פעילות משיח

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ח תשרי התש"פ, 12:22

ליל ג' חוה"מ תש"פ בת ים עיר הגאולה

צפו בגלריה ווידאו משמחת בית השואבה, ליל ג' חול המועד תש"פ, בת ים עיר הגאולה. כפי שפורסם, ממשיכה שמחת בית השואבה ברחובה של עיר הגאולה מידי לילה, וכן, כמובן, בהקפות שניות

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ז תשרי התש"פ, 14:40

סוכות תש"פ: עשרות אלפי רוקדים ברחובות ניו יורק

לפני שעות אחדות הסתיימו הריקודים בצומת הרחובות קינגסטון / מונטגומרי. בשעות אלו עשרות אלפי הרוקדים עושים את דרכם מהמקווה לתור לברכה על ארבעת המינים של הרבי שליט"א מלך המשיח. רשמים ראשונים מהריקודים אמש בתכבה המלאה

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ז תשרי התש"פ, 14:23

הילדים בבת ים בחג סוכות עם תהילים בשדרה

לזכות הרב זמרוני, הילדים חוגגים סוכות עם "תהילים בשדרה". מגוון פעילויות בימי חול המועד בארגון הרב שחר צברי, שמצפה להשתתפות ערה וגם לתמיכה בפעילות הנפלאה שמאחדת את כל הסוגים בעם ישראל לאמונה ברבי שליט"א מלך המשיח. פרטים בכתבה המלאה

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ז תשרי התש"פ, 00:41

שמחת בית השואבה בבת ים

אתמול (ב') במוצאי חג הסוכות התקיימה שמחת בית השואבה ע"י בית חב"ד בת ים ברחוב העיר. וידאו וגלריה בכתבה המלאה

פעילות משיח / מערכת האתר - ז' תשרי התש"פ, 17:18

'ממש': שלל הפקות חדשות ליום כיפור וסוכות

ב'מרכז ההפצה – ממש' נמצאים כעת בשיא ההפצה של מאות אלפי חומרי עזר לשלוחים ליום כיפור ולסוכות בחומר פרסומי רב ומגוון, לכל החגים ולמגוון קהלים, וכמובן חדורים ב"עבודה היחידה שנותרה – קבלת פני משיח צדקנו".

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ב אלול התשע"ט, 15:43

מארז דבש לראש השנה עם מסר של גאולה

במרכז ההפצה ממש נערכים למבצע תשרי לשבוע האחרון לפני ראש השנה עם מאות ערכות דבש עם מסר של גאולה ומשיח אחד החידושים המרכזיים השנה הוא מארזי ה'שי החסידי', לקראת השנה החדשה. הכוללים את כרטיס מהודר עם תמונת הרבי מלך המשיח שליט"א וציטוט מברכתו לשנה החדשה בעיצוב מרהיב וחדשני.

פעילות משיח / מערכת האתר - כ"ב אלול התשע"ט, 13:37

אזהרה! תוכן שיווקי (ונא להפיץ!)

היום מלאו חודשיים ימים לפטירתו של המשפיע הרה"ח חיים-לוי-יצחק גינזבורג. חסיד שבאמת אפשר לכתוב עליו ה"בלתי-נשכח" ללא מליצות. הרי גם מי שהכירו פנים מכפר חב"ד או היה תלמידו בישיבת ראשל"צ לא יכל שלא לשים לב לאמת הפנימית שלו.

פעילות משיח / מערכת האתר - י"ז אלול התשע"ט, 01:34

מקשרים יהודים לרבי מלך המשיח בקבלת מלכותו

מבצע ענק לפרסום בשורת הגאולה והגואל וקבלת המלכות על ידי העם, בארגון 'משיח קמפיין', לזכות השליח הרב זלמן טובי' הכהן אבעלסקי, שליח הרבי שליט"א מלך המשיח והרב הראשי למולדובה, קוראים לאנ"ש התמימים, ואוהדי חב"ד, לצאת ולהתגייס ולהביא את הבחירה האמיתית של "ויבחר בדוד עבדו", שהעם ימליך ויבקש את מלכותו של מלך המשיח - הרבי מליובאוויטש.

פעילות משיח / מערכת האתר - ט"ז אלול התשע"ט, 10:23

מפיצים את ספרי הרב גינזבורג

בימים אלה יצאה לאור מכירה מוקדמת לסט הספרים של הרב חיים לוי יצחק גינזבורג "משיח עכשיו", הספרים אזלו מן השוק לפני זמן רב וכעת יוצאים במהדורה חדשה ומאירת עינים. מספר אברכים ממוקירי הרב ופעולותיו התגייסו לענין לאור בקשתו המפורשת להפיץ את הספרים החשובים, וכעת קוראים לכל אחד ואחת להיות שותפים ולסייע.

