני ברק, בשעה 20:30, תפילת ערבית ברוב עם, ובשעה 21:00 סעודת מצווה כיד המלך מסביב לשולחנות ערוכים יחד עם שירה וריקודים בליווי כלי זמר.