האגודה למען הגאולה האמיתית והשלמה

המשיח מגיע! • שידור חוזר מ"משדר הגאולה" של קול חי

נפלאות הגאולה

שניאור גרינפלד 2091 צפיות 0

המשיח מגיע! • שידור חוזר מ"משדר הגאולה" של קול חי

זה קרה במוצאי תשעה באב תשע"ו, הארץ געשה ורעשה עקב כך ששידרו ברדיו קול חי "שידור חי מביאת המשיח", משדר מיוחד ששודר לאחר שבועות רבים של עמל והכנה באולפני רדיו "קול חי". 

המשדר ההיסטורי "כשהמשיח יגיע". דימה כיצד יראה "השידור החי" בעת שמלך המשיח יתגלה!  

יש להבהיר שאנו יודעים בברור כי הרבי מליובאוויטש שליט"א הוא הוא משיח צדקנו! ולמרות שבמשדר שכחו עניין זה וכן חלק מהדברים אינם ע"פ דעת רבותינו נשיאנו, עדיין העניין עצמו מרגש, ואין ספק שזו תוצאה מ"מבצע משיח" אותה החל הרבי מלך המשיח שליט"א בשנת תנש"א.

באתר "רדיו קול חי" נכתב :"כמובן חשוב לציין שמדובר רק ברצון ובניסיון לעורר בנו את הכמיהה והתפילה לביאת המשיח, וכמובן תוך שימוש בכלים בני זמננו וביכולת ההשגה והמוגבלת של דורנו".

את התכנית הנחה מנכ"ל רדיו קול חי אבי רוזן. עורכת ראשית הגב' אסתי הרשקוביץ. ליווי תורני-הלכתי, הרה"ג שמואל ברוך גנוט.

זה החל עם השיר "בשעה שמלך המשיח בא" של מרדכי בן דוד, ונקטע במבזק חדשות עם נדב ארבל, על הידיעות הראשונות שמשהו קורה בעולם…

ועובר לצבי טסלר בדיווח ראשוני מירושלים, על ההיערכות להגעת המשיח, וכמובן השידור של "זמן אמת", כשהשדרן נשנק מהתרגשות כשהוא מדווח על הגעת המשיח ושמחת מאות האלפים.

ממשיך עם אבי מימרן שמנסה לתאר איך יישמעו הרגעים הראשונים שלו בשידור ברגע האמת, מוטי לביא בשיחה עם אריה ארליך על מה ידברו בתוכניות האקטואליה בגאולה.

Redemption site017

בתמונה: ציור מיוחד של "ימות המשיח" ובמרכז: מנכ"ל הרדיו ר' אבי רוזן (צילום: רדיו קול חי).

טובים השניים – אלעד כהן ויהודה שוקרון, בשמחה פורצת גדולות, בהתרגשות ובשירה מעומק הלב, מנחם טוקר במשדר מיוחד של "זמן משיח", עם שלמה כהן ואודי דווידי.

חיים ולדר, מיטיב כדרכו, לתאר את בוא הגואל, בסיפור מצמרר, אפרים קמיסר על שירת הלווים ודוד קליגר משוחח עם חיים בנט, מונה רוזנבלום ואהרן רזאל, בצלאל קאהן בכתבה מרתקת, על תהליך עשיית אפר פרה אדומה, אסף קליין חוקר ובודק, כיצד בדיוק ייבנה בית המקדש, שלמה ריזל מנסה לתאר, איך יישמעו התגובות בעולם.

קובי פינקלר מברר מה יעשו בצבא כשיתברר שלא צריכים אותם…. יעקב גפן בתיאור מצמרר על תחיית המתים. בררר…. אריאל שרפר מברר מה יעשו הרופאים ואיזה שימוש ייעשה במבני בתי החולים. ועוד ועוד משדר מיוחד באמת הממחיש בצורה מפולאה את הגאולה.

בהפקת ענק חסרת תקדים, שטרם נשמעה כמוה ברדיו החרדי – עמלו עשרות אנשים להמחיש עד כמה שהדבר ניתן ובמגבלות של חוסר הידיעה מה ואיך בדיוק זה ייראה ויישמע בפועל – והתוצאה ב"ה דיברה בעד עצמה. כולם יחד נכנסו לאווירת "השידור החי". הן המגישים שהשתתפו בשידור ובפרט המאזינים שהרגישו שהנה הנה הם חווים את הדבר האמיתי.
 
עשרות אנשי צוות, עורכים, כתבים, מפיקים וטכנאים, עמלו על הפקת המשדר הענק. עשרות רבנים, שדרנים ואישים נוטלים חלק במשדר, בינהם: הרב הראשי הגרי"מ לאו, הרב זמיר כהן, הרב מרדכי נויגרשל, הרב חיים אידלס, הרב חיים הורביץ, הרב חנוך גבהרד, הרב נחמיה רוטנברג, הרב בנימין מילצקי ועוד.

גם נבחרת שדרני 'קול חי' נטלו חלק במשדר המרגש והלא שגרתי, בינהם: אבי מימרן, בצלאל קאהן, מוטי לביא, חיים ולדר, ר' משה בן לולו, מנחם טוקר, אלעד כהן, יהודה שוקרון, אפרים קמיסר, יואב דילאון, אריאל ברמן, קובי סלע ועוד רבים וטובים. כמו"כ, אל הנבחרת הצטרפו מיטב כתבי מחלקת החדשות שמככבים במשדר המיוחד ובהם: קובי פינקלר, צבי טסלר, נדב ארבל, אריאל שרפר, שלומי ריזל, בני הראל ועוד אישים רבים ומרתקים.

השנה (תשע"ז) בעקבות התגובות הנלהבות שהיו  למשדר ההיסטורי, הוחלט בהנהלת קול חי להביא אותו בשידור חוזר, במוצאי תשעה באב השנה תשע"ז. מטבע הדברים, בשידור חוזר, נעשו עריכות שונות ולוקטו הרגעים המרגשים במיוחד והקטעים המרכזיים של השידור.

ויהי רצון שתכף ומיד ממש נזכה למשדר האמיתי של ביאת הרבי מלך המשיח שליט"א - משיח צדקנו שישודר לא רק ב"קול חי" אלא בכל התקשורת!

האזינו לשידור המקורי באורך מלא (כשעתיים וחצי) באדיבות "רדיו קול חי" ועל כן תודתנו נתונה להם:

חלק א:

 

חלק ב:

 

תגובות

הוספת תגובה חדשה

בתהליך...