פעילות משיח / מערכת האתר - ט"ו אלול התשע"ט, 21:34

בכל הלהט: נחשף הקמפיין

בואו להחזיר טובה למשפיע הרב חיים לוי יצחק גינזבורג אשר מסר נפשו על פרסום והסברת בשורת הגאולה. זו לא התרמה! זאת מכירה מוקדמת של סט ספרים חשוב, מעניין ומחכים להוספה בהתקשרות של כל בני הבית. 077-5123770.

פעילות משיח / מערכת האתר - ט"ו אלול התשע"ט, 14:02

ממש : תהא שנת פעילות שמביאה התגלות

בימים אלה עסוקים השלוחים וחסידי חב"ד בכל רחבי תבל בהכנות הרוחניות לקראת השנה החדשה תש"פ , ב'מרכז ההפצה – ממש' נמצאים כעת בישורת האחרונה בהפצת מאות אלפי עלונים ועזרי פרסום לקראתם. כבר בתחילת חודש אלול נשלחו הקטלוגים המהודרים לקראת מבצעי הקודש של חגי תשרי. הקטלוגים עמוסים לעייפה בחומר פרסומי רב ומגוון, לכל החגים ולמגוון קהלים, וכמובן חדורים ב"עבודה היחידה שנותרה – קבלת פני משיח צדקנו".בנוסף לעלוני החגים – 'מתחילים שנה של

פעילות משיח / אתר הגאולה - י"ג אלול התשע"ט, 10:11

אלוקים כבר בחר

הרב פנחס ממן מנהל בית חב"ד קניון הבאר רשל"צ, מחבר ספרים וליקוטים בעניני משיח וגאולה, ומו"ל סדרת "אזרחים במדינת המשיח" בכל אופני המדיה, יוצא בקמפיין ענק לקראת יום הבחירות "אלוקים כבר בחר". פוסטר להורדה, וכתבות באתר חדש ייעודי

פעילות משיח / מערכת האתר - י"א אלול התשע"ט, 20:50

מהפכה בלימוד ענייני משיח בקהילות אנ"ש

ביום הבחירות מעמיקים בגאולה ומשיח: רעיון חדשני מבית היוצר של 'מטה משיח' בארץ הקודש. שיעור חוויתי סוחף בענייני משיח בשילוב תכנית ויזואלית שתסחוף את הקהילה. לפרטי המודעה.

פעילות משיח / מערכת האתר - ט' אלול התשע"ט, 19:19

בכל הלהט! קמפיין מיוחד. בקרוב

בכל הלהט: בימים האחרונים עלה לרשת קמפיין עם תמונת הרב חיים לוי יצחק גינזבורג. ל'אתר הגאולה' דווח כי הקמפיין המפתיע עומד להתקיים בקרוב. צוות 'אתר הגאולה' ימשיך לעקוב אחר המתרחש ולעדכן. צפו בפרסום הראשוני.

פעילות משיח / מערכת האתר - ט' אלול התשע"ט, 18:06

'ממש': עלוני תשרי בשיא ההפצה

בימים אלה עסוקים השלוחים וחסידי חב"ד בכל רחבי תבל בהכנות הרוחניות לקראת השנה החדשה, ב'מרכז ההפצה – ממש' נמצאים כעת בישורת האחרונה בהפצת מאות אלפי עלונים ועזרי פרסום לקראתם. כבר בתחילת חודש אלול נשלחו הקטלוגים המהודרים לקראת מבצעי הקודש של חגי תשרי. הקטלוגים עמוסים לעייפה בחומר פרסומי רב ומגוון, לכל החגים ולמגוון קהלים, וכמובן חדורים ב"עבודה היחידה שנותרה – קבלת פני משיח צדקנו".בנוסף לעלוני החגים – 'מתחילים שנה של גאולה' כ

פעילות משיח / מערכת האתר - ב' אלול התשע"ט, 19:24

תמונת היום: פרסום משיח בקראון הייטס

תמונת היום: אמש נערך בקראון הייטס ובשדרת 'איסטרן פארקוואי' אירוע לגויים הנמצאים באיזור. התמימים מ770 בית משיח פרסו שלט חוצות המבשר על שבע מצוות בני נח ויש להוסיף במצוות ומעשים טובים • צפו בתמונה